Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zarzeczu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zarzeczu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zarzeczu

Zarzecze
Dowolne daty
Goście
Zarzecze to urokliwa miejscowość w malowniczej Kotlinie Sandomierskiej leżąca wzdłuż podnóża Karpat oraz wyżyn Małopolskiej i Lubelsko-Lwowskiej. Początki na tych terenach sięgają okresu neolitu epoki kamiennej, która trwała tutaj w latach 4400-1700 lat p.n.e.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom  Zarzecze
-20%
26 paź - 2 lis
Basen
52 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Zarzecze, żywiecki, Polska
od 528 zł 660 zł
za noc
Dom  Zarzecze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
230 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Zarzecze, żywiecki, Polska
od 930 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Zarzecze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
100 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
Zarzecze, żywiecki, Polska
od 555 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Dom  Zarzecze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
80 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Zarzecze, żywiecki, Polska
od 457 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarzecze: Nasze rekomendacje dla ciebie

Zarzecze: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 457 zł za noc

Dom Zarzecze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
80 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Zarzecze, żywiecki, Polska
od 458 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Zarzecze – miejsce na udany wypoczynek

, a osadnictwo szacuje się na drugą połowę XIII wieku. Okolice, gdzie leżą domki letniskowe Zarzecze znajduje się na wysokości 360-780 m.n.p.m. i liczy sobie około 500 stałych mieszkańców oraz ponad 100 gospodarstw rolnych. Obecnie region uważany jest za jeden z ciekawszych miejsc wypoczynkowych województwa małopolskiego i za względu na swoje wyjątkowe krajobrazowe otoczenie noclegi Zarzecze są regularnie odwiedzane przez wielu turystów z Polski oraz Niemiec.

Noclegi Zarzecze – wiele atrakcji i piękne krajobrazy

Teren Zarzecza znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie z Pienińskim Parkiem Narodowym oraz Popradzkim Parkiem Krajobrazowym. Miejsce położenia domki letniskowe Zarzecze charakteryzuje się również dużą ilością różnorodych szlaków turystycznych, zarówno pieszych jak i rowerowych. W Zarzeczu mieści się wiele gospodarstw agroturystycznych oferujących swoje gościnne progi oraz znajduje się w okolicy stadnina koni haculskich. Dzięki temu również dodatkową atrakcją są organizowane szlaki do jazdy konnej. Ze względu na swoje położenie noclegi Zarzecze są doskonałą bazą wypadową do wycieczek wśród okolicznych miejscowości. Miejsce znajduje się w odległości około 35 km od Nowego Sącza jak i 20 km od Szczawnicy. Warto wybrać się do urokliwego okolicznego Łącka. Ciekawym miejscem turystycznym w regionie noclegi Zarzecze jest Zespół Parkowo-Pałacowy o powierzchni 7,5 hektarów z lat 1817-1819. Znajdują się tam piękne tereny zielone pełne historycznych starych dębów sięgających nawet 500 lat. Jest to obiekt regularnie odwiedzany przez okolicznych mieszkańców i turystów oraz odbywają się tam regularnie różnorodne imprezy plenerwe w sezonie.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Zarzeczu?

Domy i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Zarzeczu. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Zarzeczu?

Wyszukując zakwaterowanie w Zarzeczu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 457 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 100 m², a domy - 100 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Zarzeczu. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag