Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Polańczyku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Polańczyku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Polańczyku

Polańczyk
Dowolne daty
Goście
Marzą Ci się rodzinne wakacje, podczas których można się rozluźnić i na trochę zapomnieć o codzienności? W takiej sytuacji domek wakacyjny w Polańczyku to idealne rozwiązanie.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Nocleg  Polańczyk
Balkon
12 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Polańczyk, Solina, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 226 zł
za noc
Nocleg  Polańczyk
Balkon
10 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Polańczyk, Solina, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 191 zł
za noc
Nocleg  Polańczyk
Balkon
12 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Polańczyk, Solina, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 195 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Nocleg  Polańczyk
Balkon/Patio
55 m² Nocleg ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Polańczyk, Solina, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 451 zł
za noc
Nocleg  Polańczyk
Balkon/Patio
14 m² Nocleg ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Polańczyk, Solina, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 226 zł
za noc
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Polańczyku - wakacje pośród naturalnego piękna

Przestronny, cichy i ciekawie urządzony zapewni odpowiednią atmosferę do wypoczynku i ładowania pozytywnej energii. Jest to również dobry sposób na zacieśnianie więzi rodzinnych, także jeżeli chcesz zabrać ze sobą na urlop ukochanego czworonoga. Nie wahaj się ani chwili - część noclegów w Polańczyku to kwatery przyjazne psom. Szlaki piesze i rowerowe, rozgwieżdżone nocne niebo i doskonałe jedzenie to okazja, aby dzielić chwile radości z kimś bliskim. Jeśli wolisz spędzić czas tylko we dwoje, wybierz kameralne apartamenty w Polańczyku, które umożliwią wam odpoczynek we własnym rytmie.

Dom wakacyjny w Polańczyku - aktywny wypad z przyjaciółmi

"Zielone wzgórza nad Soliną" - tak o Jeziorze Solińskim w popularnej piosence śpiewał przed laty Wojciech Gąssowski. Krajobraz tego miejsca to subtelnie zarysowane zielone pagórki otaczające akwen, po którym latem pływają maleńkie żaglówki. Pomyśl sobie, że każdego ranka wychodzisz przed swój dom wakacyjny w Polańczyku i chłoniesz ten dający spokój i wytchnienie, niezwykły widok i naładowany pozytywną energią ruszasz na spotkanie nowego dnia. Dla aktywnych Polańczyk i jego okolice to prawdziwy raj na ziemi. Nie trzeba jechać do Kalifornii, żeby móc uprawiać windsurfing, ponieważ wspomniane jezioro ma świetne warunki i cechuje się wysoką zmiennością wiatrów. Jeśli wolisz nieco bardziej spokojne dyscypliny, wypożycz kajak. Nie musisz odpływać daleko od brzegu, aby dać sobie solidny wycisk. Możesz także popływać łódką bez silnika - to siła twoich własnych rąk i wiosła będą jedynym napędem. Leniwcom pozostają zorganizowane rejsy stateczkami oraz plażowanie i kąpiele w wyznaczonych punktach. Jeśli chcesz spędzić aktywnie czas z grupą przyjaciół, z pomocą przyjdą domki wakacyjne w Polańczyku, które pozwolą wam na wieczorną integrację, wspólne gotowanie, granie w planszówki lub oglądanie filmów. Można także podziwiać nocne niebo - w tym regionie jest ono wolne od zanieczyszczeń światłem i pozwala na nocne podróże ku gwiazdom.

Polańczyk - wakacje dla rowerzystów i dla miłośników dobrego jedzenia

Nocleg w Polańczyku to okazja do tego, aby na piechotę lub rowerem zwiedzać okolicę i wypoczywać w ruchu. Na dwóch kołach można objechać Jezioro Solińskie i przy okazji odwiedzić miejscowości takie jak Werlas lub Wilkowyje. Szlaki rowerowe nie wymagają zaawansowanych umiejętności, ale są kręte i trzeba zachować koncentrację. Nagrodą są ładne widoki i satysfakcja z przejechania prawie 50 kilometrów w terenie. Wakacje w tej części Polski to również okazja, aby spróbować kuchni bojkowsko-łemkowskiej, którą serwują lokalne oberże i restauracje. Do wartych spróbowania potraw należą takie dania jak klusz łemkowski, czyli kluski z sosem pieczarkowo-koperkowym, zupa z borowikami i śliwkami albo szmyrglówki, czyli pyszne racuszki z masłem w towarzystwie solidnego kubka maślanki. Do kompletu można zamówić lokalne piwo - takie, jakiego nie sposób dostać nigdzie indziej. Wszystko razem - pycha! Po tak dobrej kolacji warto wybrać się jeszcze na krótki spacer w celu obejrzeniu zachodu słońca nad Jeziorem Solińskim. Powrót na nocleg po dniu pełnym wrażeń i wysiłku fizycznego będzie stanowił miłe zakończenie wieczoru. Dom wakacyjny w Polańczyku otuli cię swoją przyjazną i spokojną atmosferą.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag