Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szczedrzyku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szczedrzyku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Szczedrzyku

Szczedrzyk
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Szczedrzyk
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
120 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Szczedrzyk, Ozimek, Polska
od 345 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Szczedrzyk: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Szczedrzyk
-30%
20 maj - 27 maj
146 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Szczedrzyk, Ozimek, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 308 zł 439 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Szczedrzyk noclegi – wymarzone wakacje na Opolszczyźnie

Opolszczyzna jest dość ciekawym regionem pod względem turystycznym, zwłaszcza, że znacznie różni się od pobliskiego Śląska. Szczególnie dużym zainteresowaniem wydają się cieszyć zlokalizowane na terenie miejscowości Szczedrzyk noclegi, które są położone między Opolem a Ozimkiem. Pięknie położone oraz w pełni nowoczesne domki letniskowe Szczedrzyk znajdują się nad brzegiem jeziora Turawskiego, malowniczego zbiornika zbudowanego w latach trzydziestych XX wieku. Okolice jeziora zostały objęte obszarem specjalnej ochrony ptaków, a ptasia ostoja obejmuje aż dwadzieścia cztery różne gatunki tych zwierząt. Znajdujące się na obszarze miejscowości Szczedrzyk noclegi to jednak nie tylko doskonała okazja do wypoczynku nad brzegiem jeziora Turawskiego. To także możliwość spacerowania po pobliskich kompleksach leśnych, zwłaszcza, że w pobliżu znajdują się rozległe lasy Stobrawsko-Turawskie.

Domki letniskowe Szczedrzyk – piękna okolica na idealny wypoczynek

W samym Szczedrzyku warto natomiast zobaczyć murowany kościół pod wezwaniem św. Mikołaja, a także pomnik ku czci ofiar poległych w trakcie I i II wojny światowej. Wybierając domki letniskowe Szczedrzyk można też pokusić się o organizację ciekawych wypraw do pobliskich miejscowości, zwłaszcza, że ten region obfituje w sporą liczbę atrakcji. Można udać się chociażby do miasteczka o nazwie Ozimek - niegdyś to właśnie tu znajdowała się jedna z pierwszych na Śląsku hut żelaza. Z hutą tą związany jest ciekawy zabytek, mianowicie najstarszy w Europie żelazny most wiszący. Domki letniskowe Szczedrzyk to znakomita propozycja dla osób, które chcą bliżej poznać zabytki i atrakcje Opolszczyzny. Poza Ozimkiem, warto też odwiedzić stolicę województwa opolskiego, czyli miasto Opole. Chociaż ośrodek ten kojarzy się głównie z festiwalem polskiej piosenki, to może też poszczycić się pięknym rynkiem z ratuszem i zabytkowym kościołem św. Trójcy.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Szczedrzyku. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag