Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stryszawie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stryszawie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stryszawie

Stryszawa
Dowolne daty
Goście
Beskid Żywiecki słynie z bajecznych widoków oraz niezliczonej ilości turystycznych atrakcji. Obok znanych i obleganych miejscowości znajdują się urokliwe zakątki, wręcz stworzone do rodzinnego wypoczynku w kameralnych warunkach.
DALSZE INFORMACJE »

Stryszawa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Stryszawa
80 m² Apartament
4 2
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 365 zł
za noc
Apartament Stryszawa
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
230 m² Apartament
8 4
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 909 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Apartament Basen Stryszawa
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
230 m² Apartament
8 4
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 909 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Stryszawa
Przyjazny zwierzętom
80 m² Apartament
4 2
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 365 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom Balkon Stryszawa
Balkon
100 m² Dom
6 3
Stryszawa, Stryszawa, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 390 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Stryszawa noclegi – wczasy w najpiękniejszym zakątku Beskidu Żywieckiego

Ulokowane w miejscowości Stryszawa noclegi pozwolą cieszyć się wszystkimi formami wakacyjnego relaksu w otoczeniu nieskażonej natury. Czysta rzeka, łowiska dla wędkarzy, piękne trasy spacerowe i rowerowe, wysokiej klasy zabytki - w domki letniskowe Stryszawa oraz okolicach nikt nie będzie się nudził. Las, rzeka, zdobywanie górskich szczytów, jazda konna, wycieczki rowerowe, bogactwo zabytków - Stryszawa i jej okolice obfitują w różnorodne rozrywki. Domki letniskowe na wynajem umożliwią poznanie wszystkich najciekawszych zakątków Beskidu Żywieckiego.

Domki letniskowe Stryszawa - niezapomniane, rodzinne wakacje

Miejsce, w którym znajdują się Stryszawa noclegi to letniskowa miejscowość o niezwykle atrakcyjnym położeniu. Ciągnie się w dolinie potoku Stryszawka aż pod szczyt góry Jałowiec. Miasteczko jest jednym z głównych ośrodków zabawkarstwa ludowego, a organizowane tu Święto Zabawek przyciąga twórców z całej Europy. Warto zwiedzić podczas pobuty w domki letniskowe Stryszawa Klasztor Zmartwychwstanek na Siwówce, który był ulubionym miejscem wypoczynku kardynała Karola Wojtyły. W pobliskich Wadowicach odwiedzić można dom papieża Polaka, a także skosztować słynnych kremówek. Warta poznania jest także Sucha Beskidzka, z pięknym zamkiem, zwanym małym Wawelem. Ogromną atrakcją dla najmłodszych jest park ruchomych dinozaurów - Dinozatorland, mieszczący się w miejscowości Zator. Zlokalizowane w miasteczku Stryszawa noclegi będą komfortowym punktem wyjścia do poznawania wszystkich uroków okolic. Przez Stryszawę przebiega gęsta sieć szlaków turystycznych, pozwalających nacieszyć oczy pięknem krajobrazu. W odległości 6 kilometrów od miejscowości znajduje się wyciąg narciarski, co z pewnością zainteresuje wielbicieli białego szaleństwa.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Stryszawie?

Obiekty agroturystyczne i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Stryszawie. Z ponad 14 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Stryszawie?

Ceny w Stryszawie rozpoczynają się od 116 zł za noc. Warto rozważyć tu obiekty agroturystyczne (21 m²) lub prywatne pokoje (16 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Stryszawie. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 4 gości.

image-tag