Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krośnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krośnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krośnie

Krosno
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Krosno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Krosno
30 m² Nocleg
4 1
Krosno, Województwo podkarpackie, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 319 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Nocleg Przyjazny zwierzętom Krosno
Przyjazny zwierzętom
18 m² Nocleg
2 1
Krosno, Województwo podkarpackie, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 239 zł
za noc
Nocleg Przyjazny zwierzętom Krosno
Przyjazny zwierzętom
19 m² Nocleg
3 1
Krosno, Województwo podkarpackie, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 239 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Położenie i historia miasta

Krosno jest miastem leżącym w województwie podkarpackim, leżącym na zachód od Leska i południe od Rzeszowa. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą noclegi Krosno. Historia miasta jest niezwykle interesująca. Pierwsze ślady obecności grup ludzkich na terenach dzisiejszego Krosna pochodzą jeszcze z okresu neolitu, a więc z 4200 - 1700 p.n.e. Niektórzy archeologowie twierdzą również, że ziemie te zamieszkiwali Celtowie. Noclegi Krosno to największy wybór komfortowych apartamentów. W okresie VII do X wieku tereny te przeważnie zamieszkiwane były przez plemiona Wiślan. Miasto wielokrotnie ucierpiało w wyniku wojen. Mimo wszystko zachowały się tu godne uwagi zabytki.

Zabytki i atrakcje turystyczne Krosna

Noclegi Krosno to gwarancja udanych wakacji. Od czego należy zacząć zwiedzanie miasta? Na pewno warto zobaczyć dawny pałac biskupi pochodzący z XVI i rozbudowany w XVII wieku,w którym obecnie mieści się Muzeum Podkarpackie. Warto również wybrać się do muzeum Rzemiosła, które mieści się w dawnej fabryce zegarków wieżowych. Nie czekajcie Państwo już dłużej i już dziś zapoznajcie się z naszą wyjątkową ofertą apartamenty Krosno. Będąc w Krośnie należy wypić kawę, w którejś z uroczych kawiarni na zabytkowym rynku. Podaje się, że rynek został w tym miejscu wytyczony już w XIV wieku. Zarezerwujcie więc Państwo apartamenty Krosno i odkryjcie to wspaniałe miasto z nami. Miasto bogate jest również w wiele wyjątkowych zabytków o charakterze sakralnym. Należy tu wymienić kościoły, takie jak:drewniany kościół św. Wojciecha wybudowany w połowie XV wieku, przebudowany w XX wieku, a także kościół oo. Franciszkanów z XV wieku. Warto również zobaczyć kościół MB Częstochowskiej wybudowany w latach 1779-1781. Polecamy Państwu zwiedzenie innychć innych ciekawych miejsc tego regionu: wczasy Dębica, wakacje Łańcut, Jasło czy urlop Czarna.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Krośnie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Krośnie są apartamenty i prywatne pokoje. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Krośnie?

Wyszukując zakwaterowanie w Krośnie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 239 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 44 m², a prywatne pokoje - 24 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Krośnie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Krośnie o średniej cenie 366 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Krośnie. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag