Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Józefowie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Józefowie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Józefowie

Józefów
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 9
DALSZE INFORMACJE »

Józefów: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Józefów
60 m² Apartament
4 1
Józefów, otwocki, Polska
od 277 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Józefów
Przyjazny zwierzętom
Apartament
10 1
Józefów, otwocki, Polska
od 378 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Józefów
Balkon/Patio
40 m² Apartament
2 1
Józefów, otwocki, Polska
od 231 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Józefów
Kuchnia
60 m² Apartament
4 1
Józefów, otwocki, Polska
od 244 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Józefów – Mazowsze zaprasza!

Józefów to miasteczo wchodzące w skład aglomeracji warszawskiej w województwie mazowieckim. Położone jest w Dolinie Środkowej Wisły nad rzeką Świder. Część miasta obejmuje tereny Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz rezerwaty przyrody: Wyspy Świderskie, Wyspy Zawadowskie i Świder. O historii Józefowa nie wiadomo zbyt wiele. W drugiej połowie XIX w. na terenie Józefowa i sąsiedniego Otwocka Michał Elwiro Andriolli utworzył ośrodek sanatoryjny, który wkrótce stał się ulubionym miejscem odpocznynku śmietanki towarzyskiej Warszawy. Idealne warunki do leczenia gruźlicy i innych chorób układu oddechowego zapewniało unikalne suche powietrze nasączone żywicznymi olejkami eterycznymi. Prawa miejskie Józefów uzyskał w 1962 r. Dziś miasto oferuje turystom wspaniałe lasy sosnowe, które objęte są ochroną Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oraz terenami nad rzeką Świder. Co powiecie Państwo na noclegi Józefów, czyli nasz komfortowy domek letniskowy Józefów lub apartament Józefów, który będzie wspaniałym lokum podczas urlopu na Mazowszu. Jeśli po urlopie w Józefowie mają Państwo ochotę na inne ciekawe miejsca w Europie, to polecamy Państwu nasze wygodne domki letniskowe i apartamenty: kraj związkowy Styria w Austrii, Kraj Południowomorawski w Czechach, region Normandii we Francji, wyspa Andros w Grecji lub prowincja Harju w Estonii. Jeśli zapragną Państwo przeżyć historyczna podróż w przeszłość pozostajac w sielankowym klimacie, to zapraszamy Państwa do odwiedzenia domków letniskowych Silo na chorwackiej wyspie Krk.  

Apartamenty Józefów – zarezerwujcie Państwo już teraz


W Józefowie nie ma zbyt wielu zabytków architektury. Warto obejrzenia jest wiele budynków mieszkalnych z końca XIX w. i z początku XX w. Nie można oczywiście zapomnieć o wielu drewnianych willach letniskowych w stylu świdermajer, które są nieodłącznym elementem zabudowy Józefowa. Styl ten jest charakterystyczny dla podwarszawskich domków letniskowych, a jego nazwa została zainspirowana epoką Biedermeieru. Józefów ma wiele do zaoferowania osobom szukającym odpoczynku od wielkomiejskiego zgiełku. Tereny wokół miasta idealnie nadają się do uprawiania aktywnego wypoczynku - nordic walking, wędrówki i rekreacyjna jazda rowerem, to ulubione sposoby spędzania wolnego czasu przez turystów w Józefowie. Nasze przytulne domki letniskowe Józefów i apartamenty Józefów będą dla Państwa idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta i wycieczek po okolicy. Proponujemy Ci odwierdziny w Serocku. Będąc w Józefowie nie można też zapomnieć o zwiedzeniu Warszawy. Zamek Królewski, Stare Miasto i tereny nad Wisłą na długo pozostaną Państu w pamięci. Po niezapomnianym urlopie w Józefowie chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze domki letniskowe i apartamenty w innych wspaniałych regionach Europy: region północnej Anglii, region Emilia-Romania w północnych Włoszech, region Morza Marmara w Turcji, wybrzeż Costa de la Luz w Hiszpanii lub wybrzeże Costa di Lizbona w Portugalii. Rezerwacji będziecie Państwo mogli dokonać przy pomocy wygodnego menu wyboru na naszej stronie internetowej lub dzwoniąc pod bezpłatny numer naszej infolinii, pod którym siedem dni w tygodniu dyżurują nasze konsultantki.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Józefowie?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Józefowie są hotele oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 9 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Józefowie?

Z Casamundo w Józefowie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 120 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (32 m²) i bed & breakfast (12 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Józefowie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Józefowie o średniej cenie 308 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Józefowie. Przeciętnie hotele są idealne dla 2 gości.

image-tag