Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Radomiu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Radomiu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Radomiu

Radom
Dowolne daty
Goście
Radom to miasto powiatowe w województwie mazowieckim leżące nad rzeką Mleczną. Miasto jest centrum kulturalnym ziemi radomskiej i leży jest na Nizinie Mazowieckiej i Równinie Radomskiej. Ślady osadnictwa na terenie Radomia pochodzą z VIII-IX w n.e.
DALSZE INFORMACJE »

Radom: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Radom
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
30 m² Apartament
2 1
Radom, Radom, Polska
od 170 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Bed & Breakfast wifi Radom
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką
2 1
Radom, Radom, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 220 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty Radom – polecamy Mazowieckie

Pierwsze wzmianki o Radomiu datowane są na połowę XII w. kiedy to osada była już grodem obronnym. Prawa miejsce Radom uzyskał w drugiej połowie XIV w. Przemysł dotarł do miasta na początku XIX w. Jeśli chodzi o nazwę miasta, to istnieją dwie hipotezy: legenda mówi, że do osady trafił kiedyś młodzieniec, który słowami „rad dom bym tutaj zbudował” ściągnął z wioski zaklęcie i w ten sposób powstała nazwa Radom. Inna historia mówi o Radomirze, który był właścicielem osady. Aktualnie Radom jest największym miastem w rozwidleniu Wisły i Pilicy. Aktualnie Radom słynie z pokazów lotniczych AIR SHOW – musimy jednak Państwa ostrzec: podczas ostatnich dwóch pozazów miały miejsce wypadki lotnicze... Nasze wygodne domki letniskowe Radom i apartamenty Radom pozwolą Państwu wziąć udział w pokazach lotniczych i podziwiać wspaniałe maszyny latające. Jeśli po pobycie w Radomiu szukacie Państwo innych ciekawych lokalizacji w Europie, to polecamy nasze komfortowe domki letniskowe i apartamenty w: Złote Piaski na północnym wybrzeżu Morza Czarnego w Bułgarii, Miszkolc na północy Węgier, region Algarve w Portugalii, region Andaluzja w Hiszpanii lub region Normandia we Francji.  

Urlop Radom – ziemia radomska zaprasza


Będąc w Radomiu powinniście Państwo skorzystać z oferty wycieczkowej PTTK. Obejmuje ona szereg tras tematycznych, które pozwolą Państwu poznać najpiękniejsze i najbardziej interesujące zakątki Radomia. Tematami są Radom średniowieczny, Radom dziewiętnastowieczny, wycieczka po Plantach, cmentarz rzymskokatolicki oraz ślady Powstania Styczniowego. Trasy prowadzą m.in. przez „Piotrówkę” - grodzisko z IX/X w. uznawane za kolebkę Radomia, Stare Miesto, gotycki kościół św. Jana Chrzciciela z XIV w. ze wspaniałymi zabytkami wewnątrz. Trasa po cmentarzu pokaże Państwu wspaniałe zabytki architektury cmentarnej. Nasze przytulne domki letniskowe Radom i apartamenty Radom będą idealną bazą wypadową do zwiedzania miasta i wycieczek po okolicy. Amatorzy turystyki pieszej i rowerowej znajdą w okolicach Radomia wiele szlaków i tras turystycznych, które pokażą Państwu najpiękniejsze zakątki ziemi Radomskiej. Przykładem może być położony nieopodal Kozienicki Park Krajobrazowy, w którego okolicy znajdują się mniejsze miejscowości takie jak Jedlnia- Letnisko czy Pionki. Warto wybrać się też do okolicznego Legionowa albo położonego w Małopolsce Wieprza. Polecamy również wycieczkę do pobliskiego Czarnolasu – miejsca zamieszkania Jana Kochanowskiego. W Czarnolesie znajduje się muzeum słynnego poety oraz wspaniały park ze stawami z XIX w. Po interesującym pobycie w Radomiu polecamy nasze domki letniskowe i apartamenty w innych częściach Europy: prowincja Harju w Estonii, Lombardia we Włoszech, Anatolia Centralna w Turcji, północny brzeg jeziora Balaton na Węgrzech lub Istria w Chorwacji.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Radomiu?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Radomiu są apartamenty oraz bed & breakfast. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Radomiu?

Wyszukując zakwaterowanie w Radomiu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 170 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 44 m², a bed & breakfast - 17 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Radomiu. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag