Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Baranowie Sandomierskim - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Baranowie Sandomierskim - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Baranowie Sandomierskim

Baranów Sandomierski
Dowolne daty
Goście
Z roku na rok ruch turystyczny w rejonie Podkarpacia jest coraz większy. Spragnionych pięknych widoków przyciąga tu wspaniała przyroda, kameralna atmosfera i ciekawa regionalna kultura oraz kulinaria.
DALSZE INFORMACJE »

Baranów Sandomierski: Nasze rekomendacje dla ciebie

Agroturystyka Baranów Sandomierski
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
20 m² Agroturystyka
4 1
Baranów Sandomierski, Baranów Sandomierski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 170 zł
za noc
Dom Baranów Sandomierski
50 m² Dom
5 2
Baranów Sandomierski, Baranów Sandomierski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 390 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Agroturystyka Balkon Baranów Sandomierski
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
15 m² Agroturystyka
4 1
Baranów Sandomierski, Baranów Sandomierski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 170 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wynajmij dom wakacyjny w Baranowie Sandomierskim i odkryj dla siebie to wspaniałe miejsce!

Baranów Sandomierski jest bez wątpienia jednym z bardziej interesujących miejsc w tej części Polski, a jego historia sięga XII wieku. Największy rozkwit miasto przeżywało w XVI wieku, kiedy to wykupił je kasztelan śremski Rafał Leszczyński. Na jego polecenie wybudowano w Baranowie okazały zamek, który stał się siedzibą całego rodu. Jest on jednym z najważniejszych i najbardziej interesujących zabytków w mieście, a rozkładem i wyglądem przypomina do złudzenia krakowski Wawel. Oprócz zamku warto odwiedzić w Baranowie Sandomierskim także kościół Ścięcia św. Jana Chrzciciela, a także malowniczy rynek, na którym znajduje się piękna fontanna i charakterystyczny pomnik upamiętniający powstałą tu przed laty legendę o Lasowiackim Sercu. Nie sposób nie wspomnieć o walorach przyrodniczych Baranowa i okolic. Położone w południowej części gminy lasy, stawy i rozlewiska Wisły składają się na wyjątkowy krajobraz tego miejsca. Wystarczy odjechać kilka kilometrów od granic miasta, by znaleźć się w świecie rzadkich gatunków roślin i zwierząt. Jeśli chcesz spędzić tam romantyczne wczasy tylko we dwoje, pomyśl o wynajęciu kameralnych apartamentów. Dla rodzin z dziećmi bardziej odpowiednim i komfortowym wyborem będą z kolei domki wakacyjne w Baranowie Sandomierskim. To miejsce jest wprost wymarzone na rodzinny urlop!

Dom wakacyjny w Baranowie Sandomierskim - idealny na weekendowe wypady i dłuższy wypoczynek

Komfortowy i przestronny domek wakacyjny w Baranowie Sandomierskim to wymarzona kwatera dla rodzin z dziećmi oraz podróżujących wspólnie przyjaciół. W tym kameralnym miasteczku nietrudno o nocleg położony w zacisznym miejscu. Z powodzeniem możesz zabrać tam ze sobą swojego pupila, gdyż wiele kwater to miejsca przyjazne psom, a i terenów do spacerów i zabaw na świeżym powietrzu jest tam pod dostatkiem. Choć miasteczko nie jest duże, to znajdziesz tam wiele znakomitych restauracji oferujących wybór lokalnych potraw. Na Podkarpaciu szczególnie popularne i warte skosztowania są między innymi barszcz kwaszony, chleb chrupacki, wypiekany z dodatkiem skwarek i serwatki, gołąbki z nadzieniem z ziemniaków i kaszy gryczanej, podawane w sosie grzybowym, oraz chrupiące amoniaczki, czyli słodkie ciasteczka. Zarezerwuj nocleg w Baranowie Sandomierskim i ciesz się wszystkim, co ma do zaoferowania ten ciekawy region.

Wynajmij dom wakacyjny w Baranowie Sandomierskim i zaplanuj urlop pełen atrakcji

Dlaczego warto zarezerwować noclegi w Baranowie Sandomierskim? Powodów jest co najmniej dwa. Położenie miasteczka jest idealne nie tylko do zwiedzania najbliższej okolicy, ale też zachwycającego i położonego bardzo niedaleko Sandomierza. Ulokowane na nadwiślańskiej skarpie, na skraju Gór Świętokrzyskich miasto przez wielu turystów jest uznawane za jedno z najpiękniejszych w Polsce. Tę opinię zawdzięcza przede wszystkim wspaniale odrestaurowanemu rynkowi i unikatowym na skalę światową zabytkom, na czele z Zespołem Klasztornym Dominikanów, kościołem św. Jakuba oraz Bazyliką Katedralną i Zamkiem Królewskim. Ważną atrakcję stanowi też spacerowy bulwar nadwiślany, gdzie znajduje się przystań z wypożyczalnią sprzętu wodnego. Nie zastanawiaj się i na najbliższy wyjazd wybierz dom wakacyjny w Baranowie Sandomierskim. Na pewno nie pożałujesz!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Baranowie Sandomierskim?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Baranowie Sandomierskim są obiekty agroturystyczne oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Baranowie Sandomierskim?

Wyszukując zakwaterowanie w Baranowie Sandomierskim z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 170 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: obiekty agroturystyczne - 14 m², a domy - 50 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Baranowie Sandomierskim. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 3 gości.

image-tag