Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasiczynie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasiczynie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krasiczynie

Krasiczyn
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Krasiczyn
Pokój Czteroosobowy z łazienką ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 323 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Hotel apartamentowy wifi Krasiczyn
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 171 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Krasiczyn: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bed & Breakfast Krasiczyn
Pokój Dwuosobowy z łazienką ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Krasiczyn, Krasiczyn, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 279 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Położenie Krasiczyna.

Wybieracie się Państwo na Podkarpacie? Polecamy zwiedzenie miejscowości o nazwie Krasiczyn. Na naszej stronie zajdziecie Państwo specjalną ofertę-noclegi Krasiczyn. Krasiczyn to mała miejscowość leżąca w województwie Podkarpackim, nieopodal Przemyśla, nad rzeką San, na wschód od Rzeszowa. Dziś miejscowość ta nie posiada już praw miejskich, jest małą wsią, dawniej jednak zamieszkiwała ją magnateria polska. Noclegi Krasiczyn-wspaniałe miejsce na weekendowy wypad lub dłuższy pobyt. W XV wieku Krasiczyn nazywal się Śliwica. W 1525 roku ówczesny właściciel wsi zaczął przekształcać dwór obronny, który tu istniał, w zamek, który otaczała fosa i wał. Ten wyjątkowy obiekt, zachował się w po dzień dzisiejszy.

Zamek w Krasiczynie i pozostałe zabytki.

Noclegi Krasiczyn-już dziś zapoznajcie się Państwo z naszą wspaniałą ofertą i spędźcie niezapomnaine wakacje. Zamek w Krasiczynie padał wielokrotnie ofiarą pożarów i wojen. Mimo to, zachował on swój kształt, który nadano mu w XVII wieku. Apartamenty Krasiczyn-pomysł na niezapomniane wakacje. Po II wojnie światowej zamek przejęło państwo polskie i tak też zamek stał się technikum leśnym. Dziś odrestaurowany zamek można zwiedzać. Zamek oferuje jeszcze kilka innych atrakcji turystycznych. Apartamenty Krasiczyn-pomysl na urlop z dala od zgiełku wielkich miast. Będąc w Krasiczynie warto odwiedzić stary żydowski cmentarz, czy spędzić chwilę w ciszy w zabytkowym kościele św. Marcina pochodzącym z XVII wieku. Krasiczyn, to niewielka miejscowość, więc jesli zechcą Państwo zwiedzić pozostałe interesujące miejsca w okolicy, to polecamy wycieczkę do Dębicy, wakacje Czarna, czy wczasy Polańczyk.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag