Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Okunince - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Okunince - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Okunince

Okuninka
Dowolne daty
Goście
Noclegi w Okunince to świetny pomysł na urlop, jeśli kochasz przyrodę, jeziora i lasy. Ta niewielka miejscowość i jej okolice leżące na Pojezierzu Łęczyńsko-Włodawskim staną się Twoim miejscem na ziemi.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Okuninka
-25%
22 kwi - 29 kwi
Kuchnia
70 m² Dom
8 4
Okuninka, Włodawa, Polska
od 560 zł 746 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Okuninka: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Okuninka
-25%
22 kwi - 29 kwi
70 m² Dom
8 4
Okuninka, Włodawa, Polska
od 560 zł 746 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Okunince - wakacje nad Jeziorem Białym

Wynajęcie domu wakacyjnego w Okunince to wspaniała okazja, aby wybrać się na rodzinne wakacje. Tym, którzy wolą urlop w zacisznym miejscu, upragniony komfort zapewnią apartamenty w Okunince. To dobra opcja na romantyczne wakacje z ukochaną osobą. A może masz grupę przyjaciół, bez których trudno w ogóle myśleć o wakacjach? Zorganizuj im kilkudniowy wspólny wypad. Z pewnością wszyscy wrócą z takiej wycieczki zachwyceni i naładowani pozytywną energią, a domki wakacyjne w Okunince spełnią ich oczekiwania. Pomyśl o tym, co na ciebie czeka - wspaniałe Jezioro Białe i otaczająca je przyroda, moc sportów wodnych do odkrycia oraz doskonałe zaplecze kulinarne, dzięki któremu poznasz nowe smaki.

Dom wakacyjny w Okunince - poznaj piękno Pojezierza Łęczyńsko-Włodawskiego

Jak jeszcze można spędzać czas, zatrzymując się w Okunince? Poza kąpielami w wodach Jeziora Białego możesz spróbować swoich sił w kajaku. To zadanie dla wytrwałych, ale daje ogrom satysfakcji, i to nie tylko z takiego powodu, że wymaga samodzielnego wiosłowania, ale również dlatego, że możliwość podziwiania okolic jeziora, podglądania ptaków i robienia zdjęć także stanowi dające przyjemność zajęcie. Wśród żyjących w okolicach ptaków są takie gatunki jak perkozy, kaczki, krzyżówki, łabędzie, błotniki stawowe i czaple siwe. Wody tego zbiornika stanowią także raj dla miłośników wędkarskich wypadów. Przy odrobienie szczęścia na końcu wędki może pojawić się płoć, sielawa lub leszcz. Ryby najlepiej biorą po zmroku, a łowić można z pomostów lub z małych łódek czy pontonów. Przejrzysta woda i piaszczyste dno zachęcają do letnich kąpieli. Warto zabrać ze sobą wszelkie niezbędne akcesoria do pływania i plażowe ręczniki. Zanim wrócisz na swój nocleg w Okunince, skosztuj jeszcze przysmaków lokalnej kuchni. Pieczone karasie z farszem z borowików i cebuli w towarzystwie ziemniaków w mundurkach to smaczny i niecodzienny posiłek.

Urlop w Okunince - co warto zobaczyć w okolicy?

Z twojego domku wakacyjnego w Okunince do miasteczka Włodawa można wybrać się rowerem, bo odległość wynosi zaledwie 6 kilometrów. Dlaczego warto zajrzeć do Włodawy? Ta nieduża miejscowość ma w sobie wiele uroku i nosi ślady dawnej wielonarodowej wspólnoty, która ją zamieszkiwała. We Włodawie znajdują się synagogi - Wielka i Mała, a także cerkiew prawosławna w stylu bizantyńsko-ruskim i zabytkowy kościół katolicki św. Ludwika. To wszystko sprawia, że na chwilę można wrócić do czasów, kiedy w miejscu tym przecinały się religie i kultury. Poza tym w miasteczku znajduje się jeszcze kilkanaście całkiem dobrze zachowanych drewnianych domostw. Włodawa każdego lata od ponad dwóch dekad staje się miastem festiwalowym. W lipcu uliczki i okolica rozbrzmiewają dźwiękami Międzynarodowego Poleskiego Lata z Folklorem. To kulturowo-muzyczna impreza, na którą ściągają artyści i goście z całego świata. Na Bugu, nad którym mieści się Włodawa, łączą się granice trzech państw - Polski, Białorusi i Ukrainy. Warto wybrać się kilka kilometrów za miasto, aby zobaczyć tzw. trójstyk, czyli punkt, w którym zbiegają się linie graniczne wymienionych państw, by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Po intensywnym dniu twój dom wakacyjny w Okunince będzie miłą przystanią, która pozwoli Ci naprawdę się zrelaksować.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Okunince. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag