Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Łęknicy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Łęknicy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Łęknicy

Łęknica
Dowolne daty
Goście
Poszukujesz miejsca na wyjazd, niekoniecznie wakacyjny, to warto, abyś wybrał coś mniej banalnego niż mazurskie czy nadmorskie kurorty. Nie musisz też szukać rezerwacji w zatłoczonym i pełnym hałasów Zakopanem.
DALSZE INFORMACJE »

Łęknica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Łęknica
-16%
2 wrz - 9 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
65 m² Apartament
4 2
Łęknica, żarski, Polska
od 324 zł 386 zł
za noc
Nocleg Łęknica
16 m² Nocleg
2 1
Łęknica, żarski, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 296 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Łęknica
-16%
2 wrz - 9 wrz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
65 m² Apartament
4 2
Łęknica, żarski, Polska
od 323 zł 385 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Nocleg Balkon/Patio Łęknica
Balkon/Patio
16 m² Nocleg
2 1
Łęknica, żarski, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 295 zł
za noc
Sprawdź inne

Łęknica - jedna z perełek Lubuskiego

Lubuskie, wciąż nieodkryte przez masowych turystów, kusi i zachęca do przyjazdu. Łęknica – noclegi dla Ciebie oraz rodziny znajdziesz w przystępnych cenach - jest jedną z perełek regionu.

Łęknica - apartamenty obok ogrodu w stylu angielskim

Mniej niż trzy tysiące mieszkańców i prawa miejskie nadane po raz pierwszy w 1452 roku - Łęknica – apartamenty, bardzo wygodne - znajdziesz bez problemów. Miasteczko, które przez lata wielokrotnie zmieniało nazwę, dziś wabi nie tylko spokojem czy ciszą, ale wieloma innymi atrakcjami. Niemałym powodzeniem cieszy się założony w pierwszej połowie XIX wieku i zbudowany w stylu angielskim Park Mużakowski (Park Muskau), który mimo ogromnych zniszczeń wojennych, dziś wygląda na tyle imponująco, że został wpisany na prestiżową listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Łęknica – noclegi można tu znaleźć na każdą kieszeń - to także miejsce, gdzie przed laty wydobywano węgiel brunatny i iły ceramiczne. Tereny te poddano rekultywacji, tworząc unikatowy projekt, gdzie dawne obszary przemysłowe na powrót zostały oddane naturze. Na potrzeby turystów utworzono 5-kilometrową ścieżką geologiczną gwarantującą niezapomniane przeżycia. Warto przekonać się, jak natura wspomagana przez człowieka, na nowo tworzy ekosystem. Lubisz zakupy - jeśli tak, to z pewnością warto, abyś udał się na bazar miejski "Manhattan". Pod tą niezbyt wyszukaną nazwą ukrywa się ogromne targowisko z blisko tysiącem stoisk, gdzie w atrakcyjnych cenach można kupić niemal wszystko. Liczne bary oraz lokale gastronomiczne zadowolą podniebienia i miłośników kebabów, i tradycyjnej staropolskiej kuchni. Zjeść, zobaczyć, potargować się... zawsze warto.

Łęknica – noclegi możesz zamówić już teraz - to również bliskość granicy z Niemcami. Bez kłopotu możesz odwiedzić naszych zachodnich sąsiadów. Pieszo, rowerem czy samochodem. To małe miasteczko o przebogatej historii, podobnie jak i całe Lubuskie, to świetne miejsce na wypoczynek. Cisza na terenach przywróconych naturze czy w Parku Mużakowskim albo targowy zgiełk na ogromnym bazarze. Ty decydujesz.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Łęknicy?

Bed & Breakfast i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Łęknicy. Z ponad 19 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Łęknicy?

Z Casamundo w Łęknicy znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 178 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (16 m²) i apartamenty (16 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Łęknicy. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 2 gości.

image-tag