Noclegi i apartamenty wakacyjne w Zielonej Górze - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Zielonej Górze - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Zielonej Górze

Zielona Góra
Dowolne daty
Goście
Zielona Góra
Dowolne daty
Goście
Co sprawia, że położenie tego miasta jest tak wyjątkowe? Zielona Góra leży w sąsiedztwie doliny Odry, a dodatkowo otaczają malownicze wzgórza znane jako Wał Zielonogórski.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Pozostań w kontakcie: w Zielonej Górze - przeglądaj obiekty wakacyjne z szybkim internetem.

Apartament  Zielona Góra
9 mar - 16 mar
-16%
339 zł
285 zł za noc
50 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Zielona Góra, Zielona Góra, Polska
wifi
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Zielona Góra: Nasze rekomendacje dla ciebie

Zielona Góra: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 285 zł za noc

Apartament Zielona Góra
25 mar - 1 kwi
303 zł za noc
50 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Zielona Góra, Zielona Góra, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Zielonej Górze - urlop w mieście na wielu wzgórzach

Ponadto w obrębie Zielonej Góry leżą Wzgórza Piastowskie wraz ze Wzgórzem Braniborskim oraz najwyższym w paśmie Jagodowym Wzgórzem o wysokości ponad 200 metrów. W granicach miasta usytuowane jest też Wzgórze Maślane i Wzgórze Schillera. To dlatego miejscowość bywa nazywana miastem na wielu wzgórzach, a dom wakacyjny w Zielonej Górze chętnie wybierają wielbiciele wędrówek i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Atutem całego regionu jest także doskonała komunikacja. Do miasta można bez trudu dotrzeć z niemal każdego zakątka Polski. Liczne drogi ekspresowe i krajowe, kolej, a także bliskość lotniska w Babimoście sprawiają, że dojazd do Zielonej Góry nie stanowi problemu. Warto zarezerwować domek wakacyjny w Zielonej Górze, by wypocząć w otoczeniu niezwykłej przyrody i cieszyć się lokalnymi atrakcjami!

Dom wakacyjny w Zielonej Górze - wymarzone wczasy dla koneserów wina

Nocleg w Zielonej Górze stanowi wyśmienitą okazję, by dowiedzieć się czegoś o wytwarzaniu wina i uprawie winorośli! Nie bez przyczyny miasto szczyci się tytułem polskiej stolicy tego trunku! Co więcej, to właśnie ten region stanowi najdalej wysunięte na północ miejsce Europy, w którym znajdują się winnice. Rezerwując dom wakacyjny w Zielonej Górze, można lepiej poznać lokalną tradycję i poczuć winiarskiego ducha. Warto wybrać się na Winne Wzgórze i do Parku Winnego, w którym można podziwiać znajdujące się na zboczach winnice. Ponadto warto zaplanować wycieczkę po mieście śladem tak zwanych bachusików. To bezpośrednie nawiązanie do winiarskiej tradycji i antycznego boga wina Bachusa. Niewielkie figurki nazywane bachusikami ukryto w różnych częściach miasta. Co ciekawe, jest ich kilkadziesiąt, więc poszukiwania mogą być naprawdę ekscytujące! Koneserzy wina mogą zaplanować noclegi w Zielonej Górze pod koniec lata i wczesną jesienią. Wówczas w mieście i okolicach trwa winobranie. To znakomita okazja, porozmawiać z osobami, które od pokoleń kultywują rodzinne winiarskie tradycje w tym regionie. By cieszyć się w pełni atmosferą winobrania, warto zarezerwować domki wakacyjne w Zielonej Górze znajdujące się w okolicach uniwersytetu lub Parku Winnego. To świetnie wyposażone obiekty o funkcjonalnych wnętrzach, w których poczujesz się jak w domu.

Co warto zobaczyć w Zielonej Górze?

Dla wielbicieli historycznej zabudowy ciekawą alternatywą są także komfortowe apartamenty w Zielonej Górze położone w okolicy śródmieścia. Wiele obiektów w tej części miasta oferuje możliwość korzystania z ogrodu, w którym można odpocząć po intensywnym dniu. W Zielonej Górze jest bowiem wiele miejsc wartych odwiedzenia. W mieście większość zabytków przetrwała wojenną zawieruchę i można podziwiać je w niemal nienaruszonym stanie. Warto wybrać się na spacer reprezentacyjnym traktem, a także zobaczyć stare wille i teatr zaprojektowany przez Oskara Kaufmanna. Nocleg w Zielonej Górze to także świetna okazja, by odwiedzić ogród botaniczny. To miejsce z bogatą historią sięgającą lat 20. ubiegłego wieku, które przez niemal wiek niszczało. Dopiero w 2007 roku ogród zrewitalizowano i otwarto ponownie dzięki działaniom zielonogórskich ekologów. Jeśli poczujesz ochotę, aby wyskoczyć poza miasto, to miej na uwadze, że blisko Zielonej Góry znajdują się liczne jeziora i położone nad nimi miejscowości, takie jak Sława czy Tarnów Jezierny. Zielona Góra to bez wątpienia miasto, w którym czeka na Ciebie wiele niespodzianek. Warto wybrać się tam na weekendową wycieczkę lub dłuższy urlop.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Zielonej Górze. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag