Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Balicach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Balicach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Balicach

Balice
Dowolne daty
Goście
Noclegi w Balicach to doskonała propozycja chociażby na wakacje rodzinne. Wieś oferuje wyjątkowo piękne tereny zielone, rezerwaty, ale także niepowtarzalne zabytki.
DALSZE INFORMACJE »

Balice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bed & Breakfast Balice
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
2 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 224 zł
za noc
Apartament Balice
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
60 m² Apartament
4 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 234 zł
za noc
Pokój Balice
16 m² Pokój
3 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 128 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Motel Przyjazny zwierzętom Balice
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
35 m² Motel
4 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 390 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Bed & Breakfast Balkon Balice
Balkon
Domek z 2 sypialniami
6 2
Balice, Zabierzów, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 368 zł
za noc
Bed & Breakfast Balkon Balice
Balkon
Pokój Czteroosobowy
4 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 258 zł
za noc
Pokój gościnny Balkon Balice
Balkon
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem
2 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 552 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Pokój Balkon/Patio Balice
-20%
23 paź - 30 paź
Balkon/Patio
16 m² Pokój
3 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 128 zł 160 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Balice
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
60 m² Apartament
4 1
Balice, Zabierzów, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 234 zł
za noc
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Balicach - wszystkie uroki Małopolski

Mimo że w pobliżu znajduje się międzynarodowe lotnisko, to Balice są wyjątkowo spokojnym miejscem, w którym czas leci jakby wolniej. Jeśli jednak w czasie urlopu zachce się komuś podróży do wielkiego miasta, to Kraków jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Dom wakacyjny w Balicach - miejsce ze wspaniałą naturą

Okolice Balic są jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynku dla mieszkańców aglomeracji krakowskiej. I nic w tym dziwnego - miejscowość znajduje się pomiędzy Garbem Tenczyńskim a Obniżeniem Cholerzyńskim. Oba miejsca są wyjątkowo atrakcyjne turystycznie. Na terenie Garbu znajduje się na przykład Las Zabierzowski, a to jeden z największych kompleksów leśnych w okolicach stolicy Małopolski. W tym pięknym miejscu turyści znajdą piesze ścieżki, trasy dydaktyczne, ale także rowerowe. Sam las jest niezwykle ciekawy - nietrudno trafić tam na imponujące wąwozy czy skałki. Natomiast na zboczach lasu znajduje się rezerwat krajobrazowy Skała Kmity. Obniżenie Cholerzyńskie to także urocze miejsce, z terenami położonymi nad samą Wisłą. Domek wakacyjny w Balicach jest więc opcją dla każdego, komu marzą się spokojne, lecz aktywne wakacje na wsi. Można tam wypoczywać, ale jest i mnóstwo możliwości dla tych, którzy na urlopie chcą przede wszystkim uprawiać sport. Miłośnicy najwyższych standardów bez problemu znajdą komfortowe domy i apartamenty w Balicach. Zaskakujące jest też to, jak dobrze jest skomunikowana ta zielona oaza. Leży zarówno przy autostradzie A4, jak i w pobliżu krakowskiej obwodnicy.

Wypoczynek w Balicach - co warto zwiedzić?

Domki wakacyjne w Balicach dobrze jest wynająć nie tylko ze względu na walory przyrodnicze. Miejscowość ma wspaniałą i długą historię, która sięga prawdopodobnie jeszcze XIII wieku. Była to zwykle dość bogata wieś, będąca własnością różnych szlacheckich rodzin. Nigdy jednak Balice nie stały się zbyt dużą miejscowością. Najważniejszym zabytkiem jest tam bez wątpienia Pałac Radziwiłłów z XV wieku. Zachwyca nie tylko jego architektura, ale również zabytkowy, pięciohektarowy park, który otacza zabytek. Ten park w stylu ogrodu włoskiego upiększano przez kilka stuleci - efektem tych prac jest naprawdę wyjątkowe miejsce. Aby zwiedzić pałac, lepiej jednak wcześniej umówić się z administratorami. Kolejna ciekawa atrakcja, którą warto zobaczyć, decydując się na nocleg w Balicach, to Winnica Goja. Można tam zobaczyć, jak tworzy się ten trunek, poznać ciekawe historie, i oczywiście skosztować wina, które jest uznawane za jedno z najlepszych w całym regionie. Dom wakacyjny w Balicach warto wykorzystać, by zobaczyć Kraków, bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich, ale i europejskich miast. Dojazd do stolicy województwa jest niezwykle prosty, niezależnie od tego, czy wybierze się samochód, czy też pociąg. Atrakcji Krakowa chyba przedstawiać nie trzeba - Rynek Główny, Wawel, kościół Mariacki czy Kazimierz to legendarne i piękne miejsca, uwielbiane przez turystów z całego świata. Małopolska stolica ma także niezwykle bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową oraz gastronomiczną. Dom wakacyjny w Balicach jest zatem jedyną w swoim rodzaju propozycją wypoczynkową. Można dzięki niemu cieszyć się ciszą i spokojem małopolskiej wsi, ale wystarczy tylko chwila, by dotrzeć do wielkiego i tętniącego życiem miasta.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Balicach?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Balicach są hotele oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 24 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Balicach?

Wyszukując zakwaterowanie w Balicach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 128 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 27 m², a bed & breakfast - 32 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Balicach. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag