Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Międzyrzeczu - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Międzyrzeczu - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Międzyrzeczu

Międzyrzecz
Dowolne daty
Goście
Na Pojezierzu Lubuskim, w rozszerzeniu doliny Obry w miejscu gdzie wpada do niej Paklica – leży jedno z miast województwa lubuskiego, Międzyrzecz. Proponujemy Państwu eleganckie apartamenty Międzyrzecz oraz przestronne domki letniskowe Międzyrzecz.
DALSZE INFORMACJE »

Międzyrzecz: Nasze rekomendacje dla ciebie

Motel Międzyrzecz
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 180 zł
za noc
Dom Międzyrzecz
41 m² Dom
6 2
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
od 458 zł
za noc
Dom Międzyrzecz
75 m² Dom
6 1
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
od 801 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Bed & Breakfast Przyjazny zwierzętom Międzyrzecz
Przyjazny zwierzętom
Pokój trzyosobowy
3 1
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 244 zł
za noc
Kamping Przyjazny zwierzętom Międzyrzecz
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy
2 1
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
3,5 / 5,0
„Dobry“
od 125 zł
za noc
Motel Przyjazny zwierzętom Międzyrzecz
Przyjazny zwierzętom
Apartament
3 2
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 120 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Międzyrzecz
Balkon/Patio
41 m² Dom
6 2
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
od 456 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Międzyrzecz
Balkon/Patio
75 m² Dom
6 1
Międzyrzecz, Międzyrzecz, Polska
od 745 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Międzirzecz i apartamenty Międzyrzecz – takich wakacji się nie zapomnia

Będą one z całą pewnością doskonałą opcją zakwaterowania dla każdego turysty. Międzyrzecz oraz jego okolice to tereny należące do najcieplejszych w Polsce. Nic zatem dziwnego, że przybywa tam corocznie wielu turystów, nie tylko z kraju. W północnej części miasta zlokalizowany jest Międzyrzecki Park Przemysłowy. Również to jest powodem iż Międzyrzecz gości obcokrajowców przez cały rok – działalność prowadzą tam bowiem również liczne firmy z kapitałem zagranicznym.

Wczasy Międzyrzecz – poznaj uroki Pojezierza Lubuskiego


Międzyrzecz to jedna z najstarszych miejscowości Polski. W połowie dziesiątego wieku, za czasów Mieszka I, plemienny gródek stał się częścią państwa wczesnopiastowskiego. Lokacja miasta nastąpiła prawdopodobnie w roku 1248. Międzyrzecz pełen jest cennych i bardzo interesujących zabytków. Apartamenty Międzyrzecz sprawią, iż zamieszkacie Państwo w samym ich centrum. Jednym z najcenniejszych obiektów historycznych miasta jest Zamek Międzyrzecki. Niegdyś wspaniała i dumna siedziba kasztelanów i starostów międzyrzeckich zbudowana w czternastym wieku, dzisiaj jest jedynie ruinami otoczonymi fosą. Jednak spacerując wzdłuż wału zewnętrznego dawnego podgrodzia bez trudu można przywołać wizję dawnej świetności Zamku. Równie burzliwe są dzieje miejskiego Ratusza. Wybudowany w roku 1581, przebudowywany po kolejnych pożarach – dzisiaj jest budowlą murowaną na planie prostokąta, wciąż pełną uroku. Rynek, na którym znajduje się Ratusz, otoczony jest zespołem malowniczych kamienic. W jednej z nich, w roku 1806 nocował Napoleon na którego planowano, szczęśliwie nieskutecznie, zamach.

W okolicach Międzyrzecza na turystów czekają atrakcje wodne Jeziora Głębokiego. Jego wschodni brzeg zagospodarowano kąpieliskami, pomostami i wypożyczalniami sprzętu wodnego. Międzyrzecz domki letniskowe będą doskonałą opcją zakwaterowania dla tych z Państwa, którzy cenią sobie aktywny sposób spędzania wakacji. Rzeki Obra i Paklica to miejsca licznych spływów kajakowych. Natomiast okoliczne lasy iglaste to wymarzone tereny do długich wędrówek pieszych. Zaś park miejski i liczne skwery znajdujące się w Międzyrzeczu to idealne miejsca spacerowe nie tylko dla dorosłych turystów, lecz równiez dla ich kilkuletnich pociech. Warto też pojechać do pobliskiego Międzychodu czy okolicznego Nowego Tomyśla.

Jeżeli szukają Państwo innych ciekawych miejscowości w Polsce, zapraszamy na urlop do Trzciela, wakacje Ośno Lubuskie, wczasy Sucha Beskidzka oraz urlop Świecie. Międzyrzecz znajduje się niedaleko polsko-niemieckij granicy, dlatego polecamy też Państwu zwiedzić malowniczą Brandenburgię. Zapraszamy na wakacje Berlin, wczasy Poczdam, oraz wypoczynek Frankfurt nad Odrą. Polecamy nasze komfortowe domki letniskowe Spreewald oraz apartamenty Ruppiner Land. Życzymy Państwu udanego wypoczynku!

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Międzyrzeczu?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Międzyrzeczu. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 135 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Międzyrzeczu. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag