Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Łęknicy

Łęknica
Dowolne daty
2 gości
Poszukujesz miejsca na wyjazd, niekoniecznie wakacyjny, to warto, abyś wybrał coś mniej banalnego niż mazurskie czy nadmorskie kurorty. Nie musisz też szukać rezerwacji w zatłoczonym i pełnym hałasów Zakopanem.
DALSZE INFORMACJE »

Łęknica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Łęknica 5
68 m² Apartament
5 2
Łęknica, żarski, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.293 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Łęknica
Przyjazny zwierzętom
Dom
4 2
Łęknica, żarski, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 3.915 zł
za 1 tydzień
Nocleg Przyjazny zwierzętom Łęknica
Przyjazny zwierzętom
Nocleg
3 1
Łęknica, żarski, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.238 zł
za 1 tydzień
Nocleg Przyjazny zwierzętom Łęknica
Przyjazny zwierzętom
16 m² Nocleg
2 1
Łęknica, żarski, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.503 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Lubuskie, wciąż nieodkryte przez masowych turystów, kusi i zachęca do przyjazdu. Łęknica – noclegi dla Ciebie oraz rodziny znajdziesz w przystępnych cenach - jest jedną z perełek regionu.

Łęknica - apartamenty obok ogrodu w stylu angielskim

Mniej niż trzy tysiące mieszkańców i prawa miejskie nadane po raz pierwszy w 1452 roku - Łęknica – apartamenty, bardzo wygodne - znajdziesz bez problemów. Miasteczko, które przez lata wielokrotnie zmieniało nazwę, dziś wabi nie tylko spokojem czy ciszą, ale wieloma innymi atrakcjami. Niemałym powodzeniem cieszy się założony w pierwszej połowie XIX wieku i zbudowany w stylu angielskim Park Mużakowski (Park Muskau), który mimo ogromnych zniszczeń wojennych, dziś wygląda na tyle imponująco, że został wpisany na prestiżową listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Łęknica – noclegi można tu znaleźć na każdą kieszeń - to także miejsce, gdzie przed laty wydobywano węgiel brunatny i iły ceramiczne. Tereny te poddano rekultywacji, tworząc unikatowy projekt, gdzie dawne obszary przemysłowe na powrót zostały oddane naturze. Na potrzeby turystów utworzono 5-kilometrową ścieżką geologiczną gwarantującą niezapomniane przeżycia. Warto przekonać się, jak natura wspomagana przez człowieka, na nowo tworzy ekosystem. Lubisz zakupy - jeśli tak, to z pewnością warto, abyś udał się na bazar miejski "Manhattan". Pod tą niezbyt wyszukaną nazwą ukrywa się ogromne targowisko z blisko tysiącem stoisk, gdzie w atrakcyjnych cenach można kupić niemal wszystko. Liczne bary oraz lokale gastronomiczne zadowolą podniebienia i miłośników kebabów, i tradycyjnej staropolskiej kuchni. Zjeść, zobaczyć, potargować się... zawsze warto.

Łęknica – noclegi możesz zamówić już teraz - to również bliskość granicy z Niemcami. Bez kłopotu możesz odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. Pieszo, rowerem czy samochodem. To małe miasteczko o przebogatej historii, podobnie jak i całe Lubuskie, to świetne miejsce na wypoczynek. Cisza na terenach przywróconych naturze czy w Parku Mużakowskim albo targowy zgiełk na ogromnym bazarze. Ty decydujesz.

Ile kosztują noclegi w Łęknicy?

Z Casamundo w Łęknicy znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 327 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (17 m²) i bed & breakfast (16 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej hotele są odpowiednie dla 3 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Łęknicy. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag