Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lesku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lesku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lesku

Lesko
Dowolne daty
Goście
Lesko to urokliwe miasteczko na Podkarpaciu, otoczone Górami Sanocko-Turczańskimi stanowiące część Karpat. Malownicze widoki sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i odkrywaniu ciekawych zakątków, których w okolicach Leska nie brakuje.
DALSZE INFORMACJE »

Lesko: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Lesko
16 m² Nocleg
2 1
Lesko, Lesko, Polska
od 184 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Agroturystyka Kuchnia Lesko
Kuchnia
50 m² Agroturystyka
5 1
Lesko, Lesko, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 230 zł
za noc
Agroturystyka Kuchnia Lesko
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
30 m² Agroturystyka
3 1
Lesko, Lesko, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 225 zł
za noc
Dom Kuchnia Lesko
Kuchnia
70 m² Dom
5 2
Lesko, Lesko, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 400 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Lesko
Ogród
15 m² Dom
2 1
Lesko, Lesko, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 202 zł
za noc
Agroturystyka Ogród Lesko
Ogród
35 m² Agroturystyka
2 1
Lesko, Lesko, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 182 zł
za noc
Domek w stylu alpejskim Ogród Lesko
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
56 m² Domek w stylu alpejskim
9 2
Lesko, Lesko, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 402 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Pokój wifi Lesko
wifi
21 m² Pokój
4 1
Lesko, Lesko, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 140 zł
za noc
Dom wifi Lesko
wifi
30 m² Dom
2 1
Lesko, Lesko, Polska
od 218 zł
za noc
Resort wifi Lesko
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Domek z 3 sypialniami
8 3
Lesko, Lesko, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 430 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Lesku – urlop w zgodzie z twoją naturą

Zarezerwuj domek wakacyjny w Lesku i ciesz się wszystkimi atrakcjami regionu!

Dom wakacyjny w Lesku – wczasy w kameralnej atmosferze górskiego miasteczka

Rezerwując dom wakacyjny w Lesku, warto zaplanować spacer po miejscowości i poznanie lokalnych ciekawostek. Jedną z nich jest Kamień Leski położony nieopodal miasteczka. To piaskowiec o wysokości około 20 metrów, z którym wiąże się wiele legend. Kolejną atrakcją są źródełka mineralne. Jeszcze przed I wojną światową w miejscowości znajdował się punkt zdrojowy. Obecnie można zobaczyć pozostałości po dawnych sprzętach wykorzystywanych do pozyskiwania wody z cennych źródełek. Podczas spaceru po miejscowości warto zobaczyć XIX-wieczny budynek ratusza, a także XV-wieczny Zamek Kmitów. Od czasu powstania zamek był wielokrotnie przebudowywany i stracił swój pierwotny wygląd.

Odkryj dziką stronę Bieszczad

Dom wakacyjny w Lesku to doskonała okazja, by spróbować niecodziennych atrakcji. Bieszczady słyną z dzikiej natury i różnorodnych możliwości spędzania czasu w jej otoczeniu. Ciekawą propozycją jest jazda konna, do której region ten jest doskonale przystosowany. Co ciekawe, w Bieszczadach znajduje się aż 500 kilometrów tras oznakowanych jako odpowiednie do jazdy konnej. W Lesku swój początek, a zarazem koniec ma szlak konny prowadzący przez polską część Karpat do Beskidu Żywieckiego. Osoby planujące nocleg w Lesku mogą też zdecydować się na 30-kilometrowy szlak konny wokół Leska, którego pokonanie zajmuje około 12 godzin. Prowadzi on przez Pasmo Gruszki, Góry Słonne i Sobień. Ciekawą alternatywą może okazać się 45-kilometrowy szlak, którego pokonanie zajmuje podobną ilość czasu. Trasa malowniczo prowadzi przez Zwierzyń, Bukowiec i Terkę Szczycisko. Domki wakacyjne w Lesku to również dobry pomysł na nocleg dla wielbicieli wędkowania. W okolicach miejscowości San płynie w malowniczej dolinie. Woda jest tam krystalicznie czysta, a sama rzeka zaklasyfikowana została do wód górskich. Można złowić w niej pstrąga potokowego czy lipienia. Co ciekawe, w tej części Sanu żyją chronione gatunki takie jak raki czy minogi. Na niezwykłą atmosferę wędkowania w okolicach Leska wpływa również obecność bielików polujących na ryby, a także wydr i bobrów.

Aktywny wypoczynek w Lesku

Lesko to doskonały kierunek dla osób planujących rowerowe wakacje. Dobrze przygotowane i oznakowane trasy pozwalają poznać Karpaty Wschodnie od najciekawszej strony. Szlaki wytyczono w taki sposób, by można było podziwiać zarówno przyrodnicze, jak i kulturowe atrakcje. Noclegi w Lesku to świetne rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla fanów ekstremalnej jazdy na jednośladach. Profesjonaliści żądni wrażeń mogą wybrać się na terenowe szlaki prowadzące leśnymi ścieżkami oraz polnymi drogami. Ciekawe trasy to na przykład szlak biegnący grzbietem Pogórza Leskiego czy lasem Czarny Dział. Rodziny z dziećmi mogą natomiast wybrać łagodniejsze, utwardzone trasy, po których łatwo można wrócić do punktu startu. Dobrym pomysłem jest na przykład wyprawa wokół Gór Słonnych lub na Wzgórze Gruszka. Po aktywnym dniu na rowerze chętnie odpoczniesz w przytulnym domku wakacyjnym utrzymanym w charakterystycznym, lokalnym stylu. Warte rozważenia są też komfortowe apartamenty w Lesku z widokiem na góry. Wszystkie obiekty są świetnie wyposażone, a zarazem przytulne. Wiele z nich wyposażono w kominek i taras. Wynajmij dom wakacyjny w Lesku i przygotuj się na niezapomniany urlop w Karpatach!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lesku?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Lesku. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Lesku?

Ceny w Lesku rozpoczynają się od 140 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (50 m²) lub apartamenty (47 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lesku. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag