Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pcimiu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pcimiu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pcimiu

Pcim
Dowolne daty
Goście
Byłeś już w krakowskim zamku na Wawelu? Widziałeś Kopiec Kościuszki? A może miałeś okazję do wzięcia udziału w jednej z dorocznych imprez, takich jak Coke Live Music Festival czy Krakowski Festiwal Filmowy?
DALSZE INFORMACJE »

Pcim: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Pcim
-36%
3 gru - 10 gru
280 m² Dom
8 3
Pcim, Pcim, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 654 zł 1.022 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Pcim
Balkon
280 m² Dom
8 3
Pcim, Pcim, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 638 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Pcim – wspaniała baza do odwiedzenia okolicznych miejscowości

Chyba że bliższy Twojemu sercu jest Nowy Sącz i tamtejszy Zamek Królewski oraz mury obronne odwierciedlające burzliwą historię miasta. A może w pamięci pozostała Ci wycieczka do Oświęcimia, do tamtejszego udostępnionego do zwiedzającym obozu upamiętniającego przeszłe wydarzenia? Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji zwiedzić największych miast Małopolski, koniecznie wybierz się z nami w te rejony. Bazą do zwiedzania niech będą noclegi Pcim.

Domki letniskowe Pcim – sam Pcim też ma wiele do zaoferowania

Pcim leży w gminie noszącej tę samą nazwę, w powiecie myślenickim, i również oferuje atrakcje, które umożliwią miłe spędzenie czasu. Będąc tam odwiedź dziewiętnastowczny klasycystyczny kościół świętego Mikołaja oraz weź udział w jednej z dorocznych imprez, takich jak festyn folklorystyczny, majówka czy Zlot Szlakami Walk Partyzanckich. Noclegi Pcim sprawią, że na chwilę odetniesz się od zgiełku dnia codziennego i razem z rodziną lub bliskimi oddasz się rozkoszowaniu zasłużonym urlopem.

Miasto oferuje szlaki rowerowe i piesze wiodące między innymi przez Koskową Górę czy Przełęcz Dział. Łatwo dostać się nimi do Beskidu Makowskiego. Jeżeli marzą Ci się wędrówki po górach, to wiedz, że od Zakopanego dzieli Cię tylko 60 kilometrów! Innym ciekawym miejscem w okolicy jest Kasina Wielka. Ci, którzy cenią sobie urlop wśród natury i szukają chwili odpoczynku, na pewno ucieszą się z wędkarskich możliwości oraz z ośrodka „Rancho Pcim”, gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów można spróbować swoich sił w jeździe konnej. Noclegi Pcim to oferta skierowana do dużych i małych. Całą rodziną odkryjcie województwo małopolskie.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Pcimiu. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag