Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Balicach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Balicach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Balicach

Balice
Dowolne daty
Goście
Noclegi w Balicach to doskonała propozycja chociażby na wakacje rodzinne. Wieś oferuje wyjątkowo piękne tereny zielone, rezerwaty, ale także niepowtarzalne zabytki.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Nocleg Kuchnia Balice
Kuchnia
12 m² Nocleg
2 1
Balice, Zabierzów, Polska
od 350 zł
za noc
Nocleg Kuchnia Balice
Kuchnia
12 m² Nocleg
2 1
Balice, Zabierzów, Polska
od 350 zł
za noc
Nocleg Kuchnia Balice
Kuchnia
24 m² Nocleg
7 1
Balice, Zabierzów, Polska
od 600 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Balice
-30%
25 lis - 2 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
100 m² Apartament
5 2
Balice, Zabierzów, Polska
od 535 zł 763 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Balice
wifi
12 m² Nocleg
2 1
Balice, Zabierzów, Polska
od 350 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Balice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Balice
20 m² Nocleg
4 1
Balice, Zabierzów, Polska
od 600 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Balicach - wszystkie uroki Małopolski

Mimo że w pobliżu znajduje się międzynarodowe lotnisko, to Balice są wyjątkowo spokojnym miejscem, w którym czas leci jakby wolniej. Jeśli jednak w czasie urlopu zachce się komuś podróży do wielkiego miasta, to Kraków jest dosłownie na wyciągnięcie ręki!

Dom wakacyjny w Balicach - miejsce ze wspaniałą naturą

Okolice Balic są jednym z najpopularniejszych miejsc wypoczynku dla mieszkańców aglomeracji krakowskiej. I nic w tym dziwnego - miejscowość znajduje się pomiędzy Garbem Tenczyńskim a Obniżeniem Cholerzyńskim. Oba miejsca są wyjątkowo atrakcyjne turystycznie. Na terenie Garbu znajduje się na przykład Las Zabierzowski, a to jeden z największych kompleksów leśnych w okolicach stolicy Małopolski. W tym pięknym miejscu turyści znajdą piesze ścieżki, trasy dydaktyczne, ale także rowerowe. Sam las jest niezwykle ciekawy - nietrudno trafić tam na imponujące wąwozy czy skałki. Natomiast na zboczach lasu znajduje się rezerwat krajobrazowy Skała Kmity. Obniżenie Cholerzyńskie to także urocze miejsce, z terenami położonymi nad samą Wisłą. Domek wakacyjny w Balicach jest więc opcją dla każdego, komu marzą się spokojne, lecz aktywne wakacje na wsi. Można tam wypoczywać, ale jest i mnóstwo możliwości dla tych, którzy na urlopie chcą przede wszystkim uprawiać sport. Miłośnicy najwyższych standardów bez problemu znajdą komfortowe domy i apartamenty w Balicach. Zaskakujące jest też to, jak dobrze jest skomunikowana ta zielona oaza. Leży zarówno przy autostradzie A4, jak i w pobliżu krakowskiej obwodnicy.

Wypoczynek w Balicach - co warto zwiedzić?

Domki wakacyjne w Balicach dobrze jest wynająć nie tylko ze względu na walory przyrodnicze. Miejscowość ma wspaniałą i długą historię, która sięga prawdopodobnie jeszcze XIII wieku. Była to zwykle dość bogata wieś, będąca własnością różnych szlacheckich rodzin. Nigdy jednak Balice nie stały się zbyt dużą miejscowością. Najważniejszym zabytkiem jest tam bez wątpienia Pałac Radziwiłłów z XV wieku. Zachwyca nie tylko jego architektura, ale również zabytkowy, pięciohektarowy park, który otacza zabytek. Ten park w stylu ogrodu włoskiego upiększano przez kilka stuleci - efektem tych prac jest naprawdę wyjątkowe miejsce. Aby zwiedzić pałac, lepiej jednak wcześniej umówić się z administratorami. Kolejna ciekawa atrakcja, którą warto zobaczyć, decydując się na nocleg w Balicach, to Winnica Goja. Można tam zobaczyć, jak tworzy się ten trunek, poznać ciekawe historie, i oczywiście skosztować wina, które jest uznawane za jedno z najlepszych w całym regionie. Dom wakacyjny w Balicach warto wykorzystać, by zobaczyć Kraków, bez wątpienia jedno z najpiękniejszych polskich, ale i europejskich miast. Dojazd do stolicy województwa jest niezwykle prosty, niezależnie od tego, czy wybierze się samochód, czy też pociąg. Atrakcji Krakowa chyba przedstawiać nie trzeba - Rynek Główny, Wawel, kościół Mariacki czy Kazimierz to legendarne i piękne miejsca, uwielbiane przez turystów z całego świata. Małopolska stolica ma także niezwykle bogatą ofertę kulturalną, rozrywkową oraz gastronomiczną. Dom wakacyjny w Balicach jest zatem jedyną w swoim rodzaju propozycją wypoczynkową. Można dzięki niemu cieszyć się ciszą i spokojem małopolskiej wsi, ale wystarczy tylko chwila, by dotrzeć do wielkiego i tętniącego życiem miasta.

image-tag