Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stryszawie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stryszawie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Stryszawie

Stryszawa
Dowolne daty
Goście
Beskid Żywiecki słynie z bajecznych widoków oraz niezliczonej ilości turystycznych atrakcji. Obok znanych i obleganych miejscowości znajdują się urokliwe zakątki, wręcz stworzone do rodzinnego wypoczynku w kameralnych warunkach.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom  Stryszawa
-39%
30 wrz - 7 paź
Kuchnia
130 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 5 sypialni
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 684 zł 1.115 zł
za noc
Dom  Stryszawa
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
230 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 1.059 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Stryszawa: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Stryszawa
-39%
30 wrz - 7 paź
130 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 5 sypialni
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 650 zł 1.061 zł
za noc
Apartament Stryszawa
80 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 442 zł
za noc
Apartament Stryszawa
230 m² Apartament ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Stryszawa, Stryszawa, Polska
od 1.007 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Stryszawa noclegi – wczasy w najpiękniejszym zakątku Beskidu Żywieckiego

Ulokowane w miejscowości Stryszawa noclegi pozwolą cieszyć się wszystkimi formami wakacyjnego relaksu w otoczeniu nieskażonej natury. Czysta rzeka, łowiska dla wędkarzy, piękne trasy spacerowe i rowerowe, wysokiej klasy zabytki - w domki letniskowe Stryszawa oraz okolicach nikt nie będzie się nudził. Las, rzeka, zdobywanie górskich szczytów, jazda konna, wycieczki rowerowe, bogactwo zabytków - Stryszawa i jej okolice obfitują w różnorodne rozrywki. Domki letniskowe na wynajem umożliwią poznanie wszystkich najciekawszych zakątków Beskidu Żywieckiego.

Domki letniskowe Stryszawa - niezapomniane, rodzinne wakacje

Miejsce, w którym znajdują się Stryszawa noclegi to letniskowa miejscowość o niezwykle atrakcyjnym położeniu. Ciągnie się w dolinie potoku Stryszawka aż pod szczyt góry Jałowiec. Miasteczko jest jednym z głównych ośrodków zabawkarstwa ludowego, a organizowane tu Święto Zabawek przyciąga twórców z całej Europy. Warto zwiedzić podczas pobuty w domki letniskowe Stryszawa Klasztor Zmartwychwstanek na Siwówce, który był ulubionym miejscem wypoczynku kardynała Karola Wojtyły. W pobliskich Wadowicach odwiedzić można dom papieża Polaka, a także skosztować słynnych kremówek. Warta poznania jest także Sucha Beskidzka, z pięknym zamkiem, zwanym małym Wawelem. Ogromną atrakcją dla najmłodszych jest park ruchomych dinozaurów - Dinozatorland, mieszczący się w miejscowości Zator. Zlokalizowane w miasteczku Stryszawa noclegi będą komfortowym punktem wyjścia do poznawania wszystkich uroków okolic. Przez Stryszawę przebiega gęsta sieć szlaków turystycznych, pozwalających nacieszyć oczy pięknem krajobrazu. W odległości 6 kilometrów od miejscowości znajduje się wyciąg narciarski, co z pewnością zainteresuje wielbicieli białego szaleństwa.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag