Noclegi i apartamenty wakacyjne w Siedlcach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Siedlcach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Siedlcach

Siedlce
Dowolne daty
Goście
Siedlce
Dowolne daty
Goście
Masz kilka dni urlopu i nie wiesz jeszcze, w jaki sposób je wykorzystać? Chętnie Ci pomożemy! Plażowanie w Makarskiej, zwiedzanie zabytków Rzymu, wędrowanie po Zakopanem – w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Na nadchodzące wakacje polecamy Ci apartamenty Siedlce.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Siedlce z w pełni wyposażoną kuchnią.

Pokój Kuchnia Siedlce
109 zł za noc
12 m² Pokój ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
4.1
„Bardzo dobry“ (116 ocen)
Siedlce, Siedlce, Polska
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Siedlce: Nasze rekomendacje dla ciebie

Siedlce: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 109 zł za noc

Apartament Siedlce
29 paź - 5 lis
153 zł za noc
33 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
4.0
„Bardzo dobry“ (1 ocena)
Siedlce, Siedlce, Polska
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Siedlce – odwiedź nieznane zakątki Polski z Casamundo

Zobacz, ile nasza ojczyzna ma do zaoferowania. Siedlce leżą w województwie mazowieckim i są głównym miastem Południowego Podlasia. Ci, którzy cenią sobie wypoczynek wśród natury, na pewno zachwyceni będą wszystkim, co mają do zaoferowania noclegi Siedlce. Ilość zielnych terenów wokół zapiera dech w piersiach! Mnogość parków, takich jak Park Miejski „Aleksandria”, lasów (na przykład Lasu Sekulskiego) i skwerów sprawia, że po mieście można spacerować całymi dniami. Siedlce usytuowane są pomiędzy dwiema rzekami, Muchawką i Helenką, a na ich terenie znajduje się aż 14 pomników przyrody. To wspaniałe miejsce, aby uciec od zgiełku dnia codziennego. Warto również wybrać się aby poznać okoliczne miejscowości jak Ostrów Mazowiecka bądź równie ciekawą wieś Przysucha. Apartamenty Siedlce dadzą Ci możliwosć poznania historii tego miasteczka. Ta upamiętniona jest między innymi w wielu pomnikach. Ławeczka Stefana Żeromskiego, Pomnik Niepodległości poświęcony Józefowi Piłsudskiemu, Pomnik Jana Pawła II, który w 1999 roku odwiedził Siedlce, Pomnik pamięci poległych żołnierzy AK – to tylko kilka z rzeźb, jakie można podziwiać w Siedlcach. Ale to nie wszystko. Jest też wiele budynków, do których warto wstąpić. Koniecznie zahacz o katedrę pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP zbudowaną na początku XX wieku, która w czasach wojennych pełniła funkcję hitlerowskiego więzenia dla jeńców. Innym ciekawym zabytkiem jest ratusz, którego budowę rozpoczęto w 1763 roku i który dziś działa jako Muzeum Regionalne. Klasycystyczny zespół pałacowy w którym kwitnie życie kulturalne to z kolei jeden ze znaków rozpoznawczych miasta. Polecamy też okoliczną wieś Przasnysz. Zobacz go na własne oczy. Noclegi Siedlce czekają na Ciebie!

image-tag