Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nałęczowie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nałęczowie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nałęczowie

Nałęczów
Dowolne daty
Goście
Nałęczów
Dowolne daty
Goście
Nałęczów to miasto, które ma status uzdrowiska. Nic dziwnego, że domki wakacyjne w Nałęczowie cieszą się dużą popularnością wśród przyjezdnych, dla których zdrowie ma pierwszorzędne znaczenie. Aż 25 hektarów miejscowości zajmuje Park Zdrojowy.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Nałęczów z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom Kuchnia Nałęczów
19 lis - 26 lis
615 zł za noc
140 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Nałęczów, Nałęczów, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Nałęczowie - mieście źródeł i zdrowego serca

Tutejszy mikroklimat korzystnie wpływa na wczasowiczów i kuracjuszy oraz stwarza znakomite warunki do rehabilitacji. Ponadto, w Nałęczowie działa rozlewnia jednej z najpopularniejszych wód mineralnych w Polsce, a w okolicy znajdują się aż trzy źródła wód mineralnych. Warto dodać, że miejscowość znajduje się w najcieplejszym regionie Polski, nazywanym V regionem bioklimatycznym. Miasto należy do trójkąta turystycznego: Puławy - Kazimierz Dolny - Nałęczów, dlatego nocleg w Nałęczowie to świetna okazja do bliższego poznania uroczych zakątków tych niezwykłych miejscowości. Do Twojej dyspozycji pozostaje wybrany przez Ciebie funkcjonalny dom wakacyjny w Nałęczowie, który spełni wszystkie oczekiwania - Twoje i Twoich bliskich. Czy jesteś gotowy na zdrowe wczasy w malowniczej scenerii?

Dom wakacyjny w Nałęczowie Twoim sposobem na udany urlop

Nałęczów znajduje się w strefie Kazimierskiego Parku Krajobrazowego. Jest też wpisany do rejestru zabytków województwa lubelskiego w charakterze zespołu architektoniczno-krajobrazowego. Na turystów, którzy zdecydują się wynająć dom wakacyjny w Nałęczowie, poza fantastycznym uzdrowiskowym mikroklimatem, czeka wiele atrakcji i obiektów, którym warto się bliżej przyjrzeć. Jednym z nich jest XVIII-wieczny Park Zdrojowy, w którym znajdują się zabytkowe obiekty sanatoryjne i zróżnicowany drzewostan. Za centralny punkt uchodzi staw z Wyspą Miłości. Prowadzi do niego romantyczny mostek, co sprawia, że jest to bardzo dobre miejsce na spędzenie romantycznego wypadu we dwoje. W parku znajduje się również pałac Małachowskich, czyli najwartościowszy zabytek architektoniczny miasta. W pałacu mieści się obecnie Muzeum Bolesława Prusa. Godna uwagi jest zachowana niemal w pierwotnym stanie sala balowa, w której barok łączy się z klasycyzmem. Miłośnicy literatury nie przejdą też obojętnie obok domu Stefana Żeromskiego, jednego z najstarszych muzeów literackich w kraju. Jego wyposażenie i pamiątki po pisarzu pozostały w nienaruszonym stanie. Z miastem związani byli także Zofia Nałkowska, Stanisław Witkiewicz, Henryk Sienkiewicz, Ewa Szelzburg-Zarembina oraz wielu artystów.

Wakacje i noclegi w Nałęczowie - przepis na wymarzony wypoczynek

Wynajmując domy lub apartamenty w Nałęczowie, gwarantujesz sobie zaciszne miejsce, które sprzyjać będzie Twojemu wypoczynkowi. Jeśli preferujesz aktywne spędzanie wolnego czasu, z pewnością zainteresuje Cię szlak turystyczny, który prowadzi przez Górę Poniatowskiego, wąwozy, Górę Krzyżową oraz lasek zakładowy. Myślisz o wakacjach na rowerze? Ze względu na ciekawe ukształtowanie terenu i liczne walory przyrodnicze, Nałęczów jest idealnym miejscem do uprawiania nie tylko pieszej turystyki, ale też na dwóch kółkach. Najpopularniejszą trasą rowerową jest Jastrzębi Szlak, jednak przez miejscowość przebiega także kilka innych dróg, które usatysfakcjonują miłośników jednośladów. Z kolei doskonałym miejscem na spacer jest Aleja Artystów, na trasie której można spotkać gliniane tablice z odciśniętymi dłońmi znanych twórców. Ponadto, w Nałęczowie możesz dotrzeć do miejsc, które zapewniają rozrywkę całym rodzinom. Najmłodszym spodoba się mini ZOO z placem zabaw, natomiast starsi skorzystają z licznych atrakcji miejscowego kompleksu wodnego. Jeśli przekonały Cię walory opisanego uzdrowiska, już dziś wybierz dom wakacyjny w Nałęczowie i pozwól sobie na urlop, o jakim marzysz.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nałęczowie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag