Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Załączu Małym

Załęcze Małe
Dowolne daty
2 gości
Załęcze Małe to wieś leżąca na terenie województwa łódzkiego, w powiecie wieluńskim. Osada leży w jednym z ciekawszych miejsc w Polsce, jakim jest Załęczański Park Krajobrazowy.
DALSZE INFORMACJE »

Załęcze Małe: Nasze rekomendacje dla Państwa

Resort Załęcze Małe 6
80 m² Resort
6 2
Załęcze Małe, Pątnów, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.694 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Załęcze Małe
Basen
80 m² Apartament
6 2
Załęcze Małe, Pątnów, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 3.305 zł
za 1 tydzień
Resort Basen Załęcze Małe
Basen
80 m² Resort
6 2
Załęcze Małe, Pątnów, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.703 zł
za 1 tydzień
Resort Basen Załęcze Małe
Basen
80 m² Resort
6 2
Załęcze Małe, Pątnów, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.703 zł
za 1 tydzień
Zobacz inne

Tereny parku, ze względu na swoją niezwykłą atrakcyjność, przyciągają setki turystów każdego roku, dlatego baza turystyczna jest tam doskonale przygotowana. Domki letniskowe Załęcze Małe i apartamenty Załęcze Małe oferują komfortowy wypoczynek pośród przepięknych, różnorodnych krajobrazów  i w sąsiedztwie wielu niezwykłości natury. Załęczański Park obfituje w jaskinie oraz pomniki przyrody. Liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki prowadzą do najbardziej atrakcyjnych miejsc w parku. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Nossegem, pokoje Kortenberg, wypoczynek Nežichov. Załęczański Park Krajobrazowy, na którego terenie leży Załęcze Małe, obejmuje malowniczy Łuk Załęczański (zakole rzeki Warty) oraz przełomy Warty przez Wyżynę Wieluńską - Działoszyński i Krzeczowski. Park powstał w 1978 roku, jako strażnik nietykalności niezwykłego jurajskiego krajobrazu Wyżyny Wieluńskiej. Turyści wynajmujący domki letniskowe Załęcze Małe mają do zwiedzenia wiele zabytków oraz rezerwatów przyrody. Na terenie parku oraz w jego otulinie wyznaczonych jest wiele szlaków turystycznych, rowerowych oraz ścieżek dydaktycznych. Jest także specjalny szlak do jazdy konnej - Szlak Konny Jury Wieluńskiej. Na najpopularniejszych szlakach - Szlaku Przełomu Krzeczowskiego, Szlaku Załęczańskim Łukiem Warty oraz Szlaku Nadwarciańskich Krajobrazów spotkać można wiele rzadkich okazów fauny i flory.

Zakwaterowanie Załęcze Małe to miejsce idealne dla miłośników historii

Niezwykłą ciekawostką Załęczańskiego Parku Krajobrazowego jest szlak kurhanów książęcych biegnący na krawędzi doliny Warty. Kurhany pochodzą z II-III w. n.e. Apartamenty Załęcze Małe każdego roku odwiedza wielu miłośników historii. Poza kurhanami, bowiem, na terenie parku znajdują się także ciekawe stanowiska archeologiczne. Godną uwagi jest też pochodząca z XVIII wieku kapliczka w Kamionie, a także drewniany wodny młyn w Kępowiźnie (XIX w) i prymitywne piece do wypału kamienia wapiennego. Niezwykłością parku są też liczne źródła, z których niektóre uważane są za lecznicze. Przepiękne dąbrowy, jaskinie, w których można zobaczyć kilka gatunków nietoperzy, malownicze doliny oraz doskonale wyposażone ośrodki usytuowane na szlakach i ścieżkach, to tylko niektóre atuty parku, na terenie, którego leży Załęcze Małe. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Załączu Małym?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Załączu Małym. Z ponad 4 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Załączu Małym?

Ceny w Załączu Małym rozpoczynają się od 385 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (80 m²) lub domy (80 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Załączu Małym?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Załączu Małym. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 483 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Załączu Małym. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 6 gości.

image-tag