Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dobczycach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dobczycach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dobczycach

Dobczyce
Dowolne daty
Goście
Zaledwie trzydzieści kilometrów od Krakowa położona jest niezwykle malownicza miejscowość Dobczyce. To właśnie tutaj, w przepięknej dolinie rzeki Raby można wypoczywać z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, rozkoszując się niepowtarzalnymi widokami Pogórza Wielickiego.
DALSZE INFORMACJE »

Dobczyce: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Dobczyce
-46%
23 paź - 30 paź
250 m² Dom
7 4
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 630 zł 1.158 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Agroturystyka Przyjazny zwierzętom Dobczyce
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
16 m² Agroturystyka
4 1
Dobczyce, Dobczyce, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 187 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Dobczyce
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
80 m² Apartament
4 2
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 400 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Dobczyce
Balkon/Patio
60 m² Apartament
3 1
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 364 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Dobczyce
Balkon/Patio
80 m² Apartament
4 2
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 396 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Dobczyce
Balkon/Patio
400 m² Dom
33 8
Dobczyce, Dobczyce, Polska
od 2.378 zł
za noc
Sprawdź inne

Dobczyce noclegi – wypoczynek nad Jeziorem Dobczyckim

Domki letniskowe Dobczyce to bez wątpienia świetna propozycja dla osób w każdym wieku. Usytuowane na terenie miejscowości Dobczyce noclegi znajdują się nad Jeziorem Dobczyckim, sztucznym zbiornikiem wodnym utworzonym na rzece Rabie. Akwen ten z całą pewnością jest jednym z bardziej charakterystycznych elementów dobczyckiego krajobrazu, a ponadto stwarza idealne warunki dla ptactwa wodnego. Można tu spotkać chociażby mewy czy czaple.

Domki letniskowe Dobczyce – spokój i cisza na wakacje

Komfortowo wyposażone domki letniskowe Dobczyce pozwalają także poznać bogatą historię tej części województwa małopolskiego. Jednym z bardziej znanych dobczyckich zabytków jest bez wątpienia XIII-wieczny zamek, który znajduje się na szczycie Wzgórza Zamkowego. Forteca ta była wielokrotnie przebudowywana, a obecnie mieści się tutaj muzeum PTTK. Atrakcją dla turystów jest także znajdujący się na wzgórzu punkt widokowy, z którego można podziwiać Beskidy i Pogórze. Poza ciekawymi zabytkami, zlokalizowane na terenie miejscowości Dobczyce noclegi kuszą także piękną roślinnością i niezapomnianymi widokami. Przez miasto przebiega kilka ciekawych szlaków turystycznych - godna uwagi jest chociażby ścieżka "Śladami Historii". Trasa ta umożliwia bliższe poznanie Dobczyc, a także zwiedzenie miejscowego Skansenu Drewnianego Budownictwa Ludowego. Wybierając domki letniskowe Dobczyce, warto też znaleźć czas na odwiedzenie pozostałych zakątków regionu dobczyckiego. Miłośnikom zwiedzania można zaproponować wizytę w Dziekanowicach i Sierakowie. Dziekanowice szczycą się zabytkową drewnianą dzwonnicą, natomiast w Sierakowie znajduje się piękny kompleks dworsko-pałacowy z XIX-wieczną rezydencją wzorowaną na architekturze francuskiej.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dobczycach?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Dobczycach są hotele oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Dobczycach?

Z Casamundo w Dobczycach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 120 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (26 m²) i domy (228 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Dobczycach?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Dobczycach o średniej cenie 298 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dobczycach. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag