Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasnobrodzie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasnobrodzie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasnobrodzie

Krasnobród
Dowolne daty
Goście
Krasnobród jest średniej wielkości miastem położonym w południowej części województwa lubelskiego na terenie krainy geograficznej zwanej Roztoczem Środkowym.
DALSZE INFORMACJE »

Krasnobród: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kurort Krasnobród 2
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Krasnobród, Krasnobród, Polska
3,8 / 2
„Dobry“
od 797 zł
za 7 dni
Pokój Krasnobród 3
16 m² Pokój
3 1
Krasnobród, Krasnobród, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 734 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Kurort wifi Krasnobród
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Krasnobród, Krasnobród, Polska
3,8 / 2
„Dobry“
od 812 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Resort Balkon/Patio Krasnobród
Balkon/Patio
Pokój czteroosobowy typu Comfort
4 1
Krasnobród, Krasnobród, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.170 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Coś na zimę, coś na lato- Krasnobród noclegi

Wiekszymi miejscowościami znajdującymi się w okolicy są między innymi: Zamość oddalony o ok 27 km na południe, Tomaszów Lubelski oddalony o ok 19 km na północny zachód oraz Biłgoraj położony ok 43 km na zachód. Domki letniskowe Krasnobród to niezwykle popularna baza wypadowa, wybierana zarówno w sezonie letnim jak i zimowym. Miasto położone jest nad rzeką Wieprz, nad którą położony jest również chętnie odwiedzany przez turystów zalew. Plażowanie oraz kąpiel w owym zalewie jest idealną formą wypoczynku na upalne dni. W te odrobinę mniej upalne dni warto wybrać się na spacer po jednej z przygotowanych dla turystów ścieżek spacerowych. Wśród nich wymienić należy: ścieżkę przez Rezerwat Św. Rocha, do Szuru, Wokół Krasnobrodu ( jest to ścieżka najdłuższa, biegnie bowiem przez 15 km), Krasnobrodzkie Wąwozy, Ułański Szlak oraz Kaczórki. Dla fanów dłuższych wycieczek istnieją również dwa wyznaczone szlaki turystyczne. Krasnobród noclegi to oferta idelna także na zimę. Znajduje się tu bowiem 500- metrowy wyciąg narciarski na Górze Chełmowej. Po owej trasie można szusować również wieczorem- są one oświetlane do późnych godzin. Wielką popularnością cieszą się również organizowane w Krasnobrodzie zimowe kuligi z pochodniami. Trasy kuligowe biegną przez niezwykle urokliwe trasy przez dukty leśne oraz wąwozy. Na koniec kuligu organizowane jest ognisko, przy którym można zjeść pieczoną kiełbaskę oraz wspólnie pośpiewać przy dźwiękach gitary. Kuligi są organizowane również w sezonie letnim. Nazywają się wtedy „ zielonymi kuligami” i zamiast przejaźdżki saniami, oferowane są przejażdżki bryczką. Każdy wczasowicz spędzi tu z pewnością wymarzony urlop, czy to zimowy, czy też letni. Moc wrażeń w tym jakże niewielkim miasteczku jest wręcz niewyobrażalna! Krasnobród noclegi czekają tu na Ciebie przez cały rok w okazyjnych cenach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Krasnobrodzie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Krasnobrodzie są prywatne pokoje i domy. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Krasnobrodzie?

Wyszukując zakwaterowanie w Krasnobrodzie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 83 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: prywatne pokoje - 14 m², a domy - 46 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Krasnobrodzie. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 3 gości.

image-tag