Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki
Dowolne daty
Goście
Do Tomaszowa Mazowieckiego można bardzo łatwo trafić - miasto leży przy drodze S8 i jest blisko do niego zarówno z Łodzi, jak i z Warszawy. Dlaczego domek wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim zdecydowanie warto wynająć na kolejne wczasy? To świetne miejsce na wakacje rodzinne.
DALSZE INFORMACJE »

Tomaszów Mazowiecki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bed & Breakfast Tomaszów Mazowiecki 3
Pokój trzyosobowy
3 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.626 zł
za 7 dni
Bed & Breakfast Tomaszów Mazowiecki 2
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.180 zł
za 7 dni
Pokój gościnny Tomaszów Mazowiecki 2
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem
2 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.359 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Bed & Breakfast Przyjazny zwierzętom Tomaszów Mazowiecki
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy typu Standard
2 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.397 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Agroturystyka Balkon Tomaszów Mazowiecki
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
12 m² Agroturystyka
2 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.260 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Tomaszów Mazowiecki
Balkon/Patio
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe (2 osoby dorosłe 1 dziecko)
3 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.953 zł
za 7 dni
Pokój Balkon/Patio Tomaszów Mazowiecki
Balkon/Patio
23 m² Pokój
2 1
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.128 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim. Na styku kultur

W mieście można spędzić czas w spokoju, rozkoszować się wspaniałą naturą, ale i uprawiać sporty. W Tomaszowie jest co zwiedzać, a przy tym miasto oferuje też wiele atrakcji kulturalnych i kulinarnych. Ten, kto zdecyduje się na dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim, nie będzie narzekał na nudę.

Dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim. Co warto zobaczyć?

Jakie atrakcje kryje to kameralne miasto? Warto rozpocząć od zwiedzenia miejscowych zabytków. Do tych najbardziej atrakcyjnych należy Pałac Ostrowskich, klasycystyczny budynek z początku XIX wieku. Następnie warto zobaczyć neorenesansowy kościół św. Antoniego, ratusz miejski, pałacyk doktora Jana Rodego, dawne jatki przy ul. Rzeźniczej czy dwór z XIX wieku przy ul. Radomskiej. Nie mniejsze wrażenie robi kamienica fabrykancka rodziny Knothe. Będąc w Tomaszowie Mazowieckim, nie można ominąć Skansenu Rzeki Pilicy. To pierwsza tego typu placówka w Polsce. Poświęcona jest życiu nad rzeką: można tam zobaczyć między innymi wielki, imponujący młyn, który został przeniesiony ze wsi Kuźnica Żerechowska. W południowej części miasta znajdują się natomiast Groty Nagórzyckie - pozostałości po podziemnej kopalni piasku, której historia sięga jeszcze XVIII wieku. Dziś można się przejść podziemnymi trasami tego obiektu.

Wakacje w Tomaszowie Mazowieckim. Wspaniała natura

Domki wakacyjne w Tomaszowie Mazowieckim lub apartamenty w mieście warto wynająć ze względu na otaczającą naturę. Tuż przy mieście znajduje się Spalski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Pilicka - nic dziwnego więc, że osoby, które uwielbiają chodzić po lasach, często decydują się na noclegi w Tomaszowie Mazowieckim. Chyba jednak największą atrakcją okolic miasta jest Zalew Sulejowski, oddalony od centrum o około 11 kilometrów. To duży akwen, który zachwyca pięknymi krajobrazami, ale także zachęca do uprawiania sportów wodnych. Można tam żeglować, pływać na kajakach i wędkować. Oczywiście sporo turystów, którzy wybierają apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim, woli po prostu relaksować się na plaży albo w licznych pobliskich restauracjach.

Wokół Tomaszowa Mazowieckiego

Zastanawiasz się, co poza lasami i zalewem można zwiedzić w okolicach miasta? Najbliższym dużym ośrodkiem jest Piotrków Trybunalski. Miasto jest znane ze swojej długiej historii, imponującego starego miasta oraz z wielu pięknych kościołów. Nocleg w Tomaszowie Mazowieckim warto również wykorzystać, by odwiedzić Łódź. To jedno z największych polskich miast długo było głównie przemysłowym ośrodkiem, dzisiaj jest jednak znane z ciekawej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Punktem obowiązkowym jest oczywiście 4-kilometrowa ulica Piotrkowska, zaliczana do najdłuższych ulic handlowych w Europie. Nieco bliżej samego Tomaszowa Mazowieckiego, we wsi Konewka, można zobaczyć nieźle zachowane poniemieckie bunkry z okresu II wojny światowej. W bunkrze regularnie odbywają się też wystawy, a czasem inscenizacje przedstawiają tam grupy rekonstrukcyjne.

Dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim to bez wątpienia przepis na udany wypoczynek. Choć w mieście i okolicach jest dużo do zwiedzania, to także osoby, które ponad wszystko cenią błogi wypoczynek, będą na pewno zadowolone z tego wyboru.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Tomaszowie Mazowieckim?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Tomaszowie Mazowieckim są bed & breakfast i hotele. Dzięki ponad 11 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Tomaszowie Mazowieckim?

Ceny w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczynają się od 161 zł za noc. Warto rozważyć tu bed & breakfast (23 m²) lub hotele (18 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tomaszowie Mazowieckim. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

image-tag