Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szczawnicy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szczawnicy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szczawnicy

Szczawnica
Dowolne daty
Goście
Szczawnica jest doskonałym miejscem dla osób, które lubią odpoczynek z dala od miejskiego zgiełku. Coś dla siebie znajdą tutaj miłośnicy pieszych wędrówek po niewysokich górskich wzniesieniach.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Nocleg  Szczawnica
-40%
4 lis - 11 lis
Balkon/Patio
12 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 324 zł 538 zł
za noc
Nocleg  Szczawnica
-39%
4 lis - 11 lis
Balkon/Patio
17 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 524 zł 866 zł
za noc
Nocleg  Szczawnica
-40%
4 lis - 11 lis
Balkon/Patio
16 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 557 zł 927 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom  Szczawnica
Kuchnia
270 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 5 sypialni
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 1.254 zł
za noc
Nocleg  Szczawnica
Kuchnia
Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 317 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Nocleg  Szczawnica
-40%
4 lis - 11 lis
wifi
24 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 563 zł 938 zł
za noc
Nocleg  Szczawnica
-40%
4 lis - 11 lis
wifi
18 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 482 zł 802 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Szczawnica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Szczawnica
Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Szczawnica, Szczawnica, Polska
od 317 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Szczawnicy - pomysł na odpoczynek w zacisznym uzdrowisku

Rabsztyn, Wysoka, Trzy Korony czy Palenica to szczyty okalające miasto, charakteryzujące się łagodnymi stokami, co sprawia, że można na nich spotkać całe rodziny. Wybierając nocleg w Szczawnicy, będziesz mógł zorganizować wakacje rowerowe, ponieważ w mieście i jego okolicach nie brakuje ścieżek wybudowanych z myślą o wielbicielach dwóch kółek. Funkcjonują tutaj także liczne źródła z wodami zawierającymi bromki i jodki, które wpływają pozytywnie na kondycję organizmu. Deptak nad potokiem Grajcarkiem czy alejki w Parku Górnym i Dolnym to z kolei świetny pomysł na romantyczny spacer lub popołudnie z dzieckiem. Wynajmując dom wakacyjny w Szczawnicy, będziesz mógł zorganizować spływ tratwami flisackimi po Dunajcu. Trwająca blisko trzy godziny wyprawa pozwoli Ci poznać uroki regionu. Amatorzy bardziej emocjonujących wrażeń mogą natomiast wziąć udział w spływach raftingowych.

Wybierz dom wakacyjny w Szczawnicy i poznaj piękno Pienin

Wynajmując domek wakacyjny w Szczawnicy, warto także odwiedzić wąwóz Homole, będący jednym z najpiękniejszych tego typu miejsc w Polsce. Fanów przyrody przyciąga też rezerwat Biała Woda, z krystalicznie czystymi potokami o kamiennym dnie, kaskadami wodnymi, malowniczymi skałami wapiennymi i turniami oraz rzadkimi gatunkami flory i fauny. To również doskonałe miejsce na wędkarskie wypady. Na długości całego Dunajca można bowiem znaleźć łowiska, które obfitują w duże okazy różnorodnych ryb, w tym pstrąga potokowego, głowacicy i lipienia. Miłośnicy ciekawych zabytków będą mogli podziwiać urokliwą architekturę miasta z XIX-wiecznymi kamienicami i Dworem nad Zdrojami, w którym obecnie działa pijalnia wód leczniczych. Decydując się na noclegi w Szczawnicy, warto zaplanować wizytę w modernistycznym inhalatorium oraz odwiedzić Pałac i Łazienki. Szczawnica przyciąga turystów także w okresie zimowym. Na okolicznych wzniesieniach działają liczne trasy zjazdowe o różnym stopniu trudności. Początkujący fani śnieżnego szaleństwa bez trudu znajdą szkółkę narciarską, gdzie z pomocą instruktora będą mogli doskonalić swoje umiejętności w sportach zimowych. Warto pamiętać, że na Palenicy przez cały rok działa wyciąg krzesełkowy oraz tor saneczkowy, czynny również w sezonie jesienno-zimowym.

Niezapomniane wakacje dla Ciebie i Twoich bliskich

Apartamenty i domki wakacyjne w Szczawnicy to także świetny pomysł na rodzinny urlop. Komfortowo wyposażone obiekty spełnią oczekiwania rodzin z dziećmi. Ogrodzone kwatery sprawią, że najmłodsi będą mogli do woli bawić się na dworze, podczas gdy dorośli będą zażywać świeżego powietrza, odpoczywając na tarasie. W chłodne dni atmosferę ocieplić mogą drwa płonące w kominku. Warto pamiętać, że w regionie nie brakuje atrakcji dla dzieci. Aquaparki, korty tenisowe czy stadniny koni to tylko niektóre z pomysłów na uatrakcyjnienie urlopu. Przebywając w Szczawnicy, możesz także zorganizować wypad do Niedzicy, gdzie w zamku położonym na skalistym wzniesieniu, według legendy, straszy Biała Dama. Z kolei w oddalonym o około 15 kilometrów Czorsztynie będziesz mógł podziwiać ruiny średniowiecznej fortecy lub przeżyć niezapomnianą podróż w czasie, spacerując po tutejszym skansenie. Rezerwując dom wakacyjny w Szczawnicy, warto też zaplanować wypad na Słowację, przyciągającą turystów krytymi basenami z wodami termalnymi, z których roztacza się piękny widok na górskie szczyty. Przy dobrej pogodzie można zobaczyć stąd Tatry.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Szczawnicy?

Apartamenty i dom wiejski to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Szczawnicy. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Szczawnicy?

Wyszukując zakwaterowanie w Szczawnicy z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 258 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 32 m², a dom wiejski - 110 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Szczawnicy. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag