Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rynii - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rynii - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Rynii

Rynia
Dowolne daty
Goście
Rynia to niezwykle malownicza miejscowość powiatu legionowskiego, która jest położona nad Jeziorem Zegrzyńskim. Komfortowo wyposażone kwatery Rynia to doskonała propozycja dla osób, które cenią sobie wypoczynek w cichych i spokojnych miejscach na terenie Polski.
DALSZE INFORMACJE »

Rynia: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Rynia
214 m² Dom
14 5
Rynia, Legionowski, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 2.029 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Willa Balkon Rynia
Balkon
72 m² Willa
7 1
Rynia, Legionowski, Polska
od 477 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Rynia noclegi – wypoczynek nad Zalewem Zegrzyńskim

Znajdujące się na terenie miejscowości Rynia noclegi są usytuowane tuż nad Zalewem Zegrzyńskim, który jest największym akwenem województwa mazowieckiego (jego powierzchnia wynosi 3300 ha). Miejsce to nie bez powodu nazywane jest "Małymi Mazurami" - jezioro, przystanie, plaże oraz zieleń lasów stwarzają wręcz wymarzone warunki do wypoczynku dla całej rodziny.

Kwatery Rynia – zabawa dla każdego w westernowym miasteczku!

Kwatery Rynia to bez wątpienia raj dla miłośników sportów wodnych, takich jak żeglarstwo, kitesurfing czy wioślarstwo. W Ryni znajduje się pas około trzykilometrowej plaży, a nad brzegiem zalewu latem czynne są liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego. Jest także szkoła windsurfingu i żeglarstwa. W Ryni znajduje się także otoczona palisadą wioska wikingów o nazwie "Jomsborg". Można tu spotkać się ze współczesnymi kontynuatorami tradycji wikińskich, a także obejrzeć ich stroje i poznać dawne zwyczaje. Ponadto w Ryni znajduje się miasteczko westernowe, które na pewno przyciągnie uwagę zarówno dorosłych, jak i dzieci. Zlokalizowane na terenie wsi Rynia noclegi warto wybrać również ze względu na minizoo oraz plac zabaw dla najmłodszych, zwłaszcza jeśli planujemy wypoczynek z maluchami. Usytuowane na terenie miejscowości Rynia noclegi mogą stanowić świetny punkt do organizowania wycieczek po całym powiecie legionowskim. W okolicy Ryni warto zobaczyć między innymi betonowy fort w Beniaminowie, który został wybudowany przez Rosjan na początku XX wieku, a także XVIII-wieczny neorenesansowy pałac Krasińskich w Zegrzu wraz z folwarkiem.

image-tag