Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zatorze - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zatorze - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zatorze

Zator
Dowolne daty
Goście
Zator leży mniej więcej w połowie odległości między Łodzią a Warszawą, w gminie Puszcza Mariańska. Okolice znane są z urokliwych terenów leśnych, jest tu też specyficzny mikroklimat, który korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu oddechowego.
DALSZE INFORMACJE »

Zator: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Zator
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
70 m² Dom
11 2
Zator, Puszcza Mariańska, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 365 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Kamping Przyjazny zwierzętom Zator
Przyjazny zwierzętom
Domek z 2 sypialniami
6 2
Zator, Puszcza Mariańska, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 295 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Zator
Przyjazny zwierzętom
70 m² Dom
11 2
Zator, Puszcza Mariańska, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 345 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Dom wakacyjny w Zatorze - dlaczego warto tu przyjechać?

Nic więc dziwnego, że mieszkańcy pobliskich dużych miast chętnie odwiedzają właśnie te rejony. Niegdyś Puszcza Mariańska była terenem szczególnie atrakcyjnym dla szlachty, która posiadała przywilej łowów. Na polowania przybywali tu książęta mazowieccy i królowie polscy. Do dzisiaj zresztą w Bolimowskim Parku Krajobrazowym, położonym na pograniczu województwa mazowieckiego i łódzkiego, zobaczyć można łosia, daniela, borsuka, a nawet rysia. Warto też wiedzieć, że występują tu rzadkie gatunki ptaków, na przykład bocian czarny i żuraw. Wybierając apartamenty i domy wakacyjne w Zatorze, dasz sobie także możliwość zażywania kąpieli w rzece Rawce. Nie będą też rozczarowani ci, którzy liczą na zwiedzanie zabytków - koniecznie trzeba zobaczyć tu poklasztorny kompleks księży Marianów.

Dom wakacyjny w Zatorze - miejsce na urlop w pięknej okolicy

Zator leży niedaleko wielu miejscowości, które warto zobaczyć. Jeśli myślisz o tym, aby wynająć dom wakacyjny w Zatorze, miej na uwadze, że w bliskim sąsiedztwie tej wsi znajduje się na przykład Łowicz. Folklor łowicki jest znany nawet poza granicami naszego kraju. Ciekawostką jest także to, że miejscowość Lipce (obecnie Lipce Reymontowskie), znana z powieści ""Chłopi"", położona jest właśnie niedaleko Łowicza. Jeśli jesteś wielbicielem literatury, to wycieczka do tego miejsca będzie dla Ciebie niezapomnianym przeżyciem! Dom wakacyjny w Zatorze może stać się naprawdę świetną bazą wypadową, niezależnie od tego, co lubisz Ty i Twoi bliscy. Ciekawym doświadczeniem okazać się może również wyprawa do Starej Huty, gdzie można zobaczyć trzy krzyże choleryczne, które ustawione zostały na pamiątkę zarazy morowej. Wrażenie robi tutaj też niewielki cmentarz greckokatolicki z nagrobkami ozdobionymi rytymi symbolami.

Zielone wakacje w Zatorze

Domek wakacyjny w Zatorze to znakomity pomysł na rodzinne wakacje, można tu też wspaniale bawić się z grupą przyjaciół. Poranny jogging, długie spacery, łowienie ryb, grzybobranie, piknik na świeżym powietrzu - beztroskie dni spędzone w Zatorze sprzyjają odstresowaniu się i poprawie kondycji. Jeśli nie masz swojego samochodu, a planujesz odwiedzić pobliskie miejscowości, możesz liczyć na środki transportu publicznego i sprawną komunikację. Nie musisz czekać na urlop, by zarezerwować nocleg w Zatorze. Na CASAMUNDO bez trudu znajdziesz domek w sam raz na weekendowy wyjazd do tej wyjątkowej mazowieckiej wsi.

Upragnione wakacje w dogodnych warunkach

Jeśli zainteresował Cię Zator i chcesz odkryć uroki Bolimowskiego Parku Krajobrazowego, pomyśl też o tym, by wybrać odpowiednie zakwaterowanie. Przyjrzyj się ofercie CASAMUNDO - sprawdź, jakie wyposażenie mają apartamenty i wolnostojące domki. Niektóre z nich na pewno są dopasowane do Twoich wymagań. Marzysz o wynajęciu domu z basenem, z którego będziesz mógł do woli korzystać wraz ze swoją rodziną lub przyjaciółmi? Zasługujesz na to, by chociaż przez kilka dni rozkoszować się słońcem i niczym niezakłóconym wypoczynkiem! Domki wakacyjne w Zatorze to również nie lada atrakcja dla miłośników jazdy na rowerze. Puszcza Mariańska jest bowiem terenem, na którym nie brakuje ścieżek rowerowych. Letnie wieczory w Zatorze bywają naprawdę piękne, zatem weź pod uwagę także domki z tarasem. Kojące duszę widoki będziesz mógł podziwiać tuż przed zaśnięciem.

image-tag