Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Drzonkowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Drzonkowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Drzonkowie

Drzonków
Dowolne daty
Goście
Coraz większa liczba osób decyduje się na wypoczynek w województwie lubuskim. Turystów przyciągają przede wszystkim okolice Zielonej Góry, które cieszą się sławą centrum polskiego winiarstwa. Pośród bujnych lasów i malowniczych łąk znajduje się niewielka miejscowość Drzonków.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament  Drzonków
Przyjazny zwierzętom
50 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Drzonków, Zielona Góra, Polska
od 283 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Drzonków: Nasze rekomendacje dla ciebie

Drzonków: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 282 zł za noc

Apartament Drzonków
50 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Drzonków, Zielona Góra, Polska
od 303 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wczasy w południowej części województwa lubuskiego

To idealne miejsce na odpoczynek z dala od miejskiego hałasu i zgiełku.

Bory Zielonogórskie, dwory i muzea

Drzonków noclegi to godna polecenia propozycja zarówno dla miłośników kultury, jak i amatorów wypoczynku na łonie natury. Południowa część województwa lubuskiego obejmuje historyczny region Śląska, ziemi lubuskiej oraz Łużyc. Na szczególnie zainteresowanie zasługują tutejsze zabytki.

W Drzonkowie można zobaczyć piękny dwór z XVIII wieku, który znajduje się w zespole dworsko-folwarcznym w samym centrum miejscowości. Na terenie wsi można też obejrzeć kilka zabytkowych domów pochodzących z początków XIX wieku.

Decydując się na apartamenty Drzonków, warto znaleźć też czas na odwiedzenie pobliskiej Zielonej Góry. Palmiarnia na szczycie Wzgórza Winnego, zabytkowy budynek ratusza oraz konkatedra pod wezwaniem św. Jadwigi - to główne atrakcje miasta stanowiącego jedną z dwóch stolic województwa lubuskiego.

Komfortowo urządzone apartamenty Drzonków to także świetny wybór dla osób, które marzą o wycieczkach po Borach Dolnośląskich oraz Zielonogórskich. Znajduje się tu sporo ciekawych szlaków, w tym między innymi godne polecenia trasy edukacyjne, idealne dla rodzin planujących wypoczynek z dziećmi.

Co jeszcze warto zobaczyć w okolicy Drzonkowa?

Rezerwując Drzonków noclegi, możemy też zaplanować wycieczki do pobliskich miejscowości, takich jak Świdnica, Przytok czy Nowa Sól. W Świdnicy warto wybrać się do Muzeum Archeologicznego Środkowego Nadodrza, w miejscowości Przytok czeka na nas pomnikowy dąb Napoleon, natomiast w Nowej Soli znajdują się piękne późnorenesansowe zabytki architektury sakralnej.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag