Noclegi i apartamenty wakacyjne w OŚnie Lubuskim - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w OŚnie Lubuskim - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w OŚnie Lubuskim

Ośno Lubuskie
Dowolne daty
Goście
Ośno Lubuskie
Dowolne daty
Goście
Znane przysłowie: "cudze chwalicie, a swego nie znacie" zachęca do eksplorowania nie tylko odległych, egzotycznych miejsc, ale przede wszystkim najbliższych okolic.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Ośno Lubuskie przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Dom  Ośno Lubuskie
4 sty - 11 sty
-46%
421 zł
228 zł za noc
180 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
4.7
„Wybitny“ (3 ocen)
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
Przyjazny zwierzętom
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne oferty

Ośno Lubuskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Ośno Lubuskie: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 221 zł za noc

Dom Ośno Lubuskie
221 zł za noc
180 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
4.7
„Wybitny“ (3 ocen)
Ośno Lubuskie, Ośno Lubuskie, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Ośno Lubuskie – niezapomniane chwile

Szczególnie, że poznawanie i odkrywanie uroków własnej ojczyzny bywa wyjątkowo zaskakujące oraz powinno stać się udziałem każdego. Ośno Lubuskie to nazwa malowniczego miasta i gminy, które leży w północno-zachodniej części województwa lubuskiego. Wczasy w Ośnie Lubuskim, ze względu na liczne zabytki i wiele możliwości interesującego spędzenia czasu w tym mieście, są doskonałą propozycją dla każdego, kto planuje swój urlop. Domki letniskowe Ośno Lubuskie mogą stać sie dla Państwa doskonałym miejscem zakwaterowania podczas pobytu w tej malowniczej i ciekawej krainie. Jeżeli marzy się Państwu wypoczynek nad Bałtykiem, polecamy spokojne i malownicze plaże na niemieckiej wyspie Rugia. Tam czekają już na Państwa przytulne domki letniskowe Glowe praz wygodne apartamenty Dranske. Jesteśmy przekonani, że spędzą w nich Państwo niezapomniane chwile.

Wakacje Ośno Lubuskie – wypocznij nad malowniczymi, polskimi jeziorami

Wynajęte domki letniskowe apartamenty Ośno Lubuskie pozwolą Państwu dokładnie zbadać tę piękną okolicę. Miasto ma za sobą ponad 750 lat udokumentowanej historii. W czasach miejskopiastowskich w Ośnie Lubuskim stał obronny gród. Zakątek ten słynął z wybornego piwa ośnieńskiego, plantacji aromatycznych konwalii, porzeczek i szparagów. Turyści w Ośnie Lubuskim mają niepowtarzalną szansę odwiedzić piękny gotycki kościół pod wezwaniem świętego Jakuba. Budowla ta jest najstarszą w mieście (powstała w latach 1298-1380). Kościół urzeka bogato zdobioną, wysoką wieżą, późnorenesansowym ołtarzem polichromowanym z 1627 roku, kamienną chrzcielnicą z roku 1667 oraz nieco starszą amboną z 1619 roku.

Kiedy Ośno Lubuskie apartamenty dostarczą Państwu upragnionej dawki relaksu oraz odpoczynku, warto przygotować się do dalszego zwiedzana okolicy. Podczas spaceru można bowiem podziwiać kamienice z XVIII i XIX wieku oraz średniowieczne mury miejskie z dwunastoma basztami, które okalają miasto na długości ponad 1,3 kilometra. Kolejną ucztą dla zmysłów w mieście Ośno Lubuskie będzie XIX-wieczny ratusz zbudowany w stylu neogotyckim oraz XV-wieczna kaplica cmentarna pod wezwaniem świętej Gertrudy, budowana na styl późnogotycki. Po trudach wędrówki rozbudzone zmysły ukoi tutejsza przyroda. W okolicy wiele czystych jezior, malowniczych wąwozów i wzgórz oraz sporo lasów. Warto odwiedzić także ooliczne miejscowości, takie jak Kostrzyn.

Jeżeli chcą Państwo wybrać się jednak w nieco dalszą podróż, polecamy Wielką Brytanię. Serdecznie zapraszamy na wakacje Walia Północna, wczasy Aberdeen oraz urlop Manchester. Polecamy Państwu również nasze przytulne apartamenty Argyll i Stirling oraz domki letniskowe Cardiff. Życzymy Państwu spokojnej podróży i udanego wypoczynku!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w OŚnie Lubuskim. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag