Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w lubelskiem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w lubelskiem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w lubelskiem

lubelskie
Dowolne daty
Goście
Serdecznie wiatmy w największym mieście po wschodniej stronie Wisły, które jest położone w województwie lubelskim, we wschodniej części Polski, między Wisłą a Bugiem. Nasza bogata oferta domków oraz apartamentów letniskowych Lublin gwarantuje Państwu udany urlop.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Agroturystyka Kuchnia Zatyle
Kuchnia
120 m² Agroturystyka
8 3
Zatyle, Tomaszowski, Lubelskie
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 868 zł
za noc
Dom Kuchnia Włodawa
-25%
22 kwi - 29 kwi
Kuchnia
70 m² Dom
8 4
Włodawa, Włodawski, Lubelskie
od 560 zł 746 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Wólka Zabłocka
-40%
22 kwi - 29 kwi
wifi
160 m² Dom
10 4
Wólka Zabłocka, Lubartowski, Lubelskie
od 339 zł 560 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

lubelskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Agroturystyka Zatyle
120 m² Agroturystyka
8 3
Zatyle, Tomaszowski, Lubelskie
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 868 zł
za noc
Dom Włodawa
-25%
22 kwi - 29 kwi
70 m² Dom
8 4
Włodawa, Włodawski, Lubelskie
od 560 zł 746 zł
za noc
Dom Wólka Zabłocka
-40%
22 kwi - 29 kwi
160 m² Dom
10 4
Wólka Zabłocka, Lubartowski, Lubelskie
od 339 zł 560 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w lubelskiem?

Lubelszczyzna – domki oraz apartamenty letniskowe na każdą kieszeń!

Jeśli jednak już znają Państwo to miasto jak własną kieszeń, to warto wybrać się do słonecznej Chorwacji, do Primosten. Jest to malutka, uroczo położona miejscowaść na pięknym wybrzeżu Adriatyku.

Lublin liczący ok. 350.000 ludności położony jest na Wyżynie Lubelskiej, co sprawia, że ma piękną panoramę. Dla osób, które chcą odpocząć do zgiełku miasta polecamy wynająć jeden z naszych domków letniskowych. Nasza różnorodna i niedroga oferta nocleg Lubelszczyzna umożliwi Państwu niezapomniany wypoczynek. Szczególnie w tej części kraju można zrelaksować się wśród zieleni. Wielu turystów przyciąga niezwykły klimat miasta, który tworzą przede wszystkim studenci. Lublin to bardzo popularne miasto studenckie. Pierwsza uczelnia powstała już w XVII wieku. Założony w XX wieku Katolicki Uniwersytet Lubelski przyczynił się do ożywienia miasta oraz napływu studentów i wybitnych naukowców.

W centrum miasta trzeba koniecznie zobaczyć Stare Miasto z wiekowymi kamieniczkami i zabytkami takimi jak Teatr Stary. Wielką atrakcją turystyczną jest rynek, gdzie można odpocząć w kawiarnianych ogródkach. Godna uwagi jest kaplica św. Trójcy. Jest to gotycka świątynia, gdzie można podziwiać przepiękne freski. Wszystkich zabytków miasta nie da się wymienić, najlepiej warto już teraz zarezerwować apartament lub domek letniskowy, aby móc w pełni podziwiać uroki tego miejsca.

Domki letniskowe Lublin tylko w naszej ofercie!

W mieście panuje niepowtarzalna atmosfera, którą można dostrzec podczas spaceru przez urocze uliczki oraz okazałe place. Gościnność mieszkańców oraz miły klimat oczarowuje i zachęca do lepszego poznania miasta. Dla tych, którzy chcą uciec przed wielkomiejskim gwarem polecamy liczne kafejki, gdzie można się świetnie zrelaksować, delektując się filiżanką kawy oraz świeżo upieczonym ciastem. Pełen wrażeń dzień, który dobiega końca warto ukoronować kolacją w restauracji, gdzie można spróbować regionalnej kuchni.

Obok przepięknych zabytków oraz centrów handlowych mogą Państwo lepiej poznać historię. Nieopodal znajduje się obóz koncentracyjny oraz Państwowe Muzeum Majdanek. Powstało ono już w 1944 roku i jest jedną z pierwszych tego typu instytucji na świecie. Na terenie obozu znajduje się pomnik, który poświęcony został ofiarom nazizmu. Pod opieką muzeum jest także wielkie archiwum.

Zarówno dla rodzin jak i dla większych grup podróżujących znajdzie się odpowiedni apartament lub domek letniskowy Lubelszczyzna, który spełniałby wszystkie oczekiwania. Także osoby lubiące aktywny wypoczynek na pewno znajdą coś dla siebie w bogatej ofercie regionu. Domki letniskowe oraz apartamenty Casamundo dają Państwu mozliwość poznania miasta oraz innych miejscowości znajdujących się w województwie lubelskim, takich jak Świdnik, Nielisz, Parczew, Biłgoraj, Włodawa, Okuninka, Międzyrzec Podlaski lub Radzyń Podlaski.

Jeśli wolą Państwo jednak wypoczynek za granicą, to warto wybrać się na słoneczną wyspę. Domki letniskowe Majorka - tam można doskonale spędzić czas na rajskich plażach rozkoszując się niesamowitym widokiem.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w lubelskiem?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w lubelskiem są bed & breakfast i domy. Dzięki ponad 22 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w lubelskiem?

Ceny w lubelskiem rozpoczynają się od 197 zł za noc. Warto rozważyć tu bed & breakfast (43 m²) lub domy (129 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom bed & breakfast w lubelskiem?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Dom wiejski to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w lubelskiem o średniej cenie 1.242 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w lubelskiem. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

image-tag