Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Gródku nad Dunajcem

Gródek nad Dunajcem
Dowolne daty
2 gości
Ze względu na swoje położenie, Gródek nad Dunajcem jest chętnie odwiedzanym miejscem przez osoby, które cenią sobie zarówno możliwość zwiedzania historycznych zabytków, jak i spędzanie czasu na świeżym powietrzu.
DALSZE INFORMACJE »

Gródek nad Dunajcem: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Gródek nad Dunajcem 4
30 m² Apartament
4 1
Gródek nad Dunajcem, nowosądecki, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 2.785 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Gródek nad Dunajcem
Balkon/Patio
35 m² Apartament
2 1
Gródek nad Dunajcem, nowosądecki, Polska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 959 zł
za 1 tydzień
Apartament Balkon/Patio Gródek nad Dunajcem
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon/Patio
30 m² Apartament
4 1
Gródek nad Dunajcem, nowosądecki, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.828 zł
za 1 tydzień
Agroturystyka Balkon/Patio Gródek nad Dunajcem
Balkon/Patio
21 m² Agroturystyka
2 2
Gródek nad Dunajcem, nowosądecki, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.493 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem to bowiem możliwość wypoczynku na Pogórzu Rożnowskim, przez które przebiegają liczne szlaki turystyczne, jak i nad jeziorami: Czchowskim i Rożnowskim. Jeśli więc szukasz pomysłu na wędkarskie wakacje lub piesze wędrówki po atrakcyjnie ukształtowanym terenie - noclegi w Gródku nad Dunajcem mogą być dla ciebie receptą na udany wypoczynek.

Dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem - dla wielbicieli niebanalnych wakacji

Sama miejscowość - Gródek nad Dunajcem - powstała z połączenia dwóch wsi i ma bogatą historię, sięgającą XIV wieku. Jej ślady widoczne są między innymi w pozostałościach zamku broniącego doliny Dunajca. W XV wieku należał on do arcybiskupa Piotra z Kurowa. Ruiny zamku mieszczą się na tak zwanej Małpiej Wyspie - tak żartobliwie mieszkańcy okolic nazwali wyspę Grodzisko na Jeziorze Rożnowskim. Kolejne spotkania z historią znajdują się także w pobliskim Rożnowie. To w tym zamku odbył się słynny ślub rycerza Zawiszy Czarnego z córką Piotra Rożena. Historyczną budowlą jest także wzniesiona przez hetmana Tarnowskiego w XVI wieku rezydencja, która pełniła później rolę fortyfikacji. Burzliwa przeszłość miejscowości jest już daleko za nami: dziś Gródek nad Dunajcem to miejscowość mocno dbająca o turystów i zapewniająca im odpowiedni wypoczynek.

Gródek nad Dunajcem - bogata przeszłość i dynamiczna współczesność

Nocleg w Gródku nad Dunajcem to także bogata oferta dla wielbicieli sportów wodnych czy wspinaczki skałkowej. W ciągu ostatnich lat czystość wód w okolicznych jeziorach oraz Dunajcu uległa znacznej poprawie. Doceniają to wędkarze, którzy mogą złowić tutaj szczupaki, sandacze lub sumy, a także wielbiciele kąpieli wodnych czy wędkarstwa, wybierający domki wakacyjne w Gródku nad Dunajcem. Z kolei znajdujące się nad brzegiem Jeziora Rożnowskiego skałki z piaskowca pozwalają na pokonywanie wielu tras wspinaczkowych zarówno przez osoby bardziej zaawansowane, jak i zaczynające dopiero swoją przygodę z tym sportem.

Wakacje aktywnie lub romantyczne - w Gródku nad Dunajcem

Domek wakacyjny w Gródku nad Dunajcem to idealna propozycja zarówno dla par, które chcą spędzić romantyczne wakacje w scenerii tak pięknej jak zamek w Czorsztynie, dla osób aktywnych czy na rodzinne wakacje. Rozbudowana baza noclegowa w Gródku nad Dunajcem pozwala bowiem na wybranie miejsca w pełni odpowiadającego indywidualnym potrzebom: miłośnicy komfortu znajdą dla siebie prawdziwie luksusowe zakwaterowanie, amatorzy tradycji zwrócą uwagę na klimatyczne domki wybudowane w góralskim stylu, inni zaś zdecydują się na nowoczesny dom. Na tym jednak nie koniec. Przekonaj się, ile możliwości spędzenia urlopu da ci dom wakacyjny w Gródku nad Dunajcem. To niewątpliwie wyjątkowo piękny rejon Polski, o bogatej ofercie pozwalającej każdemu na dobranie aktywności stosowanie do jego upodobań.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Gródku nad Dunajcem?

Apartamenty i pensjonaty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Gródku nad Dunajcem. Z ponad 1 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Gródku nad Dunajcem?

Z Casamundo w Gródku nad Dunajcem znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 403 zł za noc. Możesz spodziewać się, że apartamenty (63 m²) i pensjonaty (85 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Gródku nad Dunajcem?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Gródku nad Dunajcem o średniej cenie 679 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gródku nad Dunajcem. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag