Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zawoi - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zawoi - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zawoi

Zawoja
Dowolne daty
Goście
Dlaczego właśnie Zawoja jest jedną z tych miejscowości, do których wiele osób chce wracać na kolejne wakacje lub zimowy urlop? Latem to miejsce jest idealne dla miłośników długich wędrówek górskimi szlakami, z kolei gdy robi się zimno, można tu uprawiać zimowe sporty.
DALSZE INFORMACJE »

Zawoja: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Zawoja
-57%
22 kwi - 29 kwi
Dom
6 2
Zawoja, Zawoja, Polska
od 140 zł 329 zł
za noc
Dom Zawoja
-27%
16 wrz - 23 wrz
Dom
12 6
Zawoja, Zawoja, Polska
od 653 zł 899 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Zawoja
-58%
22 kwi - 29 kwi
Balkon/Patio
131 m² Dom
6 2
Zawoja, Zawoja, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 125 zł 299 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Zawoja
-35%
3 cze - 10 cze
Balkon/Patio
300 m² Dom
12 6
Zawoja, Zawoja, Polska
od 599 zł 915 zł
za noc
Apartament Balkon/Patio Zawoja
Balkon/Patio
108 m² Apartament
8 3
Zawoja, Zawoja, Polska
od 1.151 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Zawoja
-56%
6 maj - 13 maj
Kuchnia
Dom
6 2
Zawoja, Zawoja, Polska
od 142 zł 320 zł
za noc
Dom Kuchnia Zawoja
Kuchnia
Dom
12 6
Zawoja, Zawoja, Polska
od 998 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Zawoi - czas na zasłużony wypoczynek

Pasmo Jałowieckie, Pasmo Policy, owiana legendami Babia Góra czy Ośrodek Turystyczno-Narciarski Mosorny Groń to atrakcje, dzięki którym domki wakacyjne w Zawoi cieszą się naprawdę dużym powodzeniem zarówno latem, jak i zimą. Zawoja jest miejscowością doskonale znaną osobom jeżdżącym na nartach - nie brakuje tu bowiem licznych wyciągów. Co istotne, trasy narciarskie w Zawoi są dostosowane do wymagań Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Jednak ta duża wieś położona przy granicy ze Słowacją jest też idealnym miejscem dla mniej aktywnych wczasowiczów, chcących pooddychać świeżym powietrzem i nacieszyć oczy widokiem zieleni.

Dom wakacyjny w Zawoi - co warto zobaczyć w trakcie urlopu?

Choć w samej Zawoi nie brakuje miejsc, które trzeba zobaczyć, to należy pamiętać o tym, że cały region jest bardzo interesujący. Wynajmując domek wakacyjny w Zawoi, możesz pomyśleć o wyprawie do Suchej Beskidzkiej. Warto zobaczyć tamtejsze budownictwo sakralne, na przykład zespół klasztoru kanoników regularnych oraz renesansowy Zamek Suski, bardzo intrygująco prezentuje się także neogotycka oranżeria mieszcząca się w parku zamkowym. Nie będziesz żałować także wycieczki do Stryszawy, zwłaszcza jeśli planujesz wyjazd rodzinny. Ta letniskowa wieś jest bowiem jednym z najważniejszych ośrodków zabawkarstwa ludowego w naszym kraju. Odbywają się tu jedyne w swoim rodzaju imprezy - Święto Zabawki oraz Biesiada Stryszawska. Twoje dzieci zapamiętają je na długo!

Zawoja - na długi urlop czy weekendowy wypad?

Dom wakacyjny w Zawoi to świetny pomysł, gdy chcesz spędzić więcej czasu za miastem, po to, aby nabrać energii do pracy i uwolnić się od stresu na wiele dni. Dłuższy pobyt w tej małopolskiej miejscowości odczuwalnie poprawi Twoje samopoczucie, jednak nie ulega wątpliwości, że nawet krótkie wakacje w Zawoi sprawią, że odpoczniesz od codzienności. Pomyśl o tym, że nocleg w Zawoi w domku usytuowanym na skraju lasu może być naprawdę ekscytującą przygodą. Chcesz wyjechać na urlop z małymi dziećmi? Wakacje rodzinne w Zawoi mają mnóstwo zwolenników, ponieważ zamiast długich wędrówek po górach można tutaj wybrać także krótkie piesze wycieczki, które nie zmęczą maluchów, a na pewno dostarczą im mnóstwo pozytywnych wrażeń. Obcowanie z tutejszą przyrodą będzie dla nich fantastyczną przygodą i cennym doświadczeniem.

Przyjedź do Zawoi i mieszkaj tak jak chcesz

Niektórzy urlopowicze, których interesują noclegi w Zawoi, mają szczególne oczekiwania co warunków, w jakich będą przebywać każdego dnia. I nic w tym dziwnego, ponieważ każdy ma swoje przyzwyczajenia albo specjalne potrzeby. Możesz liczyć na apartamenty różnego typu. Jeśli masz psa, to na pewno zainteresują cię obiekty przyjazne psom. Dzięki nim możesz spędzić fantastyczne wakacje ze swoim czworonożnym przyjacielem. Urlop na wsi na pewno mu się spodoba! Niejeden dom wakacyjny w Zawoi zainteresuje także osoby oczekujące innych udogodnień i atrakcji, na przykład zmywarki, kominka lub basenu. Wybierając wakacje w Zawoi, postawisz na wspaniały wypoczynek!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Zawoi?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Zawoi są prywatne pokoje oraz domek w stylu alpejskim. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Zawoi?

Ceny w Zawoi rozpoczynają się od 125 zł za noc. Warto rozważyć tu prywatne pokoje (23 m²) lub domek w stylu alpejskim (85 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Zawoi. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 3 gości.

image-tag