Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gródku nad Dunajcem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gródku nad Dunajcem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gródku nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem
Dowolne daty
Goście
Ze względu na swoje położenie, Gródek nad Dunajcem jest chętnie odwiedzanym miejscem przez osoby, które cenią sobie zarówno możliwość zwiedzania historycznych zabytków, jak i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój gościnny Balkon Gródek nad Dunajcem
Pokój trzyosobowy ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Gródek nad Dunajcem, Nowosądecki, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 375 zł
za noc
Apartament Balkon Gródek nad Dunajcem
30 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Gródek nad Dunajcem, Nowosądecki, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 455 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Apartament Kominek Gródek nad Dunajcem
70 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Gródek nad Dunajcem, Nowosądecki, Polska
od 639 zł
za noc
Apartament Kominek Gródek nad Dunajcem
70 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Gródek nad Dunajcem, Nowosądecki, Polska
od 795 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty z basenem

Pokój Basen Gródek nad Dunajcem
Pokój typu Deluxe z widokiem na jezioro ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Gródek nad Dunajcem, Nowosądecki, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 690 zł
za noc
Zobacz inne

Gródek nad Dunajcem: Nasze rekomendacje dla ciebie

Gródek nad Dunajcem: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 285 zł za noc

Pokój gościnny Gródek nad Dunajcem
-16%
29 paź - 5 lis
Pokój dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Gródek nad Dunajcem, Nowosądecki, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 285 zł 341 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj apartamenty lub dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem

Dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem to bowiem możliwość wypoczynku na Pogórzu Rożnowskim, przez które przebiegają liczne szlaki turystyczne, jak i nad jeziorami: Czchowskim i Rożnowskim. Jeśli więc szukasz pomysłu na wędkarskie wakacje lub piesze wędrówki po atrakcyjnie ukształtowanym terenie - noclegi w Gródku nad Dunajcem mogą być dla ciebie receptą na udany wypoczynek.

Dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem - dla wielbicieli niebanalnych wakacji

Sama miejscowość - Gródek nad Dunajcem - powstała z połączenia dwóch wsi i ma bogatą historię, sięgającą XIV wieku. Jej ślady widoczne są między innymi w pozostałościach zamku broniącego doliny Dunajca. W XV wieku należał on do arcybiskupa Piotra z Kurowa. Ruiny zamku mieszczą się na tak zwanej Małpiej Wyspie - tak żartobliwie mieszkańcy okolic nazwali wyspę Grodzisko na Jeziorze Rożnowskim. Kolejne spotkania z historią znajdują się także w pobliskim Rożnowie. To w tym zamku odbył się słynny ślub rycerza Zawiszy Czarnego z córką Piotra Rożena. Historyczną budowlą jest także wzniesiona przez hetmana Tarnowskiego w XVI wieku rezydencja, która pełniła później rolę fortyfikacji. Burzliwa przeszłość miejscowości jest już daleko za nami: dziś Gródek nad Dunajcem to miejscowość mocno dbająca o turystów i zapewniająca im odpowiedni wypoczynek.

Gródek nad Dunajcem - bogata przeszłość i dynamiczna współczesność

Nocleg w Gródku nad Dunajcem to także bogata oferta dla wielbicieli sportów wodnych czy wspinaczki skałkowej. W ciągu ostatnich lat czystość wód w okolicznych jeziorach oraz Dunajcu uległa znacznej poprawie. Doceniają to wędkarze, którzy mogą złowić tutaj szczupaki, sandacze lub sumy, a także wielbiciele kąpieli wodnych czy wędkarstwa, wybierający domki wakacyjne w Gródku nad Dunajcem. Z kolei znajdujące się nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego skałki z piaskowca pozwalają na pokonywanie wielu tras wspinaczkowych zarówno przez osoby bardziej zaawansowane, jak i zaczynające dopiero swoją przygodę z tym sportem.

Wakacje aktywnie lub romantyczne - w Gródku nad Dunajcem

Domek wakacyjny w Gródku nad Dunajcem to idealna propozycja zarówno dla par, które chcą spędzić romantyczne wakacje w scenerii tak pięknej jak zamek w Czorsztynie, dla osób aktywnych czy na rodzinne wakacje. Rozbudowana baza noclegowa w Gródku nad Dunajcem pozwala bowiem na wybranie miejsca w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom: miłośnicy komfortu znajdą dla siebie prawdziwie luksusowe zakwaterowanie, amatorzy tradycji zwrócą uwagę na klimatyczne domki wybudowane w góralskim stylu, inni zaś zdecydują się na nowoczesny dom. Na tym jednak nie koniec. Przekonaj się, ile możliwości spędzenia urlopu da ci dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem. To niewątpliwie wyjątkowo piękny rejon Polski, o bogatej ofercie pozwalającej każdemu na dobranie aktywności stosowanie do jego upodobań.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag