Noclegi i apartamenty wakacyjne w Lesku - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Lesku - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Lesku

Lesko
Dowolne daty
Goście
Lesko
Dowolne daty
Goście
Lesko to urokliwe miasteczko na Podkarpaciu, otoczone Górami Sanocko-Turczańskimi stanowiące część Karpat. Malownicze widoki sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi i odkrywaniu ciekawych zakątków, których w okolicach Leska nie brakuje.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

W objęciach natury: Lesko – zarezerwuj nocleg w otoczeniu bujnych ogrodów. Nie zwlekaj!

Nocleg  Lesko
169 zł za noc
12 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lesko, Lesko, Polska
Ogród
Rozpocznij rezerwację
Nocleg  Lesko
169 zł za noc
16 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lesko, Lesko, Polska
Ogród
Rozpocznij rezerwację
Nocleg  Lesko
169 zł za noc
16 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lesko, Lesko, Polska
Ogród
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Lesko z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Dom  Lesko
6 kwi - 13 kwi
-18%
947 zł
772 zł za noc
60 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 2 sypialnie
Lesko, Lesko, Polska
Balkon/Patio
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne

Lesko: Nasze rekomendacje dla ciebie

Lesko: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 169 zł za noc

Nocleg Lesko
184 zł za noc
16 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Lesko, Lesko, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Lesku – urlop w zgodzie z twoją naturą

Zarezerwuj domek wakacyjny w Lesku i ciesz się wszystkimi atrakcjami regionu!

Dom wakacyjny w Lesku – wczasy w kameralnej atmosferze górskiego miasteczka

Rezerwując dom wakacyjny w Lesku, warto zaplanować spacer po miejscowości i poznanie lokalnych ciekawostek. Jedną z nich jest Kamień Leski położony nieopodal miasteczka. To piaskowiec o wysokości około 20 metrów, z którym wiąże się wiele legend. Kolejną atrakcją są źródełka mineralne. Jeszcze przed I wojną światową w miejscowości znajdował się punkt zdrojowy. Obecnie można zobaczyć pozostałości po dawnych sprzętach wykorzystywanych do pozyskiwania wody z cennych źródełek. Podczas spaceru po miejscowości warto zobaczyć XIX-wieczny budynek ratusza, a także XV-wieczny Zamek Kmitów. Od czasu powstania zamek był wielokrotnie przebudowywany i stracił swój pierwotny wygląd.

Odkryj dziką stronę Bieszczad

Dom wakacyjny w Lesku to doskonała okazja, by spróbować niecodziennych atrakcji. Bieszczady słyną z dzikiej natury i różnorodnych możliwości spędzania czasu w jej otoczeniu. Ciekawą propozycją jest jazda konna, do której region ten jest doskonale przystosowany. Co ciekawe, w Bieszczadach znajduje się aż 500 kilometrów tras oznakowanych jako odpowiednie do jazdy konnej. W Lesku swój początek, a zarazem koniec ma szlak konny prowadzący przez polską część Karpat do Beskidu Żywieckiego. Osoby planujące nocleg w Lesku mogą też zdecydować się na 30-kilometrowy szlak konny wokół Leska, którego pokonanie zajmuje około 12 godzin. Prowadzi on przez Pasmo Gruszki, Góry Słonne i Sobień. Ciekawą alternatywą może okazać się 45-kilometrowy szlak, którego pokonanie zajmuje podobną ilość czasu. Trasa malowniczo prowadzi przez Zwierzyń, Bukowiec i Terkę Szczycisko. Domki wakacyjne w Lesku to również dobry pomysł na nocleg dla wielbicieli wędkowania. W okolicach miejscowości San płynie w malowniczej dolinie. Woda jest tam krystalicznie czysta, a sama rzeka zaklasyfikowana została do wód górskich. Można złowić w niej pstrąga potokowego czy lipienia. Co ciekawe, w tej części Sanu żyją chronione gatunki takie jak raki czy minogi. Na niezwykłą atmosferę wędkowania w okolicach Leska wpływa również obecność bielików polujących na ryby, a także wydr i bobrów.

Aktywny wypoczynek w Lesku

Lesko to doskonały kierunek dla osób planujących rowerowe wakacje. Dobrze przygotowane i oznakowane trasy pozwalają poznać Karpaty Wschodnie od najciekawszej strony. Szlaki wytyczono w taki sposób, by można było podziwiać zarówno przyrodnicze, jak i kulturowe atrakcje. Noclegi w Lesku to świetne rozwiązanie zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla fanów ekstremalnej jazdy na jednośladach. Profesjonaliści żądni wrażeń mogą wybrać się na terenowe szlaki prowadzące leśnymi ścieżkami oraz polnymi drogami. Ciekawe trasy to na przykład szlak biegnący grzbietem Pogórza Leskiego czy lasem Czarny Dział. Rodziny z dziećmi mogą natomiast wybrać łagodniejsze, utwardzone trasy, po których łatwo można wrócić do punktu startu. Dobrym pomysłem jest na przykład wyprawa wokół Gór Słonnych lub na Wzgórze Gruszka. Po aktywnym dniu na rowerze chętnie odpoczniesz w przytulnym domku wakacyjnym utrzymanym w charakterystycznym, lokalnym stylu. Warte rozważenia są też komfortowe apartamenty w Lesku z widokiem na góry. Wszystkie obiekty są świetnie wyposażone, a zarazem przytulne. Wiele z nich wyposażono w kominek i taras. Wynajmij dom wakacyjny w Lesku i przygotuj się na niezapomniany urlop w Karpatach!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lesku. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag