Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Muszynie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Muszynie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Muszynie

Muszyna
Dowolne daty
Goście
Położona na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego Muszyna oferuje różne atrakcje, z których chętnie korzystają nie tylko osoby, które chcą poprawić swój stan zdrowia, ale też wczasowicze spragnieni kontaktu z przyrodą oraz wielbiciele rozmaitych sportów.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Domek letniskowy  Muszyna
Kuchnia
35 m² Domek letniskowy ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Muszyna, Muszyna, Polska
od 354 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Muszyna: Nasze rekomendacje dla ciebie

Domek letniskowy Muszyna
35 m² Domek letniskowy ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Muszyna, Muszyna, Polska
od 352 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Muszynie i odkryj najpiękniejsze miejsca w Beskidzie Sądeckim

Można tutaj także zobaczyć interesujące zabytki, także te upamiętniające kolonizację wołoską. Możesz być pewny, że wybierając dom wakacyjny w Muszynie, z pewnością nie będziesz się nudził. Wyprawa Szlakiem dawnego Państwa Muszyńskiego to coś w sam raz dla tych, którzy lubią poznawać historyczne ciekawostki i zwiedzać jedyne w swoim rodzaju obiekty. Szlak obejmuje ruiny XIV-wiecznego zamku, będącego niegdyś siedzibą starostów Państwa Muszyńskiego, kordegardę, dwór, a także piękne połemkowskie cerkwie grecko-katolickie. Warto mieć na uwadze tę wpisaną na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO, najstarszą w polskich Karpatach Cerkiew pw. Św. Jakuba Młodszego w Powroźniku. Odpoczywając po długich wędrówkach, warto zrelaksować się, popijając miejscowe lecznicze wody mineralne.

Dom wakacyjny w Muszynie - niezapomniane chwile w dolinie rzeki Poprad

Położona na południu małopolski Muszyna znajduje się kilka kilometrów od granicy ze Słowacją. Wynajmując domek wakacyjny w Muszynie, można pokusić się o odwiedzenie kraju naszych południowych sąsiadów. Warto pomyśleć o zobaczeniu polskich miejscowości usytuowanych nieopodal Muszyny. Najbardziej znaną i popularną jest Krynica-Zdrój, która również jest miastem o statusie uzdrowiska. Chyba każdy, kto był w Krynicy-Zdroju, odwiedził choć raz główną pijalnię, która znajduje się przy deptaku. To ulubione miejsce spacerowe tutejszych kuracjuszy. Kolejną atrakcyjną miejscowością uzdrowiskowym jest Żegiestów - ta niewielka wieś była szczególnie znana w trakcie dwudziestolecia międzywojennego, stąd też można tam zobaczyć zabytki architektury modernistycznej.

Rodzinne wakacje w malowniczej Muszynie

Trudno zaprzeczyć, że dom wakacyjny w Muszynie to wymarzona opcja, jeśli zamierzasz udać się na wczasy rodzinne. Czy to ferie zimowe, czy wakacje, dłuższy wypoczynek w tym miejscu spodoba się zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Muszyna, podobnie zresztą jak Krynica, jest miejscem szczególnie atrakcyjnym dla osób uprawiających sporty zimowe. W dawnej dzielnicy uzdrowiskowej Zapopradzie, można spędzać czas nie tylko na piciu leczniczych wód, ale również pływać w odkrytym basenie, ćwiczyć, wykorzystując specjalne urządzenia, jeździć na rowerze po specjalnie wyznaczonych ścieżkach, a także zwiedzić ogrody sensoryczne, podzielone na różne strefy. Jedną z największych atrakcji dla wielu turystów jest także ośrodek jeździecki - konnej jazdy można tu uczyć się od podstaw. Z kolei wielbiciele kajakarstwa mogą skorzystać z możliwości, jakie daje Poprad. Na noclegi w Muszynie warto też zdecydować się w zimie, ponieważ znajduje się tu kilka wyciągów narciarskich, ponadto do dyspozycji wielbicieli zimowych sportów jest również oświetlone lodowisko. Ciężko wyobrazić sobie lepsze miejsce na aktywny, zdrowy wypoczynek!

Wypocznij i nabierz sił w Muszynie

Warto skorzystać z tego, że w Muszynie dostępne są apartamenty idealnie dostosowane do różnych potrzeb i wymagań. Jeśli Ty i Twoja rodzina wybieracie się do tego uzdrowiskowego miasta w zimie, zanim zdecydujecie się na nocleg, rozważcie wynajęcie domku z przechowalnią nart. Wasz komfort naprawdę się liczy! Warto także dodać, że wiele obiektów w okolicy oferuje zakwaterowanie dla osób niepełnosprawnych. Ponadto muszyńskie ogrody sensoryczne dostarczają gościom mnóstwo niezapomnianych wrażeń, a pobyt w nich ma działanie terapeutyczne.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Muszynie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag