Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w opolskiem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w opolskiem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w opolskiem

opolskie
Dowolne daty
Goście
Województwo opolskie położone jest w południowo-zachodniej części kraju, od południa graniczy z Republiką Czeską. Jest to najmniejszy obszarowo region w kraju, ale pod względem atrakcji nie ustępuje pozostałym.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Dobra
-22%
5 sie - 12 sie
Balkon/Patio
200 m² Dom
4 1
Dobra, Krapkowicki, Opolskie
od 437 zł 560 zł
za noc
Sprawdź inne

opolskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Dobra
-22%
5 sie - 12 sie
200 m² Dom
4 1
Dobra, Krapkowicki, Opolskie
od 437 zł 560 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w opolskiem?

Noclegi w Opolu - domki oraz apartamenty wakacyjne w województwie opolskim!

W tej krainie mlekiem i miodem płynącej znajdą Państwo rożnorodną ofertę naszych domków letniskowych opolskie.

Noclegi Opole to niezapomniane wakacje. Opole jest stolicą województwa, a także głównym ośrodkiem gospodarczym, naukowym oraz kulturalnym. Jest to także centrum mniejszości niemieckiej w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje nie tylko starówka miasta, lecz także Amfiteatr. Opole jest także znane z muzyki. Dużą popularnością zarówno w kraju, jak i za granicą cieszy się Filharmonia Opolska im. Józefa Elsnera. Odbywa się tu co roku Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej.

Opole apartamenty – wymarzone wakacje

W mieście warto zobaczyć górującą nad amfiteatrem Wieżę Piastowską, którą telewidzowie mogą obserwować w tle podczas corocznych transmisji festiwalu. Stanowi ona pozostałość po zbudowanym pod koniec XIII wieku zamku książęcym. Zamek wraz z wieżą był jedną z pierwszych wykonanych z cegły budowli obronnych w Polsce. Na szczególną uwagę zasługuje Muzeum Wsi Opolskiej. Można tu obejrzeć między innymi tradycyjnie wyposażone chaty, wiatrak, kościół, młyn, ilustrujące, jak wyglądało życie na ziemi opolskiej od XIII do początku XIX w. Dodatkową atrakcją jest możliwość skosztowania regionalnych potraw w starej karczmie.

Opole noclegi to niepowtarzalna przyroda – jeziora, lasy, parki krajobrazowe oraz zabytki – zamki, pałace, kościoły i dworki, które gwarantują Państwu wymarzony odpoczynek. Na terenie województwa położone są Góry Opawskie. Wyznaczone zostały tam ścieżki edukacyjne, które umożliwiają zapoznanie się z najciekawszymi obiektami przyrodniczymi na tym obszarze. Będąc w okolicy trzeba koniecznie zwiedzić pobliskie miasto Brzeg. Znajduje się tam gotycko – renesansowy zamek Pisatów Śląskich. Zespół zamkowy powstał na przełomie XIII i XIV wieku i nazywany jest Śląskim Wawelem. Fanom historycznych budowli polecamy też odwiedziny w miejscowości Moszna. Wynajmując apartamenty Opole polecamy również wybrać się do oddalonej o około 55km Nysy, która również posiada wiele zabytkowych obiektów.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w opolskiem?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w opolskiem. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 447 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w opolskiem. Przeciętnie domy są idealne dla 4 gości.

image-tag