Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rytrze - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rytrze - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rytrze

Rytro
Dowolne daty
Goście
Rytro to wieś turystyczna położona w województwie małopolskim na terenie gminy o tej samej nazwie.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Nocleg Ogród Rytro
Ogród
30 m² Nocleg
5 1
Rytro, Rytro, Polska
od 156 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Rytro – spokojny wypoczynek w górach

Cały teren, gdzie znajdują się Rytro noclegi położony jest w Popradzkim Parku Krajobrazowym, który charakteryzuje się wyjątkowym zróżnicowanie terenu wahającym się pomiędzy 600-1100 m.n.p.m. oraz licznymi rezerwatami przyrody czy potokami górskimi. Apartamenty Rytro ze względu na swoje urokliwe położenie, przez cały rok przyciągają spore ilości turystów z całej Polski oraz z zagranicy. Znajduje się tam zbieg dwóch popularnych szlaków turystycznych wzdłuż ruin zamku Władysława Łokietka. Rytro noclegi stanowią świetną bazę wypadową do wycieczek na oba pasma Beskidu Sądeckiego – Pasma Radziejowej oraz Pasma Jaworzyny Krynickiej. Stoi tu również nowoczesny wyciąg narciarski, który jest połączony ze szczytem góry Jastrzębskiej na wysokości 708 m.n.p.m..

Rytro noclegi – recepta na udane wakacje

Jedną z ciekawszych atrakcji znajdujących się na terenach Rytra są z pewnością ruiny Zamku za czasów Wacława II leżące na wzgórzu o wysokości 463 m.n.p.m., inaczej zwane Zamczyskiem nad rzeką Poprad. Mieści się tam gruba na 3 metry i wysoka na 8 metrów wieża zbudowana z piaskowca oraz zachowane fragmenty muru wybudowanego wzdłuż owego wzgórza. Dzięki temu również apartamenty Rytro posiadają piękne widoki na panoramę Popradu oraz Dolinę Roztoki. Miejsce znajduje się również zaledwie 11 km od Starego Sącza oraz 8 km od rownie popularnej miejscowości wypoczynkowej Piwniczna-Zdrój. Warto w okolicy zobaczyć również przytulne Barcice, a innymi godnymi polecenia wsiami w okolicy są z pewnością Grójec oraz malowniczy mały Bustryk. Głębiej w górach znajduje się mała górska wieś Powroźnik. Nieopodal leżącego w Rytrze kościoła widać urokliwy mostek na Roztoczance, który znajduje się na terenie zagródy Klósków z popularnej książki Marii Kownackiej pod tytułem „Rogaś z doliny Roztoki“. Inną książką autorki, której akcja dzieje się w regionie obecnych Rytro noclegi jest „Szkoła nad obłokami“.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Rytrze?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Rytrze są prywatne pokoje i apartamenty. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Rytrze?

Wyszukując zakwaterowanie w Rytrze z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 122 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: prywatne pokoje - 19 m², a apartamenty - 31 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Rytrze. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 2 gości.

image-tag