Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Górze Kalwarii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Górze Kalwarii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Górze Kalwarii

Góra Kalwaria
Dowolne daty
Goście
Wybierając się na wczasy, można jechać nad morze lub w góry, ale można zdecydować się również na pobyt w miejscu, z którym wiąże się niejedna interesująca historia. Mowa tutaj o Górze Kalwaria, która jest jednym z bardziej znanych miejsc kultu Jezusa Chrystusa w Polsce.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom  Góra Kalwaria
Balkon/Patio
130 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, Polska
od 292 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z tarasem

Dom  Góra Kalwaria
Balkon/Patio
130 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, Polska
od 293 zł
za noc
Sprawdź inne

Góra Kalwaria: Nasze rekomendacje dla ciebie

Góra Kalwaria: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 199 zł za noc

Bed & Breakfast Góra Kalwaria
Pokój dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 199 zł
za noc
Dom Góra Kalwaria
36 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Góra Kalwaria, Góra Kalwaria, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 246 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wakacje w Górze Kalwaria - coś dla ducha i ciała!

Góra Kalwaria noclegi to świetny pomysł na wakacje, w których znajdzie się zarówno coś dla duszy, jak i ciała. Planując pobyt w tej wspaniałej miejscowości, warto z wyprzedzeniem zarezerwować Góra Kalwaria noclegi. To urocze miejsce ma turystom naprawdę wiele do zaoferowania, a więc chętnych na urlop w okolicach najbardziej znanego na Mazowszu sanktuarium nie brakuje. Noclegi Góra Kalwaria to zarówno pensjonaty, prywatne kwatery, luksusowe hotele, jak i godne polecenia domki letniskowe, a więc każdy znajdzie taki rodzaj noclegu, jaki najbardziej mu odpowiada. Będąc w Górze Kalwaria trzeba koniecznie zajrzeć do Kościoła pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża, dawnej kaplicy Piłata, którą dziś potocznie nazywa się kościołem "Na Górce", Wieczornika na Mariankach, dziewiętnastowiecznego Ratusza oraz Dworu cadyka i Domu Modlitwy. Piękne tereny i ich dziewicza przyroda sprawiają, że Góra Kalwaria to nie tylko raj dla pielgrzymów, ale również wspaniałe miejsce na piesze wędrówki, rowerowe wypady i biwaki na świeżym powietrzu. Również fani sportu będą zadowoleni z wakacji w Górze Kalwaria, gdyż miasto dysponuje bogatym zapleczem sportowym (basen, boiska, stadion, itp.). Góra Kalwaria to miejsce, które naprawdę warto odwiedzić. Zarezerwuj już dzisiaj noclegi Góra Kalwaria, a będziesz mieć pewność, że spędzić swój urlop w uroczym miejscu mieszkając dokładnie tak, jak lubisz. Warto wybrać się do pobliskiego Garwolina lub małej interesującej miejscowości Wilga nad rzeką tej samej nazwy. Wybierając się na dłuższy urlop na Mazowsze, sprawdź również noclegi w innych ciekawych okolicznych miejscowościach, takicj jak Grójec, Mokotów czy Otwock.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag