Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasiczynie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasiczynie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasiczynie

Krasiczyn
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
DALSZE INFORMACJE »

Krasiczyn: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Krasiczyn 3
Pokój trzyosobowy
3 1
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
3,6 / 2
„Dobry“
od 1.244 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Hotel apartamentowy Przyjazny zwierzętom Krasiczyn
Przyjazny zwierzętom
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi
2 1
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
3,6 / 2
„Dobry“
od 709 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Krasiczyn
Balkon/Patio
Pokój typu Basic z 2 łóżkami pojedynczymi i wspólną łazienką
2 1
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 595 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Położenie Krasiczyna.

Wybieracie się Państwo na Podkarpacie? Polecamy zwiedzenie miejscowości o nazwie Krasiczyn. Na naszej stronie zajdziecie Państwo specjalną ofertę-noclegi Krasiczyn. Krasiczyn to mała miejscowość leżąca w województwie Podkarpackim, nieopodal Przemyśla, nad rzeką San, na wschód od Rzeszowa. Dziś miejscowość ta nie posiada już praw miejskich, jest małą wsią, dawniej jednak zamieszkiwała ją magnateria polska. Noclegi Krasiczyn-wspaniałe miejsce na weekendowy wypad lub dłuższy pobyt. W XV wieku Krasiczyn nazywal się Śliwica. W 1525 roku ówczesny właściciel wsi zaczął przekształcać dwór obronny, który tu istniał, w zamek, który otaczała fosa i wał. Ten wyjątkowy obiekt, zachował się w po dzień dzisiejszy.

Zamek w Krasiczynie i pozostałe zabytki.

Noclegi Krasiczyn-już dziś zapoznajcie się Państwo z naszą wspaniałą ofertą i spędźcie niezapomnaine wakacje. Zamek w Krasiczynie padał wielokrotnie ofiarą pożarów i wojen. Mimo to, zachował on swój kształt, który nadano mu w XVII wieku. Apartamenty Krasiczyn-pomysł na niezapomniane wakacje. Po II wojnie światowej zamek przejęło państwo polskie i tak też zamek stał się technikum leśnym. Dziś odrestaurowany zamek można zwiedzać. Zamek oferuje jeszcze kilka innych atrakcji turystycznych. Apartamenty Krasiczyn-pomysl na urlop z dala od zgiełku wielkich miast. Będąc w Krasiczynie warto odwiedzić stary żydowski cmentarz, czy spędzić chwilę w ciszy w zabytkowym kościele św. Marcina pochodzącym z XVII wieku. Krasiczyn, to niewielka miejscowość, więc jesli zechcą Państwo zwiedzić pozostałe interesujące miejsca w okolicy, to polecamy wycieczkę do Dębicy, wakacje Czarna, czy wczasy Polańczyk.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Krasiczynie. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag