Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dylakach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dylakach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dylakach

Dylaki
Dowolne daty
Goście
Miejscowość Dylaki położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie pięknego Jeziora Turawskiego otoczonego malowniczym sosnowym lasem. Ten sztuczny zbiornik wodny powstał w okresie miedzywojennym na rzece Mała Panew.
DALSZE INFORMACJE »

Dylaki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Dylaki 2
Nocleg
2 1
Dylaki, Ozimek, Polska
od 1.116 zł
za 7 dni
Kurort Dylaki 2
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Dylaki, Ozimek, Polska
4,3 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.020 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Kurort Przyjazny zwierzętom Dylaki
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy
2 1
Dylaki, Ozimek, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 840 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg Balkon Dylaki
Balkon
35 m² Nocleg
2 1
Dylaki, Ozimek, Polska
od 1.447 zł
za 7 dni
Kurort Balkon Dylaki
Balkon
20 m² Kurort
2 1
Dylaki, Ozimek, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.190 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Niezapomniane chwile spędzone w jednym z domków letniskowych Dylaki gwarancją dobrej zabawy

Duża powierzchnia jeziora, około 20 km2, stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych. Piaszczyste plaże, otoczone sosnowym lasem są idealnym miejscem do błogiego wypoczynku. W niewielkiej miejscowości Dylaki znajdą Państwo kwatery Dylaki, które można wynająć zarówno na weekend, jak i na dłuższe pobyty. Malownicze okolice i czyste powietrze, przesiąknięte zapachem żywicy z sosnowego lasu, zachęcają do błogiego wypoczynku. Lasy Strobrawsko-Turawskie otaczające jezioro, zajmują obszar 137 ha i obfitują w grzyby i owoce leśne. Liczne drogi polne i leśne ścieżki zapraszają do długich spacerów i wycieczek rowerowych. Jeśli zechcą Państwo poznać także inne miejsca wzbudzające równie wielkie emocje to możemy Państwu polecić: urlop Obrnice, pokoje Kytlice, wypoczynek Poppenhausen. Tereny otaczające zaporowe Jezioro Turawa od dawna były przeznaczone na miejsce wypoczynku i rekreacji dla ludności opolszczyzny i nie tylko. Jest tu bardzo dobrze rozwinięta baza hotelowo-gastronomiczna. Niektóre ośrodki przyjmują gości przez cały rok. Turyści jako miejsce wypoczynku chętnie wybierają apartamenty Dylaki. Bardzo łatwo się stąd dostać do pobliskiego miasteczka Ozimek i do Opola. Na obrzeżach jeziora działają 2 restauracje oraz 18 kawiarni, z czego 16 znajduje się na terenach ośrodków wypoczynkowych. Jest też wiele małych punktów gastronomicznych i sklepów.

Zakwaterowanie Dylaki to okolice Jeziora Turawskiego otoczonego malowniczym sosnowym lasem

Turyści przybywający nad Jezioro Turawy mogą bez problemu wypożyczyć łódki, żaglówki, narty wodne i kajaki.Organizowane tu spływy kajakowe cieszą się dużą popularnością wśród urlopowiczów. Idealne warunki są też dla wędkarzy, którzy mogą łowić ryby w jeziorze oraz na dwóch pobliskich łowiskach; Zastawie i Kacze Doły. Na terenie gminy Turawa jest 5 oznakowanych tras rowerowych. Jedna z nich przebiega przez Dylaki, gdzie można wynająć domki letniskowe Dylaki. Okolice Jeziora Turawa są pełne atrakcji dla przybywających turystów i gwarantują udany wypoczynek. W najbliższej okolicy znajduje się też Centrum Tenisowe Zawada, stadnina koni i park rozrywki Dinopark w Krasiejowie. Z propozycji przedstawionych przez nas Państwa zainteresowanie wzbudzić mogą także:

image-tag