Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Baligrodzie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Baligrodzie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Baligrodzie

Baligród
Dowolne daty
Goście
Dom wakacyjny w Baligrodzie to nie lada gratka dla tych, którzy szukają miejsca na spokojny urlop w polskich górach. Urlop w domu otoczonym na przykład pięknym ogrodem to doskonały sposób na rodzinny wypoczynek. A może wolisz coś nieco bardziej kameralnego?
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Domek w stylu alpejskim Basen Baligród
32 m² Domek w stylu alpejskim ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Baligród, Baligród, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 379 zł
za noc
Dom Basen Baligród
140 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 643 zł
za noc
Dom Basen Baligród
120 m² Dom ∙ 9 gości ∙ 4 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.015 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Domek w stylu alpejskim Balkon Baligród
40 m² Domek w stylu alpejskim ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Baligród, Baligród, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 379 zł
za noc
Domek letniskowy Balkon Baligród
70 m² Domek letniskowy ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 340 zł
za noc
Kurort Balkon Baligród
Pokój Dwuosobowy z widokiem na góry ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Baligród, Baligród, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 219 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Domek w stylu alpejskim Ogród Baligród
56 m² Domek w stylu alpejskim ∙ 9 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 402 zł
za noc
Resort Ogród Baligród
Domek ∙ 8 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 352 zł
za noc
Agroturystyka Ogród Baligród
90 m² Agroturystyka ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 420 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Baligród: Nasze rekomendacje dla ciebie

Baligród: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 219 zł za noc

Domek w stylu alpejskim Baligród
64 m² Domek w stylu alpejskim ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Baligród, Baligród, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 299 zł
za noc
Kurort Baligród
Pokój rodzinny z widokiem na góry ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Baligród, Baligród, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 333 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Baligrodzie - wakacje na bieszczadzkich szlakach

Apartamenty w Baligrodzie spełnią oczekiwania wymagających gości, którzy stawiają przede wszystkim na komfortowe i dobrze wyposażone wnętrza w czasie romantycznych wakacji tylko we dwoje. Z kolei domki wakacyjne w Baligrodzie będą stanowiły optymalną wypoczynkową propozycję dla grupy przyjaciół. Jeśli zdecydujesz się na taki rodzaj noclegu, możesz być pewien, że wieczorne ogniska lub wspólne grillowanie ucieszą twoją paczkę znajomych.

Dom wakacyjny w Baligrodzie - bieszczadzkie atrakcje dzienne i nocne

Bieszczady to nie tylko góry, lasy i długie wędrówki. To także niebo, które po zmroku pokazuje swoją moc. Podczas wakacji w Baligrodzie warto odwiedzić Park Gwiezdnego Nieba, który rozciąga się praktycznie nad całym terenem polskiej części Bieszczadów. Region ten cechuje się niskim zanieczyszczeniem światłem i w związku z tym nocą doskonale widać to, czego nie zobaczy się w mieście. Wyspecjalizowani przewodnicy chętnie opowiedzą Ci o nocnym nieboskłonie i jego tajemnicach. Przy odrobinie szczęścia możesz podziwiać także wspaniałą Drogę Mleczną i nauczyć się odróżniania gwiazdozbiorów. Jest też coś dla miłośników fotografii - na przykład warsztaty robienia zdjęć nocą. Efektem są przeważnie piękne kadry, w których na tle rozgwieżdżonego firmamentu widać lokalne cerkwie lub drewniane zabudowania. Jeśli jednak noc to dla ciebie czas snu, to możesz być pewien, że noclegi w Baligrodzie pozwolą Ci w pełni się zrelaksować. Co robić za dnia? Odwiedź Wołosate - wioska na samym końcu Polski to doskonałe miejsce na kilka lekcji jazdy konnej w Zachowawczej Hodowli Konia Huculskiego. Możesz również wybrać się na spacer obserwacyjny w okolicach Baligrodu w poszukiwaniu bieszczadzkich ptaków i zwierząt. Wypatrzenie tropu, zobaczenie zwierzęcia i zrobienie mu zdjęcia to ogromna satysfakcja.

Wycieczka nad Jezioro Solińskie - kajaki, żaglówki i słońce

Nocleg w Baligrodzie to dobra okazja do zwiedzania bliższej i dalszej okolicy. Jezioro Solińskie to sztuczny zbiornik wodny z ogromną tamą zlokalizowany około 30 km na wschód od Baligrodu. Warto wybrać się tam na cały dzień, by z bliska obejrzeć zaporę i poznać jej historię, a także by oddać się przyjemnościom płynącym z bliskości wody. Rejs łódeczką po spokojnej tafli Jeziora Solińskiego z pewnością ucieszy wszystkich uczestników. Akwen jest również doskonały do uprawiania innych sportów - z roku na rok coraz bardziej popularną dyscypliną staje się windsurfing. Dla wytrwałych doskonałym sposobem na podkręcenie poziomu endorfin będzie przejażdżka kajakiem. Zielone wzgórza, granatowa tafla jeziora oraz białe żaglówki to pocztówkowy krajobraz tego miejsca, lubianego przede wszystkim za brak tłumów i spokój. Plaże i wyznaczone w ich okolicach kąpieliska pozwalają na błogi odpoczynek, po którym dobrze udać się do miejscowości Solina lub do Polańczyka na obiad - lokalna kuchnia pozwoli najeść się do syta, a bieszczadzkie produkty takie jak piwo, sery czy przetwory owocowe zabrane na zapas do domu na pewno przywołają na myśl wakacyjne chwile. Warto nad Jeziorem Solińskim zostać do zmroku i obejrzeć spektakularny zachód słońca. Dzień pełen wrażeń zasługuje na dobre zakończenie - pozwól otulić się spokojem, jaki zagwarantuje Ci domek wakacyjny w Baligrodzie, by o świcie zbudzić się z nową energią do dalszych przygód i wycieczek.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag