Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Torzymiu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Torzymiu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Torzymiu

Torzym
Dowolne daty
Goście
Okres letni to idealny czas spędzenie urlopu. Morze i góry to już przeżytek? Jeżeli tak, warto zastanowić się nad innym miejscem, które może dostarczyć równie wielu atrakcji.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Motel Balkon/Patio Torzym
Pokój dwuosobowy ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Torzym, Torzym, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 170 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Motel Ogród Torzym
Pokój Dwuosobowy typu Basic ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Torzym, Torzym, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 150 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Torzym
120 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 1 sypialnia
Torzym, Torzym, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 346 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Torzym: Nasze rekomendacje dla ciebie

Torzym: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 130 zł za noc

Pokój Torzym
17 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Torzym, Torzym, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 130 zł
za noc
Motel Torzym
Pokój Dwuosobowy przystosowany dla osób niepełnosprawnych ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Torzym, Torzym, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 180 zł
za noc
Motel Torzym
Pokój Czteroosobowy ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
Torzym, Torzym, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 175 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Torzym w województwie lubuskim

Województwo lubuskie, pełne pięknych jezior i lasów, zdaje się być fantastyczną alternatywą spędzenia urlopu dla całych rodzin. Jedną z opcji jest gmina Torzym, w której znajdziemy atrakcyjne Torzym noclegi na każdą kieszeń, a przy okazji spędzimy niezapomniane przygody. Jednym z rodzajów zakwaterowania godnym polecenia są Torzym apartamenty. Torzym jest położony w północno-zachodniej części województwa lubuskiego. Większa część gminy jest pokryta pięknymi lasami iglastymi. To wspaniała atrakcja dla lubujących w długich spacerach na łonie natury. Dodatkowo, na terenie gminy Torzym znajduje się Puszcza nad Pliszką i Puszcza Rzepińska oraz rezerwat przyrody Dolina Ilanki. Dla miłośników wędkarstwa, rzeki Pliszka i Ilanka, których wody są niezwykle czyste, to świetna okazja na połów pstrągów. Istnieją również łowiska komercyjne. Ci, którzy lubują w aktywnym spędzaniu urlopu, znajdą wiele ścieżek rowerowych na różnych poziomach. Podróżując rowerem, można podziwiać przepiękne i zapierające dech w piersiach widoki. Jeżeli Państwo pragną odetchnąć od codziennego zabieganego życia, gmina Torzym to idealne miejsce. Spokój i walory estetyczne to główne atuty tego miejsca. Co więcej, Torzym noclegi to bogata oferta między innymi apartamentów, które dodadzą sporo komfortu do Państwa urlopu. W pełni wyposażone Torzym apartamenty sprawią, że podczas urlopu mogą Państwo poczuć odrobinę ciepła domowego - dlatego też to wspaniałe rozwiązanie dla całych rodzin. Dodatkowym atutem spędzenia czasu w gminie Torzym jest fakt, iż panuje tam specyficzny mikroklimat o wartościach zdrowotnych. Dla doznania dodatkowych atrakcji, poleca się odwiedzenie okolicznych miast, takich jak np. Rzepin lub Sulęcin.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag