Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nowym Dworze Mazowieckim - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nowym Dworze Mazowieckim - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nowym Dworze Mazowieckim

Nowy Dwór Mazowiecki
Dowolne daty
Goście
Nowy Dwór Mazowiecki
Dowolne daty
Goście
Nowy Dwór Mazowiecki to miasto o niezwykłym położeniu przy ujściu Narwi do Wisły. W granicach miasta łączą się jednak aż trzy rzeki, a wśród nich jest też Wkra, znana z doskonałych warunków kajakarskich.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Nowy Dwór Mazowiecki z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom wiejski  Nowy Dwór Mazowiecki
322 zł za noc
Dom wiejski ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
3.7
„Dobry“ (3 ocen)
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski, Polska
Kuchnia
Rezerwuj
Dom wiejski  Nowy Dwór Mazowiecki
322 zł za noc
Dom wiejski ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
3.7
„Dobry“ (3 ocen)
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski, Polska
Kuchnia
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Nowy Dwór Mazowiecki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nowy Dwór Mazowiecki: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 361 zł za noc

Dom wiejski Nowy Dwór Mazowiecki
9 lip - 16 lip
463 zł za noc
Dom wiejski ∙ 6 gości ∙ 1 sypialnia
3.7
„Dobry“ (3 ocen)
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowodworski, Polska
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Nowym Dworze Mazowieckim - idealny pomysł na wakacje na Mazowszu

Miasto słynie także z okazałej twierdzy Modlin, która stanowi prawdziwą gratkę dla fanów militariów. Dom wakacyjny w Nowym Dworze Mazowieckim to również znakomity pomysł na nocleg dla osób korzystających z portu lotniczego w Modlinie. Warto pamiętać, że dzięki niewielkiej odległości od Warszawy nocleg w Nowym Dworze Mazowieckim to także doskonała baza wypadowa do zwiedzania stolicy.

Dom wakacyjny w Nowym Dworze Mazowieckim - niezapomniane wakacje dla wielbicieli historii

Domek wakacyjny w Nowym Dworze Mazowieckim to znakomita okazja, by zwiedzić legendarną Twierdzę Modlin stanowiącą jedną z dzielnic miasta. Ten historyczny obiekt z potężną cytadelą, malowniczo położony nad Narwią, przyciąga wielbicieli historii i militariów z całej Polski. Nic dziwnego - to jeden z największych, a także najlepiej zachowanych tego rodzaju budynków w kraju. Przeszłość budowli jest niezwykle bogata. Rezydowały w niej polskie, francuskie, rosyjskie i niemieckie wojska. Co ciekawe, w obrębie fortecy znajduje się najdłuższy budynek w Europie - to koszary liczące ponad 2200 metrów długości. Zarezerwuj dom wakacyjny w Nowym Dworze Mazowieckim i wybierz się na spacer, by podziwiać te potężne wojskowe zabudowania. Należy do nich okazała cytadela z przedmościami, wewnętrzne i zewnętrzne pierścienie fortów, umocnienia i fortyfikacje, a także prochownie. Podczas wizyty w Twierdzy Modlin warto odwiedzić Fort Poligonalny, którego dodatkową atrakcją są podziemne przejścia. Dobrym pomysłem jest też zgłębienie historii obiektu w Muzeum Kampanii Wrześniowej i Twierdzy Modlin. By podziwiać imponującą okoliczną panoramę, warto wspiąć się na wieżę widokową. Ciekawą alternatywą może okazać się również zwiedzanie twierdzy oznakowanymi szlakami pieszymi. Nie sposób pominąć też podziemnej trasy w kazamatach schronu pułkownika Piętki. Noclegi w Nowym Dworze Mazowieckim to także świetny pomysł na rodzinny wypad - sama Twierdza Modlin jest przyjazna także najmłodszym odwiedzającym. Interesującą propozycją na zwiedzanie całą rodziną może być spacer szlakiem Baśki Murmańskiej zorganizowany w formie gry miejskiej. Po całodniowym zwiedzaniu docenisz możliwość relaksu w komfortowym domku wyposażonym we wszystkie niezbędne sprzęty.

Aktywne wakacje w Kampinoskim Parku Narodowym

Dom wakacyjny w Nowym Dworze Mazowieckim to także świetna baza wypadowa do położonego w okolicy Kampinoskiego Parku Narodowego. Ten rezerwat usytuowany w pradolinie Wisły stanowi doskonałe miejsce do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piesze wycieczki, a może długie rowerowe wyprawy? W Kampinosie możesz odpoczywać dokładnie tak, jak lubisz. Znaki rozpoznawcze tego niezwykłego miejsca to okazała puszcza, piaszczyste łachy i wyspy. Można spotkać tam rzadkie gatunki zwierząt takie jak ryś, łoś czy bóbr. Apartamenty i domki wakacyjne w Nowym Dworze Mazowieckim zapewnią Ci poczucie niezależności i możliwość swobodnego planowania wypraw do dzikiego Kampinosu. Wybierając się na wycieczkę pieszymi lub rowerowymi szlakami, poznasz nie tylko zapierającą dech przyrodę, lecz także historię puszczy związaną z walkami o niepodległość. W tym celu warto odwiedzić otoczony lasem cmentarz w Palmirach oraz Muzeum-Miejsce Pamięci Palmiry. Kampinoski Park Narodowy to obszar, w którym przeszłość jest wciąż obecna, zarówno jeśli chodzi o pomniki przyrody, jak i miejsca przypominające o jego trudnej historii.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nowym Dworze Mazowieckim. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 6 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag