Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bochni - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bochni - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bochni

Bochnia
Dowolne daty
Goście
Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim – w województwie małopolskim znajduje się wiele miast, które swoimi atrakcjami przyciągają turystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
DALSZE INFORMACJE »

Bochnia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Bochnia 4
20 m² Pokój gościnny
4 1
Bochnia, Bochnia, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 765 zł
za 7 dni
Apartament Bochnia 4
35 m² Apartament
4 2
Bochnia, Bochnia, Polska
od 2.141 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Pokój gościnny wifi Bochnia
wifi
15 m² Pokój gościnny
3 1
Bochnia, Bochnia, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 940 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Bochnia
-25%
25 wrz - 2 paź
Kuchnia
35 m² Apartament
4 2
Bochnia, Bochnia, Polska
od 2.115 zł 403 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Bochnia noclegi – wakacje w Małopolsce

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić krakowskich Sukiennic ani tarnowskiej starówki, to czas nadrobić zaległości. Pomogą Ci w tym Bochnia noclegi. Bochnia leży nad rzeką Rabą i jest jedną z najstarszych miejscowości regionu. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z 1198 roku. Długa historia miasta znajduje odbicie w jego architekturze. Warto zarezerwować noclegi Bochnia i odwiedzić kopalnia białego złota, która udostępniania jest zwiedzającym i w której odbywają się imprezy okolicznościowe. Ciekawym zabytkiem jest także bazylika świętego Mikołaja wybudowana w XV wieku. Z oferty Bochnia noclegi powinni skorzystać wczasowicze spragnieni zieleni, których na pewno zachwyci wycieczka do Puszczy Niepołomickiej, w której znajduje się aż 6 rezerwatów przyrody. Ciekawą opcją będzie też udanie się do Parku Archeologicznego – Osada VI Oraczy, dzięki któremu wszyscy Ci, których interesują zamierzchłe czasy, dowiedzą się, jak wyglądała trzynastowieczna małopolska wieś. Bochnia noclegi to propozycja, która na pewno zadowoli fanów historii. W miejscowości na turystów czekają też muzea: Muzeum Motyli Arthropoda oraz Muzeum imienia Stanisława Fischera. Jak widać, w Bochni nie można się nudzić, a każdy turysta, niezależnie od swoich preferencji, znajdzie tu coś godnego zainteresowania. Zarezerwuj więc Bochnia noclegi i odkryj uroki tego miasta oraz jego okolic – w Brzesku, Podgórzu czy Dąbrowie Tarnowskiej także czekają nasze domki letniskowe! Innym ciekawym miejscem w regionie są z pewnością Niepołomice.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Bochni?

Hotele i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Bochni. Z ponad 20 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Bochni?

Ceny w Bochni rozpoczynają się od 110 zł za noc. Warto rozważyć tu hotele (22 m²) lub apartamenty (55 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Bochni. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag