Noclegi i apartamenty wakacyjne w Załączu Małym - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Załączu Małym - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Załączu Małym

Załęcze Małe
Dowolne daty
Goście
Załęcze Małe
Dowolne daty
Goście
Załęcze Małe to wieś leżąca na terenie województwa łódzkiego, w powiecie wieluńskim. Osada leży w jednym z ciekawszych miejsc w Polsce, jakim jest Załęczański Park Krajobrazowy.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Obiekty z basenem

Dla relaksu i ochłody: Załęcze Małe – sprawdź obiekty wakacyjne z orzeźwiającym basenem!

Dom  Załęcze Małe
28 wrz - 5 paź
-40%
1.606 zł
956 zł za noc
80 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Załęcze Małe, Pątnów, Polska
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
Rezerwuj
Zobacz inne

Wspaniały relaks i wypoczynek zapewnią Państwu tylko domki letniskowe Załęcze Małe

Tereny parku, ze względu na swoją niezwykłą atrakcyjność, przyciągają setki turystów każdego roku, dlatego baza turystyczna jest tam doskonale przygotowana. Domki letniskowe Załęcze Małe i apartamenty Załęcze Małe oferują komfortowy wypoczynek pośród przepięknych, różnorodnych krajobrazów  i w sąsiedztwie wielu niezwykłości natury. Załęczański Park obfituje w jaskinie oraz pomniki przyrody. Liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki prowadzą do najbardziej atrakcyjnych miejsc w parku. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Nossegem, pokoje Kortenberg, wypoczynek Nežichov. Załęczański Park Krajobrazowy, na którego terenie leży Załęcze Małe, obejmuje malowniczy Łuk Załęczański (zakole rzeki Warty) oraz przełomy Warty przez Wyżynę Wieluńską - Działoszyński i Krzeczowski. Park powstał w 1978 roku, jako strażnik nietykalności niezwykłego jurajskiego krajobrazu Wyżyny Wieluńskiej. Turyści wynajmujący domki letniskowe Załęcze Małe mają do zwiedzenia wiele zabytków oraz rezerwatów przyrody. Na terenie parku oraz w jego otulinie wyznaczonych jest wiele szlaków turystycznych, rowerowych oraz ścieżek dydaktycznych. Jest także specjalny szlak do jazdy konnej - Szlak Konny Jury Wieluńskiej. Na najpopularniejszych szlakach - Szlaku Przełomu Krzeczowskiego, Szlaku Załęczańskim Łukiem Warty oraz Szlaku Nadwarciańskich Krajobrazów spotkać można wiele rzadkich okazów fauny i flory.

Zakwaterowanie Załęcze Małe to miejsce idealne dla miłośników historii

Niezwykłą ciekawostką Załęczańskiego Parku Krajobrazowego jest szlak kurhanów książęcych biegnący na krawędzi doliny Warty. Kurhany pochodzą z II-III w. n.e. Apartamenty Załęcze Małe każdego roku odwiedza wielu miłośników historii. Poza kurhanami, bowiem, na terenie parku znajdują się także ciekawe stanowiska archeologiczne. Godną uwagi jest też pochodząca z XVIII wieku kapliczka w Kamionie, a także drewniany wodny młyn w Kępowiźnie (XIX w) i prymitywne piece do wypału kamienia wapiennego. Niezwykłością parku są też liczne źródła, z których niektóre uważane są za lecznicze. Przepiękne dąbrowy, jaskinie, w których można zobaczyć kilka gatunków nietoperzy, malownicze doliny oraz doskonale wyposażone ośrodki usytuowane na szlakach i ścieżkach, to tylko niektóre atuty parku, na terenie, którego leży Załęcze Małe. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Załączu Małym?

Pensjonaty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Załączu Małym. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Załączu Małym?

Ceny w Załączu Małym rozpoczynają się od 69 zł za noc. Warto rozważyć tu pensjonaty (63 m²) lub domy (80 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom pensjonaty w Załączu Małym?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Załączu Małym. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.035 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Załączu Małym. Przeciętnie pensjonaty są idealne dla 6 gości.

image-tag