Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Siedlcach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Siedlcach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Siedlcach

Siedlce
Dowolne daty
Goście
Masz kilka dni urlopu i nie wiesz jeszcze, w jaki sposób je wykorzystać? Chętnie Ci pomożemy! Plażowanie w Makarskiej, zwiedzanie zabytków Rzymu, wędrowanie po Zakopanem – w naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie! Na nadchodzące wakacje polecamy Ci apartamenty Siedlce.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Pokój Kuchnia Siedlce
12 m² Pokój ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Siedlce, Siedlce, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 109 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Siedlce: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Siedlce
33 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Siedlce, Siedlce, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 153 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Siedlce – odwiedź nieznane zakątki Polski z Casamundo

Zobacz, ile nasza ojczyzna ma do zaoferowania. Siedlce leżą w województwie mazowieckim i są głównym miastem Południowego Podlasia. Ci, którzy cenią sobie wypoczynek wśród natury, na pewno zachwyceni będą wszystkim, co mają do zaoferowania noclegi Siedlce. Ilość zielnych terenów wokół zapiera dech w piersiach! Mnogość parków, takich jak Park Miejski „Aleksandria”, lasów (na przykład Lasu Sekulskiego) i skwerów sprawia, że po mieście można spacerować całymi dniami. Siedlce usytuowane są pomiędzy dwiema rzekami, Muchawką i Helenką, a na ich terenie znajduje się aż 14 pomników przyrody. To wspaniałe miejsce, aby uciec od zgiełku dnia codziennego. Warto również wybrać się aby poznać okoliczne miejscowości jak Ostrów Mazowiecka bądź równie ciekawą wieś Przysucha. Apartamenty Siedlce dadzą Ci możliwosć poznania historii tego miasteczka. Ta upamiętniona jest między innymi w wielu pomnikach. Ławeczka Stefana Żeromskiego, Pomnik Niepodległości poświęcony Józefowi Piłsudskiemu, Pomnik Jana Pawła II, który w 1999 roku odwiedził Siedlce, Pomnik pamięci poległych żołnierzy AK – to tylko kilka z rzeźb, jakie można podziwiać w Siedlcach. Ale to nie wszystko. Jest też wiele budynków, do których warto wstąpić. Koniecznie zahacz o katedrę pod wezwaniem Niepokalanego Poczęcia NMP zbudowaną na początku XX wieku, która w czasach wojennych pełniła funkcję hitlerowskiego więzenia dla jeńców. Innym ciekawym zabytkiem jest ratusz, którego budowę rozpoczęto w 1763 roku i który dziś działa jako Muzeum Regionalne. Klasycystyczny zespół pałacowy w którym kwitnie życie kulturalne to z kolei jeden ze znaków rozpoznawczych miasta. Polecamy też okoliczną wieś Przasnysz. Zobacz go na własne oczy. Noclegi Siedlce czekają na Ciebie!

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag