Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Limanowej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Limanowej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Limanowej

Limanowa
Dowolne daty
Goście
Nie wiesz, gdzie wybrać się na najbliższe wakacje? Zapoznaj się z naszą ofertą Limanowa noclegi! Znajdź swój wymarzony domek letniskowy czy apartament, dokonaj rezerwacji online na Casamundo i ciesz się zbliżającym się urlopem!
DALSZE INFORMACJE »

Limanowa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom wiejski Limanowa
-20%
1 kwi - 8 kwi
90 m² Dom wiejski
9 3
Limanowa, Limanowa, Polska
od 1.452 zł 1.805 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wiejski wifi Limanowa
-20%
1 kwi - 8 kwi
wifi
90 m² Dom wiejski
9 3
Limanowa, Limanowa, Polska
od 1.451 zł 1.805 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Limanowa noclegi – wakacje wśród natury

Limanowa leży w województwie małopolskim, nieopodal również godnego odwiedzenia Nowego Sącza. Usytuowanie w kotlinie górskiej oraz nad potokiem Sowlina sprawia, że domki letniskowe Limanowa na pewno zadowolą miłośników wypoczynku wśród natury. Nad miastem wznosi się Miejska Góra, na której umieszczony jest największy w Polsce krzyż noszący nazwę „Krzyż Jubileuszowy”. Szczyt wzniesienia oferuje zapierające dech w piersiach widoki, dlatego wejście na wierzchołek jest punktem obowiązkowym dla wszystkich, którzy decydują się na skorzystanie z naszej oferty Limanowa noclegi. Wśród ciekawych zabytków jest wiele obiektów sakralnych, do których należą między innymi Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej czy Kaplica Łask. Jednak domki letniskowe Limanowa to propozycja skierowana przede wszystkim do aktywnych, którzy latem chętnie oddadzą się wędrówkom specjalnie przygotowanymi górskimi szlakami a zimą – szusowaniu na stokach. Zadowoleni będą też wędkarze, ponieważ w mieście mają miejsce liczne wędkarskie imprezy sportowe. Limanowa noclegi warto potraktować jako bazę do zwiedzania regionu. 70 kilometrów dzieli miejscowość od Krakowa, blisko stąd też do Brzeska czy Bochni. Odkryj z Casamundo pełne uroku województwo małopolskie! Domki letniskowe Limanowa zapewnią Ci niezapomniane wakacje.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Limanowej?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Limanowej są dom wiejski oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Limanowej?

Ceny w Limanowej rozpoczynają się od 1.451 zł za noc. Warto rozważyć tu dom wiejski (90 m²) lub domy (106 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom dom wiejski w Limanowej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Limanowej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 596 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Limanowej. Przeciętnie dom wiejski są idealne dla 9 gości.

image-tag