Noclegi i apartamenty wakacyjne w Janowie Podlaskim - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Janowie Podlaskim - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Janowie Podlaskim

Janów Podlaski
Dowolne daty
Goście
Janów Podlaski
Dowolne daty
Goście
Nie wiesz, gdzie wybrać się na wakacje? Urlop nie musi przecież oznaczać dalekich wypraw do Barcelony czy Rzymu. Aby odciąć się od zgiełku dnia codziennego i zrelaksować się po miesiącach ciężkiej pracy, wystarczy chwilowa zmiana otoczenia.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Domy wakacyjne z ogrodem

W objęciach natury: Janów Podlaski – zarezerwuj nocleg w otoczeniu bujnych ogrodów. Nie zwlekaj!

Apartament Ogród Janów Podlaski
398 zł za noc
80 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Janów Podlaski, Janów Podlaski, Polska
Rezerwuj

Noclegi Janów Podlaski - chwila wyciszenia w województwie lubelskim

Tę zapewnią Ci nasze noclegi Janów Podlaski. Zapoznaj się z tą ofertą i dokonaj rezerwacji jeszcze dziś. Janów Podlaski leży w powiecie bialskim (tak jak i Biała Podlaska czy Terespol) i jest siedzibą gminy noszącej tę samą nazwę. Usytuowany jest nieopodal granicy z Białorusią na Nizinie Południowopodlaskiej i zachwyca kameralną atmosferą i możliwością wypoczynku wśród natury. Apartamenty Janów Podlaski to oferta skierowana szczególnie do amatorów jazdy konnej oraz hodowców tych zwierząt. Miasto słynie bowiem z hodowli koni krwi arabskiej i półkrwi anglo-arabskiej. Działa tam najstarsza w Polsce państwowa stadnina, która funkcjonuje pod nazwą Stadnina Koni Janów Podlaski Sp. z o.o. i została założona już w 1817 roku. Jest to miejsce, które trzeba odwiedzić! Łatwo dostać się tam za pomocą wiodącego do samej stadniny szlaku turystycznego i trasy rowerowej. Zarezerwuj noclegi Janów Podlaski a ta wycieczka na długo pozostanie w Waszej pamięci! Miasto zachwyci Cię swoją historią, która odbicie znajduje w wielu pamiętkowych miejscach i obiektach, takich jak przedwojenny ręczny dystrybutor paliwa czy liczne pomniki. Warto zobaczyć ten poświęcony żołnierzom Armii Czerwonej oraz żołnierzom Polskiej Organizacji Wojskowej czy ten marszałka Józefa Piłsudskiego. Można wstąpić też do osiemnastowiecznego barokowego kościóła Świętej Trójcy albo odwiedzić okoliczne miejscowości takie jak Międzyrzec Podlaski czy Parczew. Pozwól sobie na chwilę odpoczynku i już teraz zapewnij sobie i swoim najbliższym cudowne wczasy. Noclegi Janów Podlaski czekają na Ciebie!

image-tag