Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bochni - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bochni - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bochni

Bochnia
Dowolne daty
Goście
Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim – w województwie małopolskim znajduje się wiele miast, które swoimi atrakcjami przyciągają turystów zarówno z Polski, jak i z zagranicy.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Dom  Bochnia
-31%
30 lis - 7 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
750 m² Dom ∙ 12 gości ∙ 6 sypialni
Bochnia, Bochnia, Polska
od 1.202 zł 1.731 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Bochnia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bochnia: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 1.204 zł za noc

Apartament Bochnia
-17%
9 wrz - 16 wrz
750 m² Apartament ∙ 12 gości ∙ 6 sypialni
Bochnia, Bochnia, Polska
od 1.415 zł 1.699 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Bochnia noclegi – wakacje w Małopolsce

Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji odwiedzić krakowskich Sukiennic ani tarnowskiej starówki, to czas nadrobić zaległości. Pomogą Ci w tym Bochnia noclegi. Bochnia leży nad rzeką Rabą i jest jedną z najstarszych miejscowości regionu. Pierwsze wzmianki o niej pochodzą z 1198 roku. Długa historia miasta znajduje odbicie w jego architekturze. Warto zarezerwować noclegi Bochnia i odwiedzić kopalnia białego złota, która udostępniania jest zwiedzającym i w której odbywają się imprezy okolicznościowe. Ciekawym zabytkiem jest także bazylika świętego Mikołaja wybudowana w XV wieku. Z oferty Bochnia noclegi powinni skorzystać wczasowicze spragnieni zieleni, których na pewno zachwyci wycieczka do Puszczy Niepołomickiej, w której znajduje się aż 6 rezerwatów przyrody. Ciekawą opcją będzie też udanie się do Parku Archeologicznego – Osada VI Oraczy, dzięki któremu wszyscy Ci, których interesują zamierzchłe czasy, dowiedzą się, jak wyglądała trzynastowieczna małopolska wieś. Bochnia noclegi to propozycja, która na pewno zadowoli fanów historii. W miejscowości na turystów czekają też muzea: Muzeum Motyli Arthropoda oraz Muzeum imienia Stanisława Fischera. Jak widać, w Bochni nie można się nudzić, a każdy turysta, niezależnie od swoich preferencji, znajdzie tu coś godnego zainteresowania. Zarezerwuj więc Bochnia noclegi i odkryj uroki tego miasta oraz jego okolic – w Brzesku, Podgórzu czy Dąbrowie Tarnowskiej także czekają nasze domki letniskowe! Innym ciekawym miejscem w regionie są z pewnością Niepołomice.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag