Noclegi i apartamenty wakacyjne w Trzebinii - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Trzebinii - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Trzebinii

Trzebinia
Dowolne daty
Goście
Trzebinia
Dowolne daty
Goście
Województwo małopolskie jest jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionów naszego kraju. Znajdujące się w miejscowości Trzebinia noclegi to świetny sposób na beztroskie i wygodne wakacje dla całej rodziny.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wybrane noclegi z balkonem

Malownicza eskapada: Trzebinia - wspaniałe widoki czekają. Zarezerwuj nocleg z prywatnym balkonem!

Apartament  Trzebinia
442 zł za noc
60 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Trzebinia, Trzebinia, Polska
Balkon
Rezerwuj
Apartament  Trzebinia
615 zł za noc
80 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Trzebinia, Trzebinia, Polska
Balkon
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Trzebinia - sposób na wspaniałe wakacje

Niewątpliwym atutem okolic są rozległe kompleksy leśne oraz czyste i bezpieczne akweny wodne, dzięki czemu ulubione formy aktywnej rozrywki znajdą dla siebie zarówno dorośli, jak i dzieci. Atrakcje czekają również na miłośników wędrówek śladami historii, gdyż na terenie Trzebini oraz okolic znajduje się wiele wartych zwiedzenia zabytków. Apartamenty Trzebinia to gwarancja niezapomnianych wakacji. Piesze i rowerowe wędrówki, sporty wodne lub po prostu błogi wypoczynek na urokliwej plaży - sposobów na spędzenie wakacji w Trzebini jest mnóstwo. Domki letniskowe na wynajem zlokalizowane w najpiękniejszych zakątkach Małopolski dają możliwość poznania wszystkich uroków tego niezwykłego regionu.

Apartamenty Trzebinia - aktywny wypoczynek w malowniczym zakątku Małopolski

Miejsce, gdzie znajdują się noclegi Trzebinia jest miastem położonym na Wyżynie Śląsko-Krakowskiej, w zachodniej części województwa małopolskiego. Aż 43 procent powierzchni terenu całej gminy zajmują tereny leśne, będące schronieniem dla licznych gatunków zwierząt i ptaków. Okoliczne lasy to raj dla grzybiarzy. Wielką atrakcją podczas pobytu w apartamenty Trzebinia jest położony w samym sercu miasta akwen zwany Balatonem, stworzony w nieczynnym wyrobisku kamieniołomu i zasilany podziemnymi źródłami. Lustro wody o pierwszej klasie czystości zajmuje obszar 3 hektarów, na których wydzielono strefy do kąpieli oraz wędkowania. Noclegi Trzebinia to idealny punkt wypadowy do zwiedzania okolic - malowniczej Alwerni ze Szlakiem Architektury Drewnianej czy oddalonego o 40 kilometrów Krakowa. Warto wybrać się także do pobliskich Krzeszowic. Na terenie Trzebini występują unikatowe w skali europejskiej wapienne formy skalne, które można podziwiać podczas wędrówek trasami spacerowymi.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag