Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rybiekowie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rybiekowie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rybiekowie

Rybakowo
Dowolne daty
Goście
Rybakowo to turystyczna wieś leżąca województwie lubuskim, w powiecie gorzowskim, w gminie Kłodawa.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Rybakowo
Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Rybakowo, Kłodawa, Polska
od 614 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Rybakowo
Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Rybakowo, Kłodawa, Polska
od 600 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Rybakowo
Dom ∙ 6 gości ∙ 5 sypialni
Rybakowo, Kłodawa, Polska
od 511 zł
za noc
Zobacz inne

Rybakowo apartamenty to właściwa decyzja i udany urlop

Znana jest przede wszystkim jako letnisko dla mieszkańców pobliskiego Gorzowa Wielkopolskiego, ale jej walory turystyczne sprawiają, że każdego roku przybywa do niej coraz więcej turystów z całej Polski. Domki letniskowe Rybakowo i apartamenty Rybakowo goszczą przede wszystkim amatorów wodnych szaleństw, ale także leśnych wypraw oraz wędkarzy. Doskonale przygotowana baza turystyczna jest także dużym atutem regionu. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Merzig, pokoje Altenstadt, wypoczynek Petit-Nobressart. Miejscowość leży w otoczeniu wielu jezior. Najbliższe z nich to Mrowinko. Jezioro posiada piaszczystą zagospodarowaną plażę z pomostem oraz zadaszeniem i ławkami. Liczne restauracje są dodatkowym dużym atutem plaż. Rybakowo leży w otulinie Barlinecko - Gorzowskiego Parku Krajobrazowego pośród lasów Puszczy Gorzowskiej. Lato i jesień dla wielbicieli lasów są tam niezwykle ciekawe. Jesienią przybywa do Rybakowa mnóstwo grzybiarzy wiedzionych tam chęcią obfitego grzybobrania. Można tam znaleźć wiele szlachetnych gatunków grzybów. W okresie letnim apartamenty Rybakowo zamieszkują głównie wędrowcy oraz rowerzyści. Na okolicznych terenach wyznaczone jest wiele szlaków turystycznych wiodących przez najciekawsze i najbardziej malownicze miejsca. Specjalnie wydzielonych jest też kilka ścieżek rowerowych.

Kwatery Rybakowo oferują doskonałe warunki do połowów ryb

 Pobliskie rzeki przyciągają kajakarzy oraz wędkarzy. Na rzece Santoczna wytyczony jest sześciokilometrowy szlak kajakowy. Szlak ciągnie się od jeziora Lubie w Lipach do Santoczna. W najbliższym czasie powstać mają tam kolejne szlaki kajakowe. Rybakowo, jak sama nazwa wskazuje, to także doskonałe miejsce do połowów ryb. Każdego roku domki letniskowe Rybakowo goszczą wielu wędkarzy. Miejscowość przyciąga ich nadzwyczaj dogodnym położeniem pośród wielu jezior, ale także bliskim sąsiedztwem bogatych w ryby rzek: Santoczna i Kłodawka. Największym wabikiem dla wędkarzy jest tam obecność pstrągów potokowych. Spotkać często można także lipienie. Wody otaczające Rybakowo są czyste, dlatego nierzadko zobaczyć można tam także głowacza białopłetwego oraz minoga strumieniowego. Oprócz tych ciekawych i rzadkich okazów fauny, pobliska puszcza pełna jest jeszcze wielu innych interesujących roślin i zwierząt. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

  • apartamenty Bourscheid
  • domki letniskowe Keadue
  • wakacje Ólafsvellir

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rybiekowie. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag