Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Dobczycach

Dobczyce
Dowolne daty
2 gości
Zaledwie trzydzieści kilometrów od Krakowa położona jest niezwykle malownicza miejscowość Dobczyce. To właśnie tutaj, w przepięknej dolinie rzeki Raby można wypoczywać z dala od wielkomiejskiego zgiełku i hałasu, rozkoszując się niepowtarzalnymi widokami Pogórza Wielickiego.
DALSZE INFORMACJE »

Dobczyce: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Dobczyce 3
60 m² Apartament
3 1
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.472 zł
za 1 tydzień
Apartament Dobczyce 4
80 m² Apartament
4 2
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.441 zł
za 1 tydzień
Apartament Dobczyce 4
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
80 m² Apartament
4 2
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.450 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Dobczyce
Balkon/Patio
95 m² Dom
6 3
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.456 zł
za 1 tydzień
Dom Balkon/Patio Dobczyce
Balkon/Patio
64 m² Dom
6 2
Dobczyce, Dobczyce, Polska
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.451 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Dobczyce
Balkon/Patio
60 m² Apartament
3 1
Dobczyce, Dobczyce, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.506 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Domki letniskowe Dobczyce to bez wątpienia świetna propozycja dla osób w każdym wieku. Usytuowane na terenie miejscowości Dobczyce noclegi znajdują się nad Jeziorem Dobczyckim, sztucznym zbiornikiem wodnym utworzonym na rzece Rabie. Akwen ten z całą pewnością jest jednym z bardziej charakterystycznych elementów dobczyckiego krajobrazu, a ponadto stwarza idealne warunki dla ptactwa wodnego. Można tu spotkać chociażby mewy czy czaple.

Domki letniskowe Dobczyce – spokój i cisza na wakacje

Komfortowo wyposażone domki letniskowe Dobczyce pozwalają także poznać bogatą historię tej części województwa małopolskiego. Jednym z bardziej znanych dobczyckich zabytków jest bez wątpienia XIII-wieczny zamek, który znajduje się na szczycie Wzgórza Zamkowego. Forteca ta była wielokrotnie przebudowywana, a obecnie mieści się tutaj muzeum PTTK. Atrakcją dla turystów jest także znajdujący się na wzgórzu punkt widokowy, z którego można podziwiać Beskidy i Pogórze. Poza ciekawymi zabytkami, zlokalizowane na terenie miejscowości Dobczyce noclegi kuszą także piękną roślinnością i niezapomnianymi widokami. Przez miasto przebiega kilka ciekawych szlaków turystycznych - godna uwagi jest chociażby ścieżka "Śladami Historii". Trasa ta umożliwia bliższe poznanie Dobczyc, a także zwiedzenie miejscowego Skansenu Drewnianego Budownictwa Ludowego. Wybierając domki letniskowe Dobczyce, warto też znaleźć czas na odwiedzenie pozostałych zakątków regionu dobczyckiego. Miłośnikom zwiedzania można zaproponować wizytę w Dziekanowicach i Sierakowie. Dziekanowice szczycą się zabytkową drewnianą dzwonnicą, natomiast w Sierakowie znajduje się piękny kompleks dworsko-pałacowy z XIX-wieczną rezydencją wzorowaną na architekturze francuskiej.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dobczycach?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Dobczycach są domy oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 1 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Dobczycach?

Z Casamundo w Dobczycach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 349 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (228 m²) i hotele (33 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Dobczycach?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Dobczycach o średniej cenie 427 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 8 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dobczycach. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag