Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wysowej-Zdroju - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wysowej-Zdroju - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wysowej-Zdroju

Wysowa-Zdrój
Dowolne daty
Goście
Południe Polski to miejsce, gdzie miłośnicy wypoczynku na tle pięknych, górzystych scenerii nie znajdą powodów do narzekań.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament  Wysowa-Zdrój
-40%
13 kwi - 20 kwi
wifi
21 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Wysowa-Zdrój, Uście Gorlickie, Polska
od 220 zł 366 zł
za noc
Apartament  Wysowa-Zdrój
-47%
13 kwi - 20 kwi
wifi
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Wysowa-Zdrój, Uście Gorlickie, Polska
od 260 zł 488 zł
za noc
Apartament  Wysowa-Zdrój
-43%
13 kwi - 20 kwi
wifi
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Wysowa-Zdrój, Uście Gorlickie, Polska
od 260 zł 456 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Wysowa-Zdrój
-34%
4 maj - 11 maj
Kuchnia
Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Wysowa-Zdrój, Uście Gorlickie, Polska
od 240 zł 366 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wysowa-Zdrój: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Wysowa-Zdrój
-38%
4 maj - 11 maj
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Wysowa-Zdrój, Uście Gorlickie, Polska
od 280 zł 449 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Wysowie-Zdroju - świetny pomysł na udany wypoczynek

Wysowa-Zdrój to jedno z najbardziej urokliwych miejsc, które przypadnie do gustu wszystkim, którzy pragną spędzić chwile w samotności lub z najbliższymi, w przytulnej atmosferze i z dala od miejskiej wrzawy. Ta uzdrowiskowa wieś to jedna z największych baz turystycznych w zachodniej części Beskidu Niskiego. Jeśli planujesz wypad w te okolice, nocleg w Wysowie-Zdroju po udanej eskapadzie będzie świetnym pomysłem i sposobem na zregenerowanie sił. Dom wakacyjny w Wysowie-Zdroju, z dala od zgiełku miast i ruchliwych tras, w otoczeniu zieleni, może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Atrakcyjne szlaki turystyczne i tereny spacerowe oraz bliski kontakt z przyrodą to niewątpliwe atuty, które przyciągają sympatyków wypoczynku pośród pięknych krajobrazów.

Recepta na udane wakacje, czyli dom wakacyjny w Wysowie-Zdroju

Uzdrowisko położone jest na wysokości ok. 550 metrów nad poziomem morza, w dolinie rzeki Ropy, tuż przy granicy polsko-słowackiej. W jego najbliższym sąsiedztwie znajdują się Góry Hańczowskie o długich i wąskich grzbietach. Na turystów, którzy chcą zatrzymać się w Wysowie-Zdroju, czeka wiele atrakcji, które warto poznać w czasie dziennych wędrówek po okolicy. Należą do nich między innymi zabytki w postaci kościoła parafialnego pod wezwaniem Najświętszej Marii Panny Wniebowziętej oraz prawosławna cerkiew świętego Michała Archanioła. Piesze wycieczki pozwolą cieszyć się świeżym powietrzem i urokami górskich krajobrazów. W zależności od upodobań, możesz zdecydować się na niewymagające szlaki pozbawione górskich podejść, np. do Hańczowej ""Leśną ścieżką edukacyjną"" lub postawić na bardziej zaawansowane trasy, jak chociażby zajmujące od sześciu do ośmiu godzin wycieczki na Jaworzynę Konieczniańską albo na Lackową, czyli najwyższe wzgórze Beskidu Niskiego, znajdujące się po jego polskiej stronie. Wiele z ulic i ścieżek Wysowej-Zdroju to doskonałe punkty widokowe na okoliczne pasma górskie. Warto zatem rozważyć noclegi w Wysowie-Zdroju i przeżyć fantastyczne chwile w otoczeniu górskiej natury.

Dom wakacyjny w Wysowie-Zdroju - nie tylko apartamenty

Decydując się na domek wakacyjny w Wysowie-Zdroju masz pewność, że pobyt spędzony w malowniczej okolicy na długo zapisze się w Twojej pamięci. O wyjątkowości miejsca niech świadczy fakt, że do najważniejszych zawodów w sezonie przygotowują się tutaj polscy reprezentanci w biathlonie. Jeśli chcesz spędzić udane wakacje na wsi w górskim klimacie, to właśnie znalazłeś idealne miejsce na wypoczynek i regenerację - dla siebie i swoich najbliższych. Baza domków i noclegów w Wysowie-Zdroju, którą proponuje Casamundo, pozwala wybrać obiekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Dom wakacyjny w Wysowie-Zdroju to interesujące propozycje, od urządzonych z lokalną tradycją pokojów po komfortowe apartamenty. Warto wspomnieć, że do okolicznych atrakcji, które uprzyjemnią Twój pobyt w Wysowie-Zdroju, należą także sezonowe lodowisko, ośrodki jazdy konnej, boisko piłkarskie ""Orlik"" czy pijalnia wód mineralnych. W miejscowości znajduje się ponadto park wodny oferujący baseny rehabilitacyjno-rekreacyjne, baseny dla dzieci, SPA z jacuzzi, sauny oraz wiele innych hydro atrakcji. Kilkanaście kilometrów od Wysowej-Zdroju znajduje się Smerekowiec, miejscowość, w której fani nart mogą skorzystać z wyciągu narciarskiego. Wczasowicze mogą również spędzić wolny czas, przemierzając szlaki konne, szlaki rowerowe, jak również narciarskie trasy biegowe. Jedno jest pewne - tu nie będziesz się nudzić!

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag