Noclegi i apartamenty wakacyjne w Słubicach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Słubicach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Słubicach

Słubice
Dowolne daty
Goście
Słubice
Dowolne daty
Goście
Od dawna uwagę turystów przyciągają miasta pogranicza - w szczególności te, które leżą w dwóch państwach na raz. Dom wakacyjny w Słubicach daje okazję do spędzenia czasu w takiej wielokulturowej miejscowości.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Domy wakacyjne z ogrodem

W objęciach natury: Słubice – zarezerwuj nocleg w otoczeniu bujnych ogrodów. Nie zwlekaj!

Pokój gościnny Ogród Słubice
11 lut - 18 lut
350 zł za noc
Pokój Trzyosobowy typu Basic ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
3.9
„Dobry“ (207 ocen)
Słubice, Słubice, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Słubice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Słubice: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 263 zł za noc

Apartament Słubice
14 sty - 21 sty
263 zł za noc
55 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
4.3
„Bardzo dobry“ (25 ocen)
Słubice, Słubice, Polska
Rozpocznij rezerwację
Pokój gościnny Słubice
4 lut - 11 lut
353 zł za noc
Pokój dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
3.9
„Dobry“ (207 ocen)
Słubice, Słubice, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Słubicach - zacisze na skraju Polski

Zwiedzać możemy część polską, która jest niewielkim, aczkolwiek urokliwym miasteczkiem. W naszym bezpośrednim zasięgu znajdzie się także Frankfurt nad Odrą - o wiele bardziej pokaźne miasto uniwersyteckie. Jeśli już nasycimy się zwiedzaniem dawnych Niemiec Wschodnich, możemy wybrać się na wycieczkę rowerową wzdłuż brzegu Odry lub odwiedzić jeden z pobliskich terenów zielonych - na przykład Park Narodowy ""Ujście Warty"".

Dom wakacyjny w Słubicach - urlop w niewielkim miasteczku

Domy wakacyjne to coraz bardziej popularny sposób na spędzenie urlopu. Portal Casamundo pozwoli Ci odkryć nieznane zakątki świata i zarezerwować wygodny nocleg nawet w mniej turystycznych miejscowościach. Takich jak Słubice! Miasto potrafi zaskoczyć na wiele sposobów. Znajdziemy tutaj kilka zabytków. Wymienić należy cmentarz żydowski z XIV wieku. Miłośników historii na pewno zainteresuje fakt, że jest to jedna z najstarszych tego typu nekropolii na terenie kraju. Na uwagę zasługuje też zabytkowy deptak, kościół z XVIII wieku oraz dawna rezydencja księcia Leopolda, która obecnie pełni funkcję budynku Sądu Rejonowego. Słubice obfitują również w o wiele bardziej nowoczesne atrakcje. Przy Placu Frankfurckim zobaczymy pomnik poświęcony twórcom Wikipedii. Lubuska miejscowość może okazać się również dobrym kierunkiem wypoczynkowym w trakcie wakacji. Znajdziemy tutaj duży i świetnie przygotowany odkryty basen. Słubice oferują także prawdziwie wyjątkowe apartamenty w mieście. A właściwie w dwóch miastach na raz. Warto bowiem pamiętać o bogatej infrastrukturze i licznych terenach zielonych pobliskiego Frankfurtu.

Wynajmij domek wakacyjny w Słubicach i spędź wakacje w Brandenburgii

Tuż za granicą rozciąga się piękny i często niedoceniany region Niemiec - Brandenburgia. Domki wakacyjne w Słubicach stanowią świetną bazę wypadową do zwiedzania kraju naszych zachodnich sąsiadów. Czeka na nas Poczdam i ruiny opuszczonego uzdrowiska w Beelitz. W naszym zasięgu leży również Berlin. Pamiętajmy, że stolica Niemiec oddalona jest od Słubic o niespełna 100 kilometrów. Problemu nie będzie stanowił nawet brak samochodu. Z Frankfurtu nad Odrą pociągi do niemieckiej metropolii odjeżdżają co pół godziny. Zwiedzanie Brandenburgii warto zacząć od miasta tuż za granicą. Zainteresowanie budzi już jego rynek. Jest zabytkowy a jednak zawiera modernistyczne pomniki. Ciekawostkę stanowi też tutejszy kościół NMP. Warto zwrócić uwagę na jego witraże. Zawierają one sceny z Apokalipsy - w tym wizerunek Antychrysta.

Noclegi w Słubicach - świetna okazja do wycieczek rowerowych

Dom wakacyjny w Słubicach to świetny pretekst do aktywnego zwiedzania okolicy. W miasteczku rozpoczyna się bardzo ciekawa i popularna trasa rowerowa. Prowadzi ona wzdłuż Odry aż do Kostrzyna. Tuż za tą druga miejscowością rozpoczyna się Park Narodowy ""Ujście Warty"". Jest to rozległy teren zielony stanowiący jedną z najważniejszych w Polsce ostoi rzadkiego ptactwa. Zobaczymy tutaj derkacza, czyżyka i rybitwę czarną. Wakacje rowerowe w Słubicach dają również możliwość wybrania się na dwóch kółkach za granicę. Bardziej wymagająca, licząca 50 kilometrów trasa prowadzi do Storkowa pod Berlinem. Tutaj znajdziemy Muzeum Rowerów Didi Senft. Ten konstruktor prezentuje kolekcję własnoręcznie stworzonych pojazdów - w tym największy bicykl na świecie. Słubice to miasteczko, które samo w sobie może pod wieloma względami zaskoczyć. Jeszcze bardziej intrygujące są tereny wokół. Odwiedzając lubuską miejscowość, możemy zwiedzić polskie parki narodowe i niemieckie zabytki.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag