Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jachrance - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jachrance - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Jachrance

Jachranka
Dowolne daty
Goście
Jachranka
Dowolne daty
Goście
Wakacje to czas, na który czekamy cały rok, planujemy, wybieramy, zbieramy fundusze, wszystko po to, byśmy spędzili go w sposób jaki sobie wymarzyliśmy.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Wybrane noclegi z balkonem

Malownicza eskapada: Jachranka - wspaniałe widoki czekają. Zarezerwuj nocleg z prywatnym balkonem!

Willa  Jachranka
435 zł za noc
72 m² Willa ∙ 7 gości ∙ 1 sypialnia
Jachranka, Serock, Polska
Balkon
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Jachranka noclegi - zaplanuj swoje wakacje już dziś!

O wyborze celu naszych przyszłych wojaży wakacyjnych, decydują nie tylko upodobania nasze i naszych bliskich, ale również nasze fundusze, oraz czas jakim dysponujemy. Czasem może się wydawać, że tylko wyjazdy do ciepłych krajów, dają gwarancje niezapomnianych wakacji. A przecież wcale tak nie jest. Również przysłowiowe wycieczki za miasto mogą dać wiele atrakcji i niezapomnianych wrażeń. Oferta apartamenty Jachranka to okazja, by poznać dokładnie własny kraj, własne może bliskie otoczenie. Miejscowością, a ściślej mówiąc wsią, która zasługuje by przyjrzeć się jej z bliska jest Jachranka. Ta malownicza okolica skusi swoim pięknym krajobrazem każdego turystę. W okolicznej Pokrzywnicy można podziwiać Żółty Szlak Serocki, czy ptactwo wodne w Rezerwacie Przyrody Dzierżenińska Kępa. Gdy dopisze pogoda, warto przejść się alejkami parku krajobrazowego, podziwiać przepiękny neogotycki zespół pałacowy, który niegdyś należał rodziny Popowskich. Wszystko to zastaniemy w miejscowości nieopodal Jachranki, w Popowie-Parcelach. Apartamenty Jachranka to możliwość poznania nie tylko tej zabytkowej miejscowości, lecz również tych leżących nieopodal, które również cieszą oko swoim widokiem.

Apartamenty Jachranka – taki wypoczynek skusi każdego turystę!

Jachranka to wieś, położona w województwie mazowieckim, w gminie Serock. Jest największą miejscowością turystyczną tej właśnie gminy, ze względu na atrakcyjne oferty turystyczne, apartamenty Jachranka przyciągają swoją uwagę wielu turystów. Najstarsze informacje o tej wsi pochodzą z 1424 roku, która wówczas miała nazwę Neychronka. Obecna nazwa przyjęła się w XVIII w. Największy jej rozwój przypada na lata sześćdziesiąte, kiedy to rozpoczęła się budowa sztucznego Jeziora Zegrzyńskiego. Powstało wówczas wiele ośrodków, sanatoriów, przedsiębiorstw. Większość z nich upadła w latach przemian ustrojowych w naszym państwie, jednak Jachranka przetrwała mimo to i dziś oferty typu Jachranka noclegi cieszą się niezwykłą popularnością. Jachranka to jednak nie tylko doskonała baza turystyczna, ale także miejsca które warto zobaczyć. Starą kapliczkę z zabytkowym napisem, czy starą chałupę i stodołę przy jednej z głównych ulic. Okolica stwarza możliwość do aktywnego wypoczynku, można tu uprawiać jogging, nordic walking. Można również opalać się na plaży, czy zrobić grilla. Wszystko to, tylko 35 km od Warszawy. Można się tu dostać niemal każdym środkiem transportu. Już dziś zapraszamy do poznania ofert Jachranka noclegi oraz rezerwacji swoich wakacji!

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag