Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubiatowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubiatowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubiatowie

Lubiatów
Dowolne daty
Goście
Lubiatów położony jest na zachodzie Polski, dzięki czemu duży wpływ na tutejszy klimat mają wilgotne masy powietrza znad Atlantyku. To dzięki temu panuje tutaj wyjątkowy klimat: lata nie są zbyt upalne, a zimy krótkie i łagodne.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Lubiatów
-46%
6 maj - 13 maj
64 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Lubiatów, Drezdenko, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 162 zł 302 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Lubiatów
-20%
17 cze - 24 cze
89 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Lubiatów, Drezdenko, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 368 zł 460 zł
za noc
Sprawdź inne

Lubiatów: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Lubiatów
-46%
6 maj - 13 maj
64 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Lubiatów, Drezdenko, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 162 zł 302 zł
za noc
Dom Lubiatów
-20%
17 cze - 24 cze
89 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Lubiatów, Drezdenko, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 368 zł 460 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Lubiatowie - polskie wakacje w klimacie oceanicznym

Taka specyfika Lubiatowa oraz jego okolic sprzyja także wegetacji roślin. W województwie lubuskim, gdzie umiejscowiony jest Lubiatów, z sukcesem funkcjonują polskie winnice, a nieodległa Zielona Góra zaprasza co roku na święto regionalnego wina i miodów. Bogactwo tutejszej roślinności będzie cieszyć także zapalonych grzybiarzy, którzy wynajmą dom wakacyjny w Lubiatowie z myślą o wędrówkach po okolicznych lasach. Gwarantują one co roku obfite grzybobrania. Pojezierze Sławskie to także miejsce idealne do obserwowania wielu gatunków ptaków, zwłaszcza drapieżnych czy wodno-błotnych, dzięki czemu Międzynarodowa Organizacja Ornitologiczna nadała rangę europejską tutejszej ostoi ptaków. Jeśli lubisz bliski kontakt z naturą, z pewnością zachwycisz się urokami Lubiatowa i okolic!

Dom wakacyjny w Lubiatowie - aktywny urlop nad wodą

Miejscowość położona jest nad Jeziorem Sławskim, gdzie znajdują się m.in. domki wakacyjne w Lubiatowie, zachęcające do tego, aby spędzić w nich cały urlop i cieszyć się czystą wodą, spokojem i urodą natury. Coś dla siebie znajdą też wielbiciele spływów kajakowych - wraz z rzeką Obrzycą Jezioro Sławskie stanowi bowiem początek Lubuskiego Szlaku Wodnego. Wyjątkowo atrakcyjny szlak kajakowy prowadzi przez Kanał Dźwiński, rzekę Obrę, Wartę, aż do Santoka. Spokój i ciszę, a także bogactwo połowów znajdą tu także ci, którzy planują wakacje wędkarskie czy po prostu chcą popływać w czystych i ciepłych wodach Jeziora Sławskiego. Malownicze pomosty i przytulne, niewielkie plaże sprzyjają każdemu wielbicielowi wodnych atrakcji.

Wynajmując przestronny dom wakacyjny w Lubiatowie albo jeden z klimatycznych apartamentów, możesz też zwiedzać okolicę, korzystając z wyznaczonych tu licznie szlaków turystycznych. Warto szczególnie odwiedzić Łagowsko-Sulęciński Park Krajobrazowy, który jest położony w pobliżu i słynie z niezwykle czystych jezior, bukowych lasów porastających otaczające je wzgórza, a także malowniczych pól oraz łąk. Znajdujące się tutaj szlaki rowerowe, trasy piesze czy ścieżki przyrodnicze pozwalają na gruntowne zwiedzenie tego niezwykłego miejsca. Ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce na spokojne, sielskie wakacje!

Domek wakacyjny w Lubiatowie - wypoczynek z kulturą

Noclegi w Lubiatowie to nie tylko wakacje na wsi i korzystanie z bogactw naturalnych tych okolic, ale także ciekawa oferta kulturalna dla wszystkich, którzy lubią łączyć wypoczynek z oglądaniem na przykład ambitnego kina. W Łagowie od wielu lat odbywa się Lubuskie Lato Filmowe. W położonym tuż nad Jeziorem Łagowskim amfiteatrze organizowane są klimatyczne, nocne seanse filmowe. Do niewielkiej miejscowości w tym czasie chętnie zjeżdżają twórcy prezentowanych filmów, aby żywo podyskutować z publicznością.

W okresie jesiennym warto skusić się na nocleg w Lubiatowie nie tylko ze względu na obfitość grzybów w okolicznych lasach, ale także Winobranie organizowane w Zielonej Górze. W trakcie tego największego w Polsce święta, które poświęcone jest regionalnym winom i miodom, można brać udział w degustacjach, dołączyć się do radosnej parady czy posłuchać gwiazd polskiej muzyki rozrywkowej. Zapraszamy do sprawdzenia domów wakacyjnych w Lubiatowie i okolicach - wypoczynek w tym pięknym zakątku Polski będzie należał do niezapomnianych!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lubiatowie. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag