Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w OŚnie Lubuskim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w OŚnie Lubuskim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w OŚnie Lubuskim

Ośno Lubuskie
Dowolne daty
Goście
Znane przysłowie: "cudze chwalicie, a swego nie znacie" zachęca do eksplorowania nie tylko odległych, egzotycznych miejsc, ale przede wszystkim najbliższych okolic.
DALSZE INFORMACJE »

Ośno Lubuskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Ośno Lubuskie
Pokój dwuosobowy
2 1
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
od 176 zł
za noc
Bed & Breakfast Ośno Lubuskie
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój trzyosobowy
3 1
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 320 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Agroturystyka Przyjazny zwierzętom Ośno Lubuskie
Przyjazny zwierzętom
35 m² Agroturystyka
3 2
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 221 zł
za noc
Agroturystyka Przyjazny zwierzętom Ośno Lubuskie
Przyjazny zwierzętom
45 m² Agroturystyka
3 1
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 235 zł
za noc
Agroturystyka Przyjazny zwierzętom Ośno Lubuskie
Przyjazny zwierzętom
120 m² Agroturystyka
6 3
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 378 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domki letniskowe Ośno Lubuskie – niezapomniane chwile

Szczególnie, że poznawanie i odkrywanie uroków własnej ojczyzny bywa wyjątkowo zaskakujące oraz powinno stać się udziałem każdego. Ośno Lubuskie to nazwa malowniczego miasta i gminy, które leży w północno-zachodniej części województwa lubuskiego. Wczasy w Ośnie Lubuskim, ze względu na liczne zabytki i wiele możliwości interesującego spędzenia czasu w tym mieście, są doskonałą propozycją dla każdego, kto planuje swój urlop. Domki letniskowe Ośno Lubuskie mogą stać sie dla Państwa doskonałym miejscem zakwaterowania podczas pobytu w tej malowniczej i ciekawej krainie. Jeżeli marzy się Państwu wypoczynek nad Bałtykiem, polecamy spokojne i malownicze plaże na niemieckiej wyspie Rugia. Tam czekają już na Państwa przytulne domki letniskowe Glowe praz wygodne apartamenty Dranske. Jesteśmy przekonani, że spędzą w nich Państwo niezapomniane chwile.

Wakacje Ośno Lubuskie – wypocznij nad malowniczymi, polskimi jeziorami

Wynajęte domki letniskowe apartamenty Ośno Lubuskie pozwolą Państwu dokładnie zbadać tę piękną okolicę. Miasto ma za sobą ponad 750 lat udokumentowanej historii. W czasach miejskopiastowskich w Ośnie Lubuskim stał obronny gród. Zakątek ten słynął z wybornego piwa ośnieńskiego, plantacji aromatycznych konwalii, porzeczek i szparagów. Turyści w Ośnie Lubuskim mają niepowtarzalną szansę odwiedzić piękny gotycki kościół pod wezwaniem świętego Jakuba. Budowla ta jest najstarszą w mieście (powstała w latach 1298-1380). Kościół urzeka bogato zdobioną, wysoką wieżą, późnorenesansowym ołtarzem polichromowanym z 1627 roku, kamienną chrzcielnicą z roku 1667 oraz nieco starszą amboną z 1619 roku.

Kiedy Ośno Lubuskie apartamenty dostarczą Państwu upragnionej dawki relaksu oraz odpoczynku, warto przygotować się do dalszego zwiedzana okolicy. Podczas spaceru można bowiem podziwiać kamienice z XVIII i XIX wieku oraz średniowieczne mury miejskie z dwunastoma basztami, które okalają miasto na długości ponad 1,3 kilometra. Kolejną ucztą dla zmysłów w mieście Ośno Lubuskie będzie XIX-wieczny ratusz zbudowany w stylu neogotyckim oraz XV-wieczna kaplica cmentarna pod wezwaniem świętej Gertrudy, budowana na styl późnogotycki. Po trudach wędrówki rozbudzone zmysły ukoi tutejsza przyroda. W okolicy wiele czystych jezior, malowniczych wąwozów i wzgórz oraz sporo lasów. Warto odwiedzić także ooliczne miejscowości, takie jak Kostrzyn.

Jeżeli chcą Państwo wybrać się jednak w nieco dalszą podróż, polecamy Wielką Brytanię. Serdecznie zapraszamy na wakacje Walia Północna, wczasy Aberdeen oraz urlop Manchester. Polecamy Państwu również nasze przytulne apartamenty Argyll i Stirling oraz domki letniskowe Cardiff. Życzymy Państwu spokojnej podróży i udanego wypoczynku!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w OŚnie Lubuskim?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w OŚnie Lubuskim są hotele i bed & breakfast. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w OŚnie Lubuskim?

Wyszukując zakwaterowanie w OŚnie Lubuskim z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 175 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 20 m², a bed & breakfast - 21 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w OŚnie Lubuskim. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag