Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki
Dowolne daty
Goście
Do Tomaszowa Mazowieckiego można bardzo łatwo trafić - miasto leży przy drodze S8 i jest blisko do niego zarówno z Łodzi, jak i z Warszawy. Dlaczego domek wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim zdecydowanie warto wynająć na kolejne wczasy? To świetne miejsce na wakacje rodzinne.
DALSZE INFORMACJE »

Tomaszów Mazowiecki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Tomaszów Mazowiecki
-35%
6 maj - 13 maj
90 m² Dom
14 2
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 302 zł 464 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Tomaszów Mazowiecki
-35%
6 maj - 13 maj
Przyjazny zwierzętom
90 m² Dom
14 2
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Polska
od 303 zł 466 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim. Na styku kultur

W mieście można spędzić czas w spokoju, rozkoszować się wspaniałą naturą, ale i uprawiać sporty. W Tomaszowie jest co zwiedzać, a przy tym miasto oferuje też wiele atrakcji kulturalnych i kulinarnych. Ten, kto zdecyduje się na dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim, nie będzie narzekał na nudę.

Dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim. Co warto zobaczyć?

Jakie atrakcje kryje to kameralne miasto? Warto rozpocząć od zwiedzenia miejscowych zabytków. Do tych najbardziej atrakcyjnych należy Pałac Ostrowskich, klasycystyczny budynek z początku XIX wieku. Następnie warto zobaczyć neorenesansowy kościół św. Antoniego, ratusz miejski, pałacyk doktora Jana Rodego, dawne jatki przy ul. Rzeźniczej czy dwór z XIX wieku przy ul. Radomskiej. Nie mniejsze wrażenie robi kamienica fabrykancka rodziny Knothe. Będąc w Tomaszowie Mazowieckim, nie można ominąć Skansenu Rzeki Pilicy. To pierwsza tego typu placówka w Polsce. Poświęcona jest życiu nad rzeką: można tam zobaczyć między innymi wielki, imponujący młyn, który został przeniesiony ze wsi Kuźnica Żerechowska. W południowej części miasta znajdują się natomiast Groty Nagórzyckie - pozostałości po podziemnej kopalni piasku, której historia sięga jeszcze XVIII wieku. Dziś można się przejść podziemnymi trasami tego obiektu.

Wakacje w Tomaszowie Mazowieckim. Wspaniała natura

Domki wakacyjne w Tomaszowie Mazowieckim lub apartamenty w mieście warto wynająć ze względu na otaczającą naturę. Tuż przy mieście znajduje się Spalski Park Krajobrazowy oraz Puszcza Pilicka - nic dziwnego więc, że osoby, które uwielbiają chodzić po lasach, często decydują się na noclegi w Tomaszowie Mazowieckim. Chyba jednak największą atrakcją okolic miasta jest Zalew Sulejowski, oddalony od centrum o około 11 kilometrów. To duży akwen, który zachwyca pięknymi krajobrazami, ale także zachęca do uprawiania sportów wodnych. Można tam żeglować, pływać na kajakach i wędkować. Oczywiście sporo turystów, którzy wybierają apartamenty w Tomaszowie Mazowieckim, woli po prostu relaksować się na plaży albo w licznych pobliskich restauracjach.

Wokół Tomaszowa Mazowieckiego

Zastanawiasz się, co poza lasami i zalewem można zwiedzić w okolicach miasta? Najbliższym dużym ośrodkiem jest Piotrków Trybunalski. Miasto jest znane ze swojej długiej historii, imponującego starego miasta oraz z wielu pięknych kościołów. Nocleg w Tomaszowie Mazowieckim warto również wykorzystać, by odwiedzić Łódź. To jedno z największych polskich miast długo było głównie przemysłowym ośrodkiem, dzisiaj jest jednak znane z ciekawej oferty kulturalnej i rozrywkowej. Punktem obowiązkowym jest oczywiście 4-kilometrowa ulica Piotrkowska, zaliczana do najdłuższych ulic handlowych w Europie. Nieco bliżej samego Tomaszowa Mazowieckiego, we wsi Konewka, można zobaczyć nieźle zachowane poniemieckie bunkry z okresu II wojny światowej. W bunkrze regularnie odbywają się też wystawy, a czasem inscenizacje przedstawiają tam grupy rekonstrukcyjne.

Dom wakacyjny w Tomaszowie Mazowieckim to bez wątpienia przepis na udany wypoczynek. Choć w mieście i okolicach jest dużo do zwiedzania, to także osoby, które ponad wszystko cenią błogi wypoczynek, będą na pewno zadowolone z tego wyboru.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Tomaszowie Mazowieckim?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Tomaszowie Mazowieckim są apartamenty i apartamenty. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Tomaszowie Mazowieckim?

Ceny w Tomaszowie Mazowieckim rozpoczynają się od 302 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (48 m²) lub apartamenty (47 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Tomaszowie Mazowieckim. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

image-tag