Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krasiczynie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krasiczynie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krasiczynie

Krasiczyn
Dowolne daty
Goście
Krasiczyn
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Krasiczyn przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Apartament  Krasiczyn
11 sty - 18 sty
-78%
598 zł
130 zł za noc
50 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 2 sypialnie
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
Przyjazny zwierzętom
Rezerwuj
Sprawdź inne oferty

Krasiczyn: Nasze rekomendacje dla ciebie

Krasiczyn: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 130 zł za noc

Bed & Breakfast Krasiczyn
29 paź - 5 lis
279 zł za noc
Pokój Dwuosobowy z łazienką ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
3.7
„Dobry“ (329 ocen)
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Położenie Krasiczyna.

Wybieracie się Państwo na Podkarpacie? Polecamy zwiedzenie miejscowości o nazwie Krasiczyn. Na naszej stronie zajdziecie Państwo specjalną ofertę-noclegi Krasiczyn. Krasiczyn to mała miejscowość leżąca w województwie Podkarpackim, nieopodal Przemyśla, nad rzeką San, na wschód od Rzeszowa. Dziś miejscowość ta nie posiada już praw miejskich, jest małą wsią, dawniej jednak zamieszkiwała ją magnateria polska. Noclegi Krasiczyn-wspaniałe miejsce na weekendowy wypad lub dłuższy pobyt. W XV wieku Krasiczyn nazywal się Śliwica. W 1525 roku ówczesny właściciel wsi zaczął przekształcać dwór obronny, który tu istniał, w zamek, który otaczała fosa i wał. Ten wyjątkowy obiekt, zachował się w po dzień dzisiejszy.

Zamek w Krasiczynie i pozostałe zabytki.

Noclegi Krasiczyn-już dziś zapoznajcie się Państwo z naszą wspaniałą ofertą i spędźcie niezapomnaine wakacje. Zamek w Krasiczynie padał wielokrotnie ofiarą pożarów i wojen. Mimo to, zachował on swój kształt, który nadano mu w XVII wieku. Apartamenty Krasiczyn-pomysł na niezapomniane wakacje. Po II wojnie światowej zamek przejęło państwo polskie i tak też zamek stał się technikum leśnym. Dziś odrestaurowany zamek można zwiedzać. Zamek oferuje jeszcze kilka innych atrakcji turystycznych. Apartamenty Krasiczyn-pomysl na urlop z dala od zgiełku wielkich miast. Będąc w Krasiczynie warto odwiedzić stary żydowski cmentarz, czy spędzić chwilę w ciszy w zabytkowym kościele św. Marcina pochodzącym z XVII wieku. Krasiczyn, to niewielka miejscowość, więc jesli zechcą Państwo zwiedzić pozostałe interesujące miejsca w okolicy, to polecamy wycieczkę do Dębicy, wakacje Czarna, czy wczasy Polańczyk.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag