Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szaflarach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szaflarach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szaflarach

Szaflary
Dowolne daty
Goście
Jeśli chcesz odpocząć od zatłoczonego miasta i odzyskać spokój ducha, to z pewnością powinieneś rozważyć noclegi w Szaflarach, położonych u podnóża Tatr, na pograniczu Pogórza Bukowińskiego i Kotliny Nowotarskiej.
DALSZE INFORMACJE »

Szaflary: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Szaflary
Nocleg
2 1
Szaflary, Szaflary, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 192 zł
za noc
Nocleg Szaflary
Nocleg
3 1
Szaflary, Szaflary, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 252 zł
za noc
Nocleg Szaflary
-17%
8 kwi - 15 kwi
20 m² Nocleg
3 1
Szaflary, Szaflary, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 500 zł 600 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Nocleg Kuchnia Szaflary
Kuchnia
Nocleg
7 1
Szaflary, Szaflary, Polska
od 454 zł
za noc
Nocleg Kuchnia Szaflary
-18%
15 kwi - 22 kwi
Kuchnia
Nocleg
4 1
Szaflary, Szaflary, Polska
od 481 zł 584 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Nocleg Ogród Szaflary
Ogród
Nocleg
2 1
Szaflary, Szaflary, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 200 zł
za noc
Nocleg Ogród Szaflary
Ogród
Nocleg
3 1
Szaflary, Szaflary, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 280 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Szaflarach - wymarzony urlop na Podhalu

Na terenie tej miejscowości osadnictwo istniało już w XI wieku, natomiast pierwsze wzmianki o wsi pochodzą z 1328 roku. W zachodniej części wsi, na wzgórzu zwanym Szaflarską Skałką, w czasach średniowiecza stał zamek - obecnie znajduje się tam teren zespołu podworskiego z fundamentami i murem obronnym. W Szaflarach zachowały się też pozostałości po wybudowanym na przełomie XVIII i XIX wieku pałacu rodziny Uznańskich. Mając do dyspozycji domek wakacyjny w Szaflarach, będziesz mógł również zobaczyć kościół św. Andrzeja Apostoła - w jego wnętrzu warto zwrócić szczególną uwagę na otoczoną kultem średniowieczną figurę Matki Boskiej Szaflarzańskiej. W przerwie między wizytami w miejscowych basenach termalnych warto również wejść na wzgórze Ranisberg, na którym stoi żelazny krzyż upamiętniający 500-lecie bitwy pod Grunwaldem.

Dom wakacyjny w Szaflarach - wakacje, podczas których zadbasz o swoje zdrowie

Trzeba przyznać, że Szaflary przyciągają turystów z różnych powodów. Jednym z nich jest wspaniały, zróżnicowany krajobraz - przez miejscowość przechodzą atrakcyjne trasy turystyczne, które rozpoczynają się w Zakopanem. Zimowa stolica Polski leży zaledwie 17 kilometrów od Szaflar, zatem warto zarezerwować sobie trochę czasu na to, by wybrać się nad Morskie Oko lub wejść na Giewont. Nie zapominaj jednak o tym, że wynajmując dom wakacyjny w Szaflarach, możesz stworzyć sobie świetną bazę na wypady do miejscowości leżących w bezpośrednim sąsiedztwie wsi. Zalicza się do nich na przykład Nowy Targ, czyli największe miasto Podhala, w którym znajdują się znakomite trasy dla narciarzy biegowych. Szaflary i okolice są bardzo atrakcyjne i latem, i zimą! Jeśli po wczasach chcesz wrócić do domu pełen sił witalnych - wynajmij dom wakacyjny w Szaflarach i dobrze zapoznaj się z ofertą miejscowych kąpielisk termalnych. Baseny wypełnione leczniczą wodą z lokalnego odwiertu są wyposażone w rozmaite urządzenia, na przykład w bicze wodne, jeżyki i gejzery wodne oraz ławki do masażu wodnego. Nie brakuje tam też brodzików dla dzieci!

Beztroskie dni w miejscu, do którego będziesz chciał wracać!

Kąpiele w szaflarskich kąpieliskach termalnych pomagają uwolnić się od stresu, łagodzą objawy chorób skórnych, korzystnie wpływają na stawy. Mało tego, czas spędzany w tych obiektach upływa we wspaniałej atmosferze, co potwierdzają osoby w każdym wieku. Nawet krótkie wakacje w Szaflarach pozostawiają w pamięci wiele wspaniałych wspomnień! Możesz zarezerwować nocleg w Szaflarach i przyjechać tam ze swoimi dziećmi tylko na weekend - taki śródroczny wypad na pewno wszystkim się spodoba. Warto tam jednak zostać też na dłużej - w końcu kontakt z naturą jest bezcenny! Zadbaj jednak o to, by wziąć pod uwagę domki w Szaflarach dostosowane do Twoich wymagań, a przy okazji spełniające oczekiwania osób, z którymi udasz się na wczasy. Przestronne apartamenty w Szaflarach ze słonecznym tarasem i ogrodem z miejscem na piknik mogą być strzałem w dziesiątkę. Wybierając się na Podhale zimą, pamiętaj, że godne szczególnego zainteresowania miłośników zimowych sportów są domki wakacyjne w Szaflarach z przechowalnią nart.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Szaflarach?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Szaflarach są bed & breakfast i dom wiejski. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Szaflarach?

Z Casamundo w Szaflarach znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 180 zł za noc. Możesz spodziewać się, że bed & breakfast (18 m²) i dom wiejski (197 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Szaflarach. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag