Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Klimkówce

Klimkówka
Dowolne daty
2 gości
Zapraszamy do zainteresowania się ofertą wypoczynkową dla Klimkówka domki letniskowe, która jest świetnym wyborem na wakacje z dziećmi.
DALSZE INFORMACJE »

Klimkówka: Nasze rekomendacje dla Państwa

Agroturystyka Klimkówka 10
100 m² Agroturystyka
10 5
Klimkówka, Ropa, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.477 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Klimkówka
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
66 m² Apartament
4 1
Klimkówka, Ropa, Polska
4,9 / 5
„Znakomity“
od 1.379 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Zabierz swoją rodzinę na niezapomniane wakacje w Małopolsce, która słynie ze wspaniałych krajobrazów, doskonałych warunków do aktywnego wypoczynku oraz wyśmienitego zaplecza gastronomicznego. Wieś województwa małopolskiego, gdzie znajdują się Klimkówka noclegi położona nad brzegiem Jeziora Klimkowskiego, które umożliwia uprawianie sportów wodnych. Jezioro zagrało w filmie pod tytułem "Ogniem i Mieczem", gdzie kręcono scenę przeprawy przez Dniepr. Kajak, rower wodny, łódka a może deska surfingowa - wybór należy do Ciebie. Malownicza okolica oferuje szlaki piesze i rowerowe.

Klimkówka domki letniskowe - zapomnij o zgiełku i ciesz się spokojem

Bliskość Klimkówka noclegi do wspaniałego Beskidu Niskiego pozwala na organizowanie ciekawych wycieczek krajoznawczych oraz na lepsze poznanie tego regionu Polski. Najbliżej Klimkówki położony jest szczyt Tania Góra, który stanowi element zachodniej części Beskidu Niskiego. Klimkówka domki letniskowe posłużą jako baza pod wypady do większych miejscowości lub miast. Na odwiedziny czekają Gorlice, Nowy i Stary Sącz, Tarnów. Co więcej nie można pominąc stolicy województwa Krakowa. Z Klimkówki niedaleko na Słowację, gdzie warto zajrzeć do Bardejowa, miasta o niezwykle uroczej starówce. Klimkówka noclegi to miejsce stworzone z myślą ludziach szukających ciszy, równowagi, luzu i beztroski. Przyjedź na wakacje do Małopolski. Klimkówka noclegi to idealna lokalizacja na urlop z rodziną. U nas odpoczniesz i zapomnisz o codziennych troskach. Zachęcamy już teraz do rezerwowania dogodnych terminów pobytu w Małopolsce.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Klimkówce?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Klimkówce są obiekty agroturystyczne i domy. Dzięki ponad 1 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Klimkówce?

Ceny w Klimkówce rozpoczynają się od 496 zł za noc. Warto rozważyć tu obiekty agroturystyczne (40 m²) lub domy (43 m²).

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie obiekty agroturystyczne mieszczą 5 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Klimkówce. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 5 gości.

image-tag