Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubikowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubikowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lubikowie

Lubikowo
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Bed & Breakfast wifi Lubikowo
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lubikowo, Przytoczna, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 198 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Lubikowo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Lubikowo: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 198 zł za noc

Bed & Breakfast Lubikowo
Pokój dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lubikowo, Przytoczna, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 198 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wypoczynek nad jeziorem Lubikowo

Jeżeli chcesz spędzić wakacje nad jeziorem warto wybrać mniej oblegane, ale piękne położone w miejscowości Lubikowo. Otoczone lasem jezioro z pięknymi plażami to świetne miejsce na wypoczynek w rodzinnym gronie.

Lubikowo domki letniskowe nad brzegiem jeziora

Główną atrakcją miejscowości Lubikowo jest położone tuż obok jezioro, które swoją nazwę zaczerpnęło od nazwy wsi. Zlokalizowane w województwie lubuskim jezioro zachwyca czystą wodą, wyjątkową roślinnością i plażami, na których każdy będzie mógł się zrelaksować. Bogata baza noclegowa to przede wszystkim położone na terenie miejscowości Lubikowo domki letniskowe, które można wynająć na weekend oraz na dłuższy pobyt. Wyposażone w podstawowe sprzęty i w pełni umeblowane domki letniskowe nad jeziorem staną się Twoją ostoją spokoju podczas rodzinnego urlopu lub campingu z rodziną. Spędzając wakacje w Lubikowie warto skorzystać z wypożyczalni sprzętu wodnego, aby cieszyć się rejsem łódką, kajakiem lub rowerem wodnym. Po długim opalaniu odrobina aktywnego relaksu będzie miłą odmianą. Jezioro Lubikowo oferuje turystom także duży wybór barów i niewielkich restauracji, w których można cieszyć się smacznym posiłkiem po chwilach spędzonych nad wodą. Pyszna pizza, hot dogi, ryby i mięsa z grilla, a także duży wybór lodów i zimnych napojów sprawią, że Ty i Twoi najbliżsi spędzicie niezapomniane chwile podczas wakacji.

Zarezerwuj Lubikowo noclegi

Zarezerwuj Lubikowo noclegi, aby cieszyć się wypoczynkiem nad jeziorem oraz bliskością miast Dolnego Śląska. Kiedy już nacieszysz się kąpielami wodnymi i słonecznymi, warto wybrać się na wycieczkę do pobliskiego Lubin lub Legnicy, aby zobaczyć zabytki architektury, w tym jeden z najpiękniejszych kościołów barokowych zlokalizowany w Lubinie.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag