Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Janowie Podlaskim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Janowie Podlaskim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Janowie Podlaskim

Janów Podlaski
Dowolne daty
Goście
Nie wiesz, gdzie wybrać się na wakacje? Urlop nie musi przecież oznaczać dalekich wypraw do Barcelony czy Rzymu. Aby odciąć się od zgiełku dnia codziennego i zrelaksować się po miesiącach ciężkiej pracy, wystarczy chwilowa zmiana otoczenia.
DALSZE INFORMACJE »

Janów Podlaski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Janów Podlaski 8
80 m² Apartament
8 3
Janów Podlaski, Janów Podlaski, Polska
od 2.391 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament wifi Janów Podlaski
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
80 m² Apartament
8 3
Janów Podlaski, Janów Podlaski, Polska
od 2.660 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Janów Podlaski - chwila wyciszenia w województwie lubelskim

Tę zapewnią Ci nasze noclegi Janów Podlaski. Zapoznaj się z tą ofertą i dokonaj rezerwacji jeszcze dziś. Janów Podlaski leży w powiecie bialskim (tak jak i Biała Podlaska czy Terespol) i jest siedzibą gminy noszącej tę samą nazwę. Usytuowany jest nieopodal granicy z Białorusią na Nizinie Południowopodlaskiej i zachwyca kameralną atmosferą i możliwością wypoczynku wśród natury. Apartamenty Janów Podlaski to oferta skierowana szczególnie do amatorów jazdy konnej oraz hodowców tych zwierząt. Miasto słynie bowiem z hodowli koni krwi arabskiej i półkrwi anglo-arabskiej. Działa tam najstarsza w Polsce państwowa stadnina, która funkcjonuje pod nazwą Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. i została założona już w 1817 roku. Jest to miejsce, które trzeba odwiedzić! Łatwo dostać się tam za pomocą wiodącego do samej stadniny szlaku turystycznego i trasy rowerowej. Zarezerwuj noclegi Janów Podlaski a ta wycieczka na długo pozostanie w Waszej pamięci! Miasto zachwyci Cię swoją historią, która odbicie znajduje w wielu pamiętkowych miejscach i obiektach, takich jak przedwojenny ręczny dystrybutor paliwa czy liczne pomniki. Warto zobaczyć ten poświęcony żołnierzom Armii Czerwonej oraz żołnierzom Polskiej Organizacji Wojskowej czy ten marszałka Józefa Piłsudskiego. Można wstąpić też do osiemnastowiecznego barokowego kościóła Świętej Trójcy albo odwiedzić okoliczne miejscowości takie jak Międzyrzec Podlaski czy Parczew. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i już teraz zapewnij sobie i swoim najbliższym cudowne wczasy. Noclegi Janów Podlaski czekają na Ciebie!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Janowie Podlaskim?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Janowie Podlaskim są hotele i apartamenty. Dzięki ponad 5 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Janowie Podlaskim?

Z Casamundo w Janowie Podlaskim znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 342 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (33 m²) i apartamenty (60 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Janowie Podlaskim?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Janowie Podlaskim. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 553 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Janowie Podlaskim. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag